Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 października 2019 imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana | 2005 - odbył się pierwszy wykład powszechny dla słuchaczy radzyńskiej Filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Już niedługo

Francis TUAN (singer/songwriter) godz. 20.00 image
Francis TUAN (singer/songwriter) godz. 20.00, 26.10.2019, KOFI&TI Kawiarnia i Herbaciarnia Artystyczna
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Poszukiwany ENĄ zatrzymany

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
wtorek, 30 stycznia 2018 00:13

Teczka i kajdankiPolicjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim na podstawie materiałów operacyjnych ustalili miejsce pobytu poszukiwanego.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od blisko 8 lat, który wydał za nim trzy Europejskie Nakazy Aresztowania, dwa listy gończe oraz dwa zarządzenia w celu ustalenia miejsca pobytu za przestępstwa kradzieży, kradzieży z włamaniem oraz przywłaszczenia mienia popełnione na terenie województwa lubelskiego.

Z ustaleń radzyński kryminalnych wynikało, że mężczyzna ukrywa się na terenie województwa świętokrzyskiego. Uzyskane informacje zostały przekazane funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego KWP w Kielcach, którzy zatrzymali 31-latka. Mężczyzna trafił już do Aresztu Śledczego w Kielcach. Zatrzymany zgodnie z poleceniem Sądu spędzi za kratkami 5 lat i 2 miesiące.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.