Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 stycznia 2023 imieniny: Martyna, Maciej, Marcin
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Typer

Mamy to, wygraliśmy 0:2 dla nich! Bo było 1:2 w Arabia – Meksyk! Obłęd.

Zbigniew Smółko   
czwartek, 01 grudnia 2022 06:00

Bramkarz ArgentynyWiecie co... To oczywiście nie ma żadnego związku z oceną gry i możliwości naszej drużyny, dalej obstaję, że my w piłkę grać po prostu za bardzo nie umiemy.

Ale to jest niemożliwe, żeby ta wariacka historia nie miała jakiejś wariackiej puenty. Oto mamy zgrają przeciętniaków, w których nikt nie wierzy. Po pierwszym meczu cały kraj rży. W drugim superbohaterem zostaje notoryczny czarny charakter. W trzecim wyżej wymieniony ciągnie kumpli na plecach jak worek kartofli, broni karnego Messiemu. Potem wpada co ma wpaść, wygląda że zginiemy my i pchły nasze a tu jednak... To nie może skończyć się prozaicznym 3:0 z Francją.

Co do wydarzeń boiskowych: trener Argentyny z ławki wpuścił Paredesa. A my ratowaliśmy się Jędrzejczakiem. I tyle komentarza.

Francja nie zdołała uniknąć trafienia na Polskę

W grupie D oba mecze dość przeciętne, ale miały swoją dramaturgię. Tunezyjczyków aż żal:  wygrać z mistrzem świata i wracać... Skutek dla nas nienajlepszy: każda drużyna w turnieju gra co najmniej raz słabo. Francuzi mają to już z głowy. Żeby powalczyć, zostawiając wiarę w czary, trzeba będzie pofrunąć. I mieć furę szczęścia.

Nie sądzę, żeby jutro było ciekawiej...

Jeszcze raz...

Kanada już na pewno nie awansuje (grała fajną, ofensywną, efektowną piłeczkę, nie to co jedna drużyna która awansowała c grupy C...) a Maroko po meczu z Belgią aspiruje do roli czarnego konia turnieju. Zobaczymy, dla nich chwila prawdy... 1:2.

Belgia – Chorwacja... Dwie drużyny naszpikowanie gwiazdami. Druga i trzecia drużyna poprzedniego Mundiali. Słowo-klucz: poprzedniego. W wielu wypadkach ci sami ludzie, ale o 4 lata starsi. Kurczę, żal będzie, jeśli jedna z nich pożegna się z turniejem a jest to wysoce prawdopodobne... 2:2.

Dzięki rewelacyjnemu stosunkowi bramek Hiszpania w zasadzie jest pewna awansu, ale na pewno przeciw Japończykom wyjdzie w pełni zmobilizowana. 2:0. Nie przewiduję sensacji w meczu Niemców z Kostaryką. Helmuty już limit głupot na ten turniej wykorzystali, teraz, żeby ich pokonać już trzeba będzie mieć mnóstwo piłkarskiej jakości. A Kostaryka jej nie ma. Też 2:0.

 

Komentarze  

 
#1 Piłkę wymyślono, żeby faceci nie zajmowali się poważnymi rzeczami...Wuk 2022-12-01 10:17
Zajmijmy się w adwencie czymś poważnym i stosownym. Dowód na istnienie Boga z "Summy Teologicznej" Tomasza z Akwinu (secunda via) w wersji sformalizowanej:

Znaczenia symboli:
CA(x,y) - x jest powodowane przez y
Cp(x) - x jest pierwszą przyczyną
D(x) - x jest Bogiem
PR(z,y) - x jest przed y
*#Inf - szereg '*' jest nieskończony
V(x) - x jest spowodowane
E(x) - istnieje takie x

skróty (nie należą do formalizacji, tylko podają charakter zdania)
def - definicja
emp - zdanie empiryczne
ont - zdanie ontologiczne

