Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 lutego 2020 imieniny: Małgorzaty, Marty * 1810 - Narodziny Fryderyka Chopina

Już niedługo

Na razie nie ma żadnych ciekawych wydarzeń w naszym mieście...
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Niewęgłosz. Wpadli z narkotykami podczas kontroli drogowej

Oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim mł. asp. Piotr Mucha   
wtorek, 08 stycznia 2019 07:00

Tabletki

Do zdarzenia doszło w miniony weekend.

W miejscowości Niewęgłosz, gm. Czemierniki policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Volkswagen Passat, którego kierujący podjął manewr wyprzedzania na linii podwójnej ciągłej. Autem kierował 22-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W czasie prowadzonej kontroli drogowej policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 22-latka niemal pół promila. Dodatkowo pojazd nie posiadał aktualnego badania technicznego oraz obowiązkowego ubezpieczania OC.

W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo unikając kontaktu wzrokowego z mundurowymi. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną i ujawnili u niego środki odurzające w postaci kilkunastu tabletek ecstazy. Narkotyki znajdowały się również u jednego z pasażerów pojazdu, 21-letniego mieszkańca powiatu bialskiego przy którym funkcjonariusze ujawnili ponad 30 porcji dilerskich marihuany.

Nielegalne substancje zostały zabezpieczona, natomiast mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki

 

Komentarze  

 
#1 Jest pytanie dlaczego tekst nie potwierdza zdjęcia?...Mar Pol 2019-01-08 17:43
cytuję ,,Narkotyki znajdowały się również u jednego z pasażerów pojazdu, 21-letniego mieszkańca powiatu bialskiego przy którym funkcjonariusze ujawnili ponad 30 porcji dilerskich marihuany'' jest pytanie do fotografa czy czy nie dało się ująć aparatem pozostałych porcji czy, czy zamieszczono wzorcowe porcje. Przepraszam że pytam, nie mam doświadczenia w tym temacie ...
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.