Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

40 rocznica PTTK w Radzyniu za rok. Już dziś zaczynamy zbiórkę na tablicę pamiątkową.

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 24 marca 2011 13:14

40 lat PTTK w Radzyniu Podlaskim26 marca 1972 roku, z inicjatywy miejscowych pasjonatów krajoznawstwa, zwołany został Zjazd Założycielski Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Radzyniu Podlaskim.

Na rok przed 40-tą rocznicą tego wydarzenia Zarząd Oddziału PTTK podjął uchwałę dotyczącą ufundowania pamiątkowej tablicy. Zostanie ona wmurowana podczas uroczystości rocznicowych w holu głównym I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim.

- Przygotowanie i wmurowanie takiej tablicy to duże przedsięwzięcie, które wymaga określonych środków finansowych. Dlatego zwracamy się do wszystkich Członków Oddziału PTTK w Radzyniu Podlaskim, Przyjaciół, Sympatyków, Instytucji i Firm o wsparcie naszej inicjatywy. Będziemy wdzięczni za wykup cegiełek w nominałach 5, 10, 20, 50 lub 100 zł. Cegiełki będą kolejno numerowane - każdy, kto je nabędzie zostanie wpisany na specjalną Listę Fundatorów. Osoby, które wspomogą nas kwotą powyżej 100 zł otrzymają tytuł Honorowego Fundatora - powiedział nam Robert Mazurek, wiceprezes radzyńskiego Oddziału PTTK.

Cegiełki będą do nabycia na wszystkich imprezach turystycznych organizowanych przez radzyński Oddział PTTK w 2011 roku. Zainteresowanych prosimy również o kontakt z Robertem Mazurkiem pod numerem telefonu 606-234-320, bądź adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Więcej informacji na temat sprzedaży cegiełek dostępnych jest na www.radzynpodlaski.pttk.pl.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Kurs "Operator wózków widÅowych"
Kurs "Operator wózków widłowych"
poniedziałek, 08 kwietnia 2024
noimage
Poszukiwany kierowca na wywrotkę
niedziela, 07 kwietnia 2024
noimage
sprzedam owies
piątek, 12 kwietnia 2024