Przesłanki:
1.(x,y):CA(x,y)^x=y->PR (x,x) ont
2.(x)~PR(x,x) ont
3.(x)^V(x)->(Ey)CA(x,y) def
4.(Ex)V(x) emp
5.(x,y):CA(x,y)^~(x=y)->(Ez)^CA(y,z)^~(y=z) ont
6.(Ex,y):CA(x,y)^~(x=y):(Ez)^CA~(y,z):^(CA#Inf) ont
7.~(CA#Inf)->(Ex)Cp(x) def
8.(x)^Cp(x)->D(x) def

Dowód:
9.(x,y)^CA(x,y)->~(x=y)
10.(x):V(x)->(Ey)^CA(x,y)^~(x=y)
11.(Ex,y)^CA(x,y)^~(x=y)
12.~(CA#Inf)
13.(Ex)Cp(x)
14.(Ex)D(x) c.n.d.
 
 
#2 A tu nie ma komentarzy?Wuk 2022-12-01 12:54
Jakoś nie ma komentarzy tutejszych ateistów. Może damy im kontekst pobudzający do myślenia.
"Nie żyje członek Rady ds. COVID-19 przy premierze. 51-latka zmarła nagle"
nczas.com/.../...
"Nie żyje wicedyrektorka Muzeum Warszawy. Zmarła nagle w wieku 51 lat"
nczas.com/.../...
 
 
#3 Media głównościekowe nadająWuk 2022-12-01 13:55
Więcej „nagłych zawałów serca”… z dodatkiem „zmian klimatycznych”
www.bibula.com/?p=137211

Odwrotna transkrypcja RNA-DNA poprzez „szczepionki”, i to już w 6 godzin?
www.bibula.com/?p=137216


Atak serca ze strachu przed… atakiem serca. Nowa przyczyna zgonów
www.bibula.com/?p=137190

Zwężenie aorty: najnowszy kozioł ofiarny
ekspedyt.org/.../...
 
 
#4 Gdzie jest radzyniak13?Wuk 2022-12-01 18:04
Dziwne, że nie ma tu logika z policji, mistrza wywiadu i filozofa politycznego.
 
 
#5 wukradzyniak13 2022-12-01 18:12
wystarczy że ty się produkujesz pod każdym wpisem ha ha. Słuchaj, z powodu sankcji zabrakło na obwodnicach rosyjskich kur..w. Może byś swa osobą uzupełnił te braki? Bo jedna Konfederacja to może być mało.
 
 
#6 Nie stać Cię na polskie kur ...?Wuk 2022-12-01 18:25
Sanacji nic nie pomogło skonfiskowanie całego nakładu "Wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej", ani robienie ze Studnickiego wariata. Miał rację trafnie przewidując przebieg i wynik wojny.
"W społeczeństwie ogarniętym powszechną wariacją miejsce człowieka przytomnego jest w szpitalu wariatów".

Dla amatora rosyjskich dziwek daremna to mowa.
 
 
#7 RE: Mamy to, wygraliśmy 0:2 dla nich! Bo było 1:2 w Arabia – Meksyk! Obłęd.pioter 2022-12-01 18:41
Radzyniak nie martw się. Konfederacja podała że rząd chce obłożyć podatkiem cukrowym naturalne soki i napoje z naturalną zawartością cukru czyli bez dodatku cukru. Więc o braki k..ew nie musisz się martwić.
 
 
#8 pioterWuk 2022-12-01 23:05
Policję stać tylko na te rosyjskie, co teraz mają embargo.
 
 
#9 Wuk i pioterradzyniak13 2022-12-02 00:19
To was jest tu dwóch onuce. Ile rubli dostajecie za te wpisy?
 
 
#10 Tanie dranie?Wuk 2022-12-02 00:34
A Ty Krawężniku ile dostałeś za pałowanie ludzi bez masek?
 
 
#11 Wukradzyniak13 2022-12-02 00:42
Nie trać czasu na mnie. Dalej wklejaj te farmazony, moze kogoś przekonasz- jakiegoś naiwnego głupka, ktory będzie ci wtórował na forum.
 
