Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 czerwca 2019 imieniny: Elżbiety, Marka | 1456 - powstaje parafia św. Trójcy, w wyniku wystawienia dokumentu fundacyjnego parafii w Białce Niżnej, czyli Kozmimrynku przez biskupa krakowskiego Tomasza Strzempińskiego

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 20.-23.06.2019, 20.06.2019
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Poszukiwany ENĄ zatrzymany

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
wtorek, 30 stycznia 2018 00:13

Teczka i kajdankiPolicjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim na podstawie materiałów operacyjnych ustalili miejsce pobytu poszukiwanego.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od blisko 8 lat, który wydał za nim trzy Europejskie Nakazy Aresztowania, dwa listy gończe oraz dwa zarządzenia w celu ustalenia miejsca pobytu za przestępstwa kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz przywłaszczenia mienia popełnione na terenie województwa lubelskiego.

Z ustaleń radzyński kryminalnych wynikało, że mężczyzna ukrywa się na terenie województwa świętokrzyskiego. Uzyskane informacje zostały przekazane funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego KWP w Kielcach, którzy zatrzymali 31-latka. Mężczyzna trafił już do Aresztu Śledczego w Kielcach. Zatrzymany zgodnie z poleceniem Sądu spędzi za kratkami 5 lat i 2 miesiące.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.