Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 maja 2026 imieniny: Zygmunta, Anastazego | 1864 - za udział w powstaniu styczniowym zostali rozstrzelani w Radzyniu: Balcer Tyślicz, Paweł Trofimow, Franciszek Patek, Grzegorz Iwanow i Leopold Dąbrowski * 1942 - zmarł ks. infuat Tadeusz Mateusz Osiński, proboszcz i dziekan parafii radzyńskiej

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

To były piękne dni

Michał Maliszewski   
środa, 26 sierpnia 2015 07:00

Dekoracja scenyNiedzielny koncert zespołu "Wrzos" zgromadził w pokaźną widownię. Na sali widowiskowo-kinowej radzyńskiej Oranżerii, która była dosłownie wypchana po same brzegi, można było usłyszeć przeboje lat 70'tych i 80'tych.

Wszystko przy akompaniamencie Jarosława Stefaniaka i gościnnym udziale dwóch solistek. Utwory takie jak "Och życie kocham Cię nad życie" Edyty Geppert czy "Człowieczy los" Anny German, wzbudziły w zgromadzonych niemałe poruszenie. Na dodatek urozmaiceniem koncertu był występ kabaretu "Jarzębinki" przedstawiający skecz, który rozbawił zebranych. Ponad półtoragodzinny koncert zakończył się bisem.

Utwór zaprezentowany przez maestra i jedną z solistek, nagrodzony zasłużonym aplauzem, zamknął wydarzenie. Wszystkich zainteresowanych działalnością zespołu "Wrzos" zapraszamy na koncert, który odbędzie się już we wrześniu.

150825-wrzos-1150825-wrzos-2150825-wrzos-3150825-wrzos-4

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Kurtka zimowa Damska na 167cm xxl
Kurtka zimowa Damska na 167cm xxl
poniedziałek, 27 kwietnia 2026
Opryskiwacz zawieszany sprzedam
Opryskiwacz zawieszany sprzedam
sobota, 25 kwietnia 2026
Felgi stalowe BMW R16
Felgi stalowe BMW R16
sobota, 25 kwietnia 2026