 
#12 Głupki dymaneWuk 2022-12-02 08:12
Wydaje Ci się, że więcej jest mądrych niż głupków, bo sam należysz do większości? A te naiwne głupki, co by się pozabijały, gdyby dać im prawo do obrony, to większość czy mniejszość? A większość, czy mniejszość uwierzyła w pandemię? Co, nikt się nie skarży na brak rozumu?
Masz do mnie pretensje, że razem z hołotą nie daję du..y banksterom z Wall Street? I co z tego masz? Nawet na dziwki nie masz policyjny mądralo. Coś mało płacili za tego covida. Nie możesz znieść, że ja nikomu du..y nie daję? Boli, nie? Zboczeńcy za oceanu, wyprali Wam mózgi, że USA - dobra, a Putin - niedobra. Tymczasem moralnie Biden, czy Obama niczym nie różnią się od Putina a mają PRZECIWSTAWNE interesy. I właśnie o te interesy idzie. Nihil novi sub sole. Du..y boicie się odstawić, czy lubicie być dymani? A może już inaczej nie umiecie?
 
 
#13 AdwentWuk 2022-12-02 13:15
Mamy już 12 wpisów i żadnego nawrócenia? Każdy kto ma rozum i tu zajrzał, już wie, że Bóg jest. Ale czy w Radzyniu ktoś ma rozum? Chyba mają tylko telewizor. Piłkę. Dziwki (z wyłączeniem rosyjskich). "Wybory" między PIS a PO. Agendę 2030 . I Piekło w perspektywie.
 
 
#14 Prof. Uniwersytetu w Kioto o szczepionkach:Wuk 2022-12-02 17:27
„Skończcie ze złą nauką i zajmijcie się prawdziwą nauką. Zaszczepiliście tak wiele osób, a jednak tylko 10% członków Ministerstwa Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej, którzy prowadzą kampanię szczepionkową, zostało zaszczepionych. Co to ku**a jest, jakiś żart sobie robicie?… Róbcie to co należy, prawidłowo, bo inaczej czekają was procesy sądowe. Dosyć tego! … Musicie przyglądać się danym klinicznym, danym medycznym, bo tu chodzi o życie ludzkie! I musicie to robić właściwie i uważnie, patrzeć indywidualnie na każdy przypadek. … Patrząc na tak wielką liczbę rodzajów skutków ubocznych szczepionek, miliardy ludzi są w niebezpieczeństwie. … Jeśli po zaszczepieniu się wzrosło komuś [trwale] ciśnienie, to u każdej z tych osób przyczyną są szczepioki. … Ale wy ignorujecie celowo badanie tych przypadków, za to wydajecie tryliony Yenów na import szczepionek. … I jeszcze jedno: połowa z nich po szczepieniu zmarła z powodu problemów z układem krążenia i sercem. Jestem pewien, że znacie to aż za dobrze. A wy dalej z jakimiś Alpha, Beta, Gamma…co za idiotyzm…banda niekompetentnych uczonych, których nie można nazwać uczonymi…całkowite lekceważenie nauki i medycyny!”
 
