Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 6 lutego 2026 imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wrzos w świątyni i na scenie radzyńskiego kina

Michał Maliszewski   
piątek, 10 kwietnia 2015 08:00

Mini plakat wydarzenia10 kwietnia o godzinie 18.00 po Mszy Świętej w Parafii św. Anny w Radzyniu Podlaskim odbędzie się koncert patriotyczny w wykonaniu Zespołu Wokalnego ,,WRZOS”.

Natomiast już 12 kwietnia o godzinie 17.00 na scenie Radzyńskiego Ośrodka Kultury będziemy również mogli ich usłyszeć w tym samym, choć nieco dłuższym repertuarze. Podczas tego wydarzenia na scenie wystąpi również zespół „Echo” oraz „Kwartet” ze Stoczka.

Serdecznie zapraszamy!

 

Komentarze  

 
#1 Ale mam towarzystwo.Król z Wawelu 2015-04-10 09:25
Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska,wsiadł człowiek "mały",kłótliwy,przeciętny Prezydent,"zaściankowy",i ksenofobiczny,mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu","małpa w czerwonym","ja panią załatwię", nie znający za to słów refrenu hymnu... Pośmiewisko nie tylko satyryków,ale całej Europy,Prezydent z wyjątkowo niskim poparciem społecznym... W trumnie ze Smoleńska, przywieziono "wybitnego męża stanu", "patriotę","bohatera narodowego","ojca narodu", "największego Polaka" "równego królom"... W związku z tym ja sie pytam: kto podmienił ciało?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Wynajmę mieszkanie
środa, 04 lutego 2026
noimage
Sprzedam działki budowlane w Radzyniu podl
poniedziałek, 02 lutego 2026
noimage
Sprzedam sianokiszonkę
poniedziałek, 26 stycznia 2026