Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 13 czerwca 2026 imieniny: Antoniego, Lucjana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Stasinów. Najechał na tył ciężarówki

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim mł. asp. Piotr Mucha   
poniedziałek, 14 stycznia 2019 14:25

Na miejscu zdarzeniaDo zdarzenia doszło w sobotę około godz. 13:45 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Stasinów, gm. Radzyń Podlaski.

Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Fiesta, 77-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Daf. Mężczyzna prawdopodobnie w wyniku niezachowania należytej ostrożności najechał na tył poprzedzającego go pojazdu, którego kierujący sygnalizował manewr skrętu w lewo i ustępował pierwszeństwa przejazdu pojazdom jadącym z przeciwnego kierunku jazdy. Samochodem ciężarowym kierował 67-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło wykonane przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby, kierowca i pasażerka forda. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
USŁUGI BRUKARSKIE
czwartek, 04 czerwca 2026
KupiÄ obciÄżniki do MF255
Kupię obciążniki do MF255
czwartek, 11 czerwca 2026