 
#15 Prof. Uniwersytetu w Kioto o szczepionkach:Wuk 2022-12-02 17:28
„Ty idioto! Dosyć tego! … Nie wolno dopuścić do powtórzenia [tych błędów]. Powinniście od samego początku postępować tak jak pokazuje to nauka. Zatem natychmiast rozwiążcie ten absurdalny Komitet Ewaluacji Ofiar Szczepionek i zamiast niego powołajcie komitet śledczy prawdziwie badający każdy przypadek. I aby on mógł działać, powołajcie odpowiednich statystyków i porządnych ekspertów. Czy rozumiesz mnie?! Potem, zróbcie testy i przeprowadźcie śledztwo. Tak jak powiedział wcześniej dr Sano, jeśli macie próbki tkanki, to badajcie je pod kątem białka kolca. Ludzie już robią takie badania na całym świecie i prestiż Japoni wisiu tutaj na włosku. … Musicie zidentyfikować każdy zgon, również te, które nie zostały w śledztwie uwzględnione. Życie tysięcy, dziesiątek tysięcy ludzi jest zagrożone. I jeszcze jedno: Nie macie pojęcia jak przedstawiają się długofalowe skutki tych szczepionek. Nanocząstki przyjęte przez organizm w tak dużych ilościach bezustannie produkują białka kolca. Ludzie chorują, cały czas źle się czują, niektórzy z jakichś powodów nagle zaczynają chorować, dostawać egzemę… Musimy natychmiast zatrzymać wyszczepianie i zająć się chorymi. I to właśnie mówi ta publikacja naukowa. (prof. Fukushima pokazuje tutaj dokument). A wy zatrudniacie ludzi, którzy nie mają pojęcia o prawdziwej nauce, i media pokazują ich w telewizji. Ci sami idioci ciągle promują szczepionki. Wszystko co robicie jest absurdalne, super idiotyczne. Ja nie przyszedłem tutaj wysłuchiwać jakichś bzdur, które próbujecie wyjaśniać, ja przyszedłem dzisiaj aby skorygować i pokazać prawidłowo te rzeczy.”

www.bibula.com/?p=137256
 
 
#16 Wuk podpierdziadekBycy 2022-12-03 21:48
Wuk nasz lokalny leśny dziadek jak widać pozjadał już resztki rozumu jeżeli można mówić ze jakiś miał. Typowy radzyński "foljarz". zawsze się zastanawiałem skad takie ramole się biorą. Obstawiam ze dostał pała pare razy na grzbiet od ciotki Globus. miała taką lagę którą prostowała takich lamusów jak Wuk.
 
 
#17 bycy nienawistnikWuk 2022-12-04 01:02
Obsesja bycego na punkcie Wuka narasta. Całą aktywność bycego na ile dzisiaj stanowi obecnie dawanie upustu nienawiści do Wuka. Nienawiść bycego obejmuje również leśne dziadki, rozum, "typowych radzyńskich "foljarzy" (cokolwiek to znaczy, zapewne nie znajomość francuskiego), ramoli, lamusów i ciotkę Globus.

Tak wygląda życie emocjonalne bycego. Lockdawn, niedotlenienie mózgu i szczepienia objawiły swoje złowrogie skutki.
 
 
#18 Foliarstwo ale nieradzyńskieWuk 2022-12-05 18:27
"Będziemy mieć Rząd Światowy, czy tego chcemy, czy nie, za naszą zgodą lub bez" - J. Wartburg, syn założyciela CFR Paula Warburga, w lutym 1950 roku przed Senacką Komisją Spraw Zagranicznych.

"(...) stworzenie światowego systemu kontroli finansowej znajdującego się w prywatnych rękach, zdolnego zdominować system polityczny każdego kraju i gospodarkę świata jako całości (...) Kontrolowany feudalnie przez światowe banki centralne działające w porozumieniu i na podstawie tajnych porozumień zawartych podczas częstych prywatnych spotkań i konferencji" - dr Carroll Quigley Uniwersytet Georgtown
 
 
#19 Foliarstwo ale nieradzyńskieWuk 2022-12-05 18:39
Udziałowcy FED:
Rothschild: Londyn i Paryż
Lazard Bros: Paryż
Israel Sieff: Włochy
Kuhn, Loeb i S-ka: Niemcy
Wartburg: Hamburg i Amsterdam
Lehmen Brothers: Nowy Jork
Goldman Sachs: Nowy Jork
Rockefeller: Nowy Jork
[za: Peter Kershaw, Economic Solutions]

Ci ludzie ostatecznie finansują media w Polsce. Ja jestem foliarzem, bo się z nimi nie zgadzam.

Warto zauważyć, że banki z Moskwy i Pekinu nie są udziałowcami FED. Powtórzę: Moska i Pekin nie jest NWO.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.