Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 kwietnia 2024 imieniny: Alicji, Bogusławy | 2011 - zmarł Czesław Kołbuś, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

Radzyńscy taekwondocy zdobyli w Rejowcu 12 medali!

Mariusz Szczygieł
sobota, 27 marca 2010 23:31

Zmagania w Rejowcu FabrycznymZ pierwszych strefowych eliminacji do Mistrzostw Polski w Rejowcu Fabrycznym zawodnicy Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do wracają z pierwszym miejscem w klasyfikacji punktowej!

4 złote medale, 2 srebrne i 6 brązowych! Nasza kadrowiczka powołana kilka dni temu do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy- Natalia Olszak zdobyła tytuł Najlepszej Zawodniczki strefy wśród juniorów - 3 złote medale, a Katarzyna Ciężka została Najlepszą Zawodniczką w kategorii juniorów młodszych (1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy). W generalnej klasyfikacji medalowej juniorów, wyprzedzając Lewart Lubartów uplasowaliśmy się na 2 miejscu za Kielcami.