Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 lipca 2024 imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin

Typerzy! Wracamy!

Mariusz Szczygieł   
sobota, 29 czerwca 2024 10:00

Niemieccy kibicePo krótkiej przerwie wracamy do meczów.

No i będzie gorąco, chociaż i tak było... kto by się spodziewał, że Gruzja wyłomocze Portugalię?  Nikt z Was Typerzy nie wskazał poprawnego wyniku tego meczu, nawet w toto. To po prostu fizjologom się nie śniło, jak mawiał Ferdek Kiepski. Albo, że Włosi wyrównają w 98 minucie i wyślą Chorwatów do domu, a skazana na pożarcie Albania, zostaje dalej w grze?

Piłka jest nieprzewidywalna... Łukasz Piszczek został asystentem trenera Borussii Dortmund - Nuriego Sahina! I to jest dopiero dobra wiadomość :)

Dzisiaj dwa mecze: Szwajcaria - Włochy i Niemcy - Dania. 

Mądrzejsi Ode Mnie piszą, że jednak Włosi pokonają Szwajcarów, chociaż nic wielkiego jak dotychczas nie pokazali. Na razie są ślamazarni jak rozgotowany makaron, ale MOM mają jednak nadzieję, że Italia rozkręci się w fazie pucharowej. No zobaczymy.

W drugim meczu według Mądrzejszych mają wygrać Niemcy. Chociaż na boisku jednak nie jest to idealnie naoliwiona maszyna. Ale są typowani na faworytów całego turnieju, a wcześniejszy remis ze Szwajcarami to wypadek przy pracy. 

Gramy! W naszym rankingu prowadzi ja to ja. Pamiętam tego zawodnika z poprzednich mistrzostw. Po piętach depcze mu perun86, a tuż za nimi pasqd111. Różnice w punktach są jednak niewielkie i do końca mistrzostw jeszcze wiele się może wydarzyć. Powodzenia Typerzy!

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.