Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 lutego 2023 imieniny: Maria, Mirosław, Joanna
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Eryk Niewęgłowski, Patrycja Chud, Kamil Chud, Martyna Zielnik i Katarzyna Ciężka, powalczą o medale Mistrzostw Świata w Taekwon-do!

Łukasz Ciężki   
środa, 04 października 2017 06:00

KadraOd 1 października piątka zawodników Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do: Katarzyna Ciężka, Eryk Niewęgłowski, Martyna Zielnik, Patrycja i Kamil Chud bierze udział w zgrupowaniu Kadry Narodowej, które jest końcowym etapem przygotowań do Mistrzostw Świata rozpoczynających się już 9 października w Irlandii.

Jest to bardzo duże wyróżnienie jak i nagroda za znakomite wyniki uzyskane w pierwszej połowie sezonu startowego. Okres przygotowawczy do tak ważnego turnieju rozpoczął się już w drugiej połowie wakacji i został bardzo sumiennie przepracowany przez radzyńskich wojowników. Warto zauważyć, że w Dublinie weźmie udział, aż 2177 uczestników z 61 krajów.

Udział w Mistrzostwach Świata jak i samo przygotowanie zawodników Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do, możliwe jest dzięki wsparciu ze strony:

- Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim,

- Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim,

- Spółdzielczej Mleczarni SPOMLEK,

- Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych,

- Firmy Pana Pawła Olejniczaka VOBOS,

- Olimp Sport Nutrition,

- Górniczej Fabryce Narzędzi,

- Smile Art Studio,

- Gminie Kąkolewnica,

- Oraz osobom prywatnym i rodzicom uczestników zajęć w RSCTKD,

Zachęcamy do trzymania kciuków i kibicowania w trakcie zawodów, gdzie bezpośrednią internetową relację z mistrzostw przeprowadzi firma SportMartialArts.com. Informacje o dokładnych startach naszych zawodników można odnaleźć na profilu facebookowym klubu.

Baner

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.