Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 lipca 2024 imieniny: Maria, Stefan, Eustachy

Ostatni dzień fazy grupowej

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 24 czerwca 2024 06:00

KibickaNiemcy przechodzą dalej, Szwajcarzy też. 

W drugim meczu Węgrzy odarli Szkocję ze złudzeń i to szkodzi jadą do domu. W drugiej połowie Węgier Barbabas Varga został w powietrzu uderzony przez Szkota. Varga padł na murawę i nie był w stanie się z niej podnieść. Został przewieziony na badania do szpitala. Jak podaje węgierski związek piłkarski, doszło do złamania kości twarzy i wstrząsu mózgu. Piłkarz będzie musiał przejść operację... Działo się.

Dzisiaj znowu dwa mecze o 21.

Włosi zagrają z Chorwatami. Mądrzejsi Ode Mnie mówią, że Włosi mają nad sobą kapelusz ochronny w postaci dwóch punktów, przez co mogą oddać inicjatywę Chorwatom i liczyć na kontry, które już nie raz w ich historii przynosiły im upragnione zwycięstwa. Defensywa zawsze była silną stroną Italii, więc mogą na niej oprzeć plan na poniedziałkowy mecz. Wygrają Włosi.

W drugim spotkaniu Albańczycy zmierzą się z Hiszpanią. Tu wynik będzie raczej łatwy do przewidzenia. Przejechali się po aktualnych Mistrzach Europy oraz zawsze silnych Chorwatach, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapakować kilka sztuk Albańczykom, których defensywa jest zdecydowanie najsłabszą w tej grupie. Williams i Yamal powinni się bawić na skrzydłach z przeciwnikami - piszą MOM. 

Bohaterem Niemiec stał się mimowolnie zupełnie ktoś inny. Nie piłkarz, a saksofonista, który zagrzewa kibiców przed i po meczach. Tam, gdzie się pojawia rozkręca się świetna zabawa. Popatrzcie :)

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.