Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lipca 2024 imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

Oj kurde... Było dobrze.

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 17 czerwca 2024 06:00

Kiełbasa better than gouda. Wiadomo :)No szkoda. 

Chłopakom nie mam nic do zarzucenia. W pierwszą bramkę nie bardzo mogłem uwierzyć, bo zawsze goniliśmy wynik, a tu - proszę, prowadzimy. Spodziewałem się odpowiedzi Holendrów i szkoda, że przed samym końcem wbili nam tę drugą bramkę. Ale wstydu na pewno nie było, bo widać było, że nasi chcieli grać w piłkę. Moim zdaniem był to najlepszy mecz wczorajszego dnia.

Anglicy ledwo wymęczyli to swoje 1:0...

No i więcej działo się przed meczem. Albańczycy (tak, Albańczycy, nie Anglicy) rzucali w Serbów krzesłami, butelkami i stołami, po czym uciekli, gdy na miejsce przybyła policja. W zdarzeniu uczestniczył syn prezydenta Serbii Danilo Vuczić. 

Dzisiaj grają: Rumunia z Ukrainą - MOM twierdzą, że wygrają Ukraińcy. Kolejny mecz to Belgia ze Słowacją. Faworytem spotkania są Belgowie, ale Mądrzejsi Ode Mnie twierdzą, że Słowacy łatwo nie dadzą im wygrać tego meczu. Na koniec dnia Austria zmierzy się z Francją. Wygrają trójkolorowi. Niektórzy piszą nawet, że zwyciężą w mistrzostwach.

A u nas coraz więcej Typerów. Witajcie! Typujcie! Coraz więcej punktów w tabeli, coraz fajniej :)

 

Komentarze  

 
#1 RE: Oj kurde... Było dobrze.LomoZ 2024-06-17 20:59
Coś o Kozimrynku mało i zdjęć i informacji, czyżby klapa. Może za mało LGB i coś tam i nie dopisali
 
 
#2 RE: Oj kurde... Było dobrze.LomoZ 2024-06-17 21:10
Rozpieprzyliście dobrą imprezę. Zaczynacie od niszczenia. a we wspólnocie piszecie o trupach w szafie. Przedstawcie te trupy i niech wybory ocenią
 
 
#3 Kozirynek brat dożynekepemil190 2024-06-18 09:21
Kozirynek był i było całkiem fajnie.Nikt imprezy nie rozpieprzył. Wystarczyło przyjść zobaczyć a nie trollować.Poza tym mam nadzieję,że 89 0000zł z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, które były(na szczęście) dyrektor chciał utopić w tej imprezie, zostanie przeznaczone na bardziej profilaktyczne działania. Kozirynek jest taką samą imprezą jak dożynki w każdej okolicznej gminie, czy miasteczku, niczym się na ich tle nie wyróżnia a pożera ogromne pieniądze, za które można dokończyć remont chociaż jednej ulicy.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.