Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lipca 2024 imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

To wielki sukces! Trzy medale dla Katarzyny Ciężkiej w Sydney!

Michał Maliszewski   
wtorek, 02 października 2018 07:00

Katarzyna Ciężka na podiumRadzynianka Katarzyna Ciężka wywalczyła w Australii trzy medale, w tym jeden złoty, Pucharu Świata Seniorów w Taekwon-do!

Reprezentantka naszego miasta przyzwyczaja nas do tego, że z każdych mistrzostw musi przywieźć medal. W ten weekend, w Sydney najpierw zdobyła brąz w walkach indywidualnych do 62 kg, później srebrny medal w walkach drużynowych, a na koniec złoto w konkurencji walk drużynowych! Argentynka nie miała szans z naszą medalistką.

- Bardzo chciałam podziękować moim braciom: Łukaszowi Ciężkiemu i Pawłowi Ciężkiemu za przygotowanie do zawodów oraz pokazanie, że jeśli się naprawdę czegoś chce to można zdobyć wszystko oraz Robertowi Jagielskiemu za dużo cierpliwości, wsparcie w czasie zawodów jak i w trakcie przygotowań. Pozostało teraz wracać i trenować mocniej aby następnym razem były 3 złota – napisała Kasia na swoim profilu na facebooku.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za następne zwycięstwa!

Katarzyna Ciężka

 

Komentarze  

 
#1 RE: To wielki sukces! Trzy medale dla Katarzyny Ciężkiej w Sydney!prometeusz 2018-10-02 07:26
Brawo Kasia! Brawo Rodzina Ciężkich! Dalszych sukcesów!
 
 
#2 Serdeczne gratulacjekwass52 2018-10-02 08:28
Pani Kasiu ! Coś wspaniałego !
 
 
#3 gratulacjeSzczeszek Beata 2018-10-02 08:50
...i właśnie dlatego 100% głosów w budżecie obywatelskim powinno być oddane na projekt Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do.
 
 
#4 RE: To wielki sukces! Trzy medale dla Katarzyny Ciężkiej w Sydney!77joanka 2018-10-02 10:03
You are the best !!!
 
 
#5 :)robotronic 2018-10-02 14:41
Dziwne, w prasie ogólnopolskiej czy nawet wojewódzkiej nie mogę znaleźć nic o tym sukcesie, o co chodzi?
 
 
#6 Radzyniakmalesa 2018-10-02 15:07
Gratulacje!!!! :-)
 
 
#7 gratulacjeP.K. 2018-10-02 15:08
ale to niestety właśnie taki nic nie znaczący sukces, na tej zasadzie możemy zrobić w Radzyniu drużynę w takiego unihokeja i z miejsca gramy w ekstraklasie i walczymy o medale xD
 
 
#8 RE: To wielki sukces! Trzy medale dla Katarzyny Ciężkiej w Sydney!joeybarton 2018-10-02 17:45
Wyzywam panią Katarzynę na pojedynek!
 
 
#9 P.KLama 2018-10-02 19:34
proszę zrobić w Radzyniu unihokeja i dostać się do tej ekstraklasy, lepsze to niż siedzenie na (...) i krytykowanie wyników innych, pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 
 
#10 Malesa twój guru też jest najlepszy w Radzyniuikemar81 2018-10-02 22:19
Pani Ciężka najlepsza jest w Taekwon-do, a twój guru najlepszy w dyscyplinie zwanej kłamstwo. Jeśli byśmy zapytali Radzynian kto jest największym kłamcą to wiadomo co odpowiedzą - Rębek.
 
 
#11 RE: To wielki sukces! Trzy medale dla Katarzyny Ciężkiej w Sydney!kinga75 2018-10-02 22:49
Kasiu jesteś osłodą tego miasta
Wbrew tylu podjazdów
I podkopów pod wartości
Które zawsze się liczyły
I
 
 
#12 ikemar81Bogdan Bosko 2018-10-03 08:51
Nie zgadzam się.Nie jestem zwolennikiem Rębka,ale zdecydowanie największym kłamcą to jest Sławomir Sosnowski,największy szkodnik w powiecie i w województwie.On powinien świnie pasać a nie się polityką zajmować.Ukradł Radzyniowi 10 mln zł a całe województwo przez jego głupotę będzie chyba musiało zwrócić 80 mln z powodu złego wykorzystania środków unijnych,co będzie już ewidentnie jego winą.
 
 
#13 Do PKGlanyNaMorde 2018-10-04 13:05
Jeżeli dla kogoś zdobycie 3ech medali na Pucharze Świata jest nic nie znaczacym sukcesem, to chciałbym poznać definicje sukcesu osobnika P.K! Jeżeli ktoś czuje odbijanie lotki paletkami i sprawia mu to przyjemność i wyzwala w nim chęć rywalizacji- i ta osoba zdobywa Mistrzostwo Swiata to trzeba pochylic czoła i uścisnąć dłoń w geście oddania szacunku i uznania! Dlaczego? Bo kazdy swój dzień poświęciła ta osoba na mega ciężki trening ,wyzeczenia- kosztem przyszlego sukcesu. Dla kogoś "z boku" to jest abstrakcja i może wydawać się głupie! Ale kiedy Ty myślisz w ten sposob o kims, nie robiąc jednocześnie nic ze swoim "być", stoisz w miejscu!A ten ktoś z paletka w ręku zaczyna swoja drogę po marzenia! Dla Ciebie może nie znaczy to nic - bo najprawdopodobniej nigdy niczemu się nie poswieciles, nigdy nie chciałeś- i nie stałeś sie- ponad przeciętny! A osoba która osiąga swoją "poprzeczke" jaka sobie postawila czuję satysfakcję jakiej Ty nigdy nie doświadczysz - rozumiesz? Duma, honor, spełnienie, Mazurek Dąbrowskiego grany dla Ciebie! Wiesz jakie emocje muszą szarpać serce zawodnika! A teraz zamień zawodnika z paletka i lotka w ręku na Kasie w doboku i w rękawicach na dłoniach!
Wielkie gratulacje Kasiu! Lata pracy, hektolitry potu, milion momentów - k... Nie chce mi się. A jednak... Dajesz przykład dzieciakom, że można i że wszystko da sie zrobić... Tylko mocno w to trzeba wierzyc!
5!
Ps. Zamiast pluć jadem, zapracuj na swój znaczący sukces!!!
 
 
#14 popieram przedmówcęwaluś 2018-10-04 13:15
gratulacje p.Kasiu proszę się innymi nie przejmować malkontenci zawsze będą nie zadowoleni a to z pani sukcesu ,a to z odnawiania pałacu,a to z mieszkań socjalnych itd po prostu nie mają pomysłu na sukces dla nich najlepiej by było tak jak było .ja dlatego głosowałem na budżet na zakup dla Was sprzętu.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Dajcie spać
czwartek, 18 lipca 2024
noimage
rolnicze
niedziela, 07 lipca 2024
noimage
Kupię
niedziela, 07 lipca 2024