Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 maja 2020 imieniny: Feliksa, Ferdynanda | 1940 - za zabicie Niemca rozstrzelano w lesie Planta 50 mężczyzn z Rudna i proboszcza Romana Ryczkowskiego

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

#kofima6lat

Michał Maliszewski   
piątek, 07 lipca 2017 07:00

Kofi & TiTo już 6 lat od kiedy na kulturalnej mapie Radzynia pojawiła się Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna Kofi&Ti.

Miejsce nazywane często alternatywnym domem kultury lub miejscem spotkań przygotowało na sobotę - 8 lipca, kilka atrakcji aby uczcić kolejną rocznicę swej działalności. Na wszystkie te atrakcje wstęp jest bezpłatny. Od godz. 9.00 zapraszamy na kiermasz książek organizowany we współpracy z Radzyńskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt "Podaj Łapę". Pieniądze uzyskane ze sprzedaży książek zostaną przeznaczone na karmę i pomoc bezdomnym psom oraz psom w domach tymczasowych.

Od godz. 17:00 odbędą się Mistrzostwa w Piciu Oranżady na Czas. Radzimy się pospieszyć i przybyć na czas, ponieważ liczba startujących jest ograniczona. Dla zwycięzców przewidziano dyplomy i nagrody. Zawody podzielono na dwie kategorie - do lat 15 i 15+. Wygra ten, kto w najkrótszym czasie wypije butelkę gazowanego napoju.
Po godzinie 19:00 zapraszamy na śmietankowo-kajmakowo-wiśniowy tort urodzinowy, a o 20.00 zapraszamy na koncert ZAGI. 

Artystkta pochodzi z Włodawy, pisze piosenki, gra na gitarze i ukulele, a emocjonujący głos jest już jej znakiem rozpoznawczym. Pod pseudonimem Zagi wydała własnym sumptem 2 mini albumy: demo „Kilka Słów o Miłości” (2012) oraz epkę „UKE” (2013) z których piosenki zostały zauważone przez internetowe media i środowisko muzyczne. W 2014 roku, podróżując po Polsce w ramach solowej trasy koncertowej odwiedziła Radzyń Podlaski i Kofi&Ti.

W kwietniu 2017 roku wydała pierwszy duży album i to w dużej wytwórni. Piosenki zamknięte na pierwszej długogrającej płycie Zagi opowiadają historie z jej życia, które miały miejsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tych historiach biorą udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją. Płyta pod tytułem "Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni" jest obecnie promowana w stacjach radiowych oraz na koncertach w całym kraju. W najbliższą sobotę poznamy ją w kawiarni Kofi&Ti. Zapraszamy! 

Muzyka: 

ArtCreative Design and Custom coding
" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=Qm6-svpjYpg

ArtCreative Design and Custom coding
" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=aslZ0UrglNE

ArtCreative Design and Custom coding
" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=YEJN1VGPDBE

Więcej o wydarzeniu: 
www.facebook.com/events/132884190627578

Plakat

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.