Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lipca 2024 imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

Jeszcze tylko jeden mecz

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 25 czerwca 2024 06:00

A siatkarze grają dalejPudzian to musiał coś przeczuwać przed ostatnim meczem naszej drużyny...

Miał jechać do Berlina kibicować, wsiadł na Centralnym, wysiadł na Zachodnim. Smutno będzie się dzisiaj raczej grało naszym, no bo czy ktoś wierzy w jakiś sensowny wynik dzisiejszego spotkania? Z Francją...

Trener Probierz kiedyś w komentarzu po meczu powiedział, że naszą bramkę trzeba zabetonować, a potem jeszcze wszystko polać azbestem. Na dzisiejsze spotkanie jak znalazł. Proponuję jeszcze jakieś zasieki zbudować i jeszcze dobrze pilnować, bo Mbappe w tej masce na twarzy wygląda teraz jak żółw ninja - może przejść i przez to wszystko.

Żeby te nasze spotkania wyglądały jak wczoraj to Chorwacji z Włochami, albo chociaż żebyśmy mieli ducha walki, jak Albańczycy z Hiszpanią. Ech...

Do 18.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.