Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 stycznia 2023 imieniny: Martyna, Maciej, Marcin
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Sześć osób RSC Taekwon-do na Zgrupowaniu Kadry Narodowej!

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 26 lutego 2018 07:00

Zawodnicy podczas przygotowańOd 22 do 25 lutego br. w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale, odbyły się konsultacje Kadry Narodowej, podczas których zawodnicy szlifowali formę przed tegorocznymi Mistrzostwami Europy w Słowenii.

W grupie 79 uczestników znaleźli się zawodnicy Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do, szkoleni przez Łukasz Ciężkiego. Decyzja trenerów kadry narodowej do szerokiej kadry zostali powołani, Katarzyna Ciężka, Michał Łobacz, Karolina Świć, Martyna Zielnik, Patrycja Chud i Kamil Chud.

Już za tydzień pierwszy i najważniejszy sprawdzian przed naszymi zawodnikami - Puchar Polski po którym wybrana zostanie ścisła Reprezentacja Kraju, która będzie walczyła po raz kolejny o prym w Europie. Już teraz zachęcamy do trzymania kciuków i kibicowania radzyńskim wojownikom, którzy po raz kolejny pokazują, że mieszkańcy małego miasta również mogą zdobywać najwyższe szczyty na skalę światową.

Zdjęcia udostępnione ze strony www.pztkdlive.pl

bigdrufacecikarkckobietymlpata

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.