Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 2 lipca 2022 imieniny: Jagoda, Urban, Otton
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Skład z Żabikowa rozgromił drużynę z Parczewa

Michał Maliszewski   
wtorek, 28 marca 2017 08:00

Zawodnicy podczas akcjiPiłkarze Unii Żabików tydzień przed inauguracją rozgrywek bialskopodlaskiej klasy okręgowej pokonali Victorię Parczew 8 do 1.

Bramki w tym meczu strzelali: Lecyk x2,Wołek x2, Koczkodaj, Pliszka P, Zgrajka, Paskudzki. Pierwsze pięć minut w tym spotkaniu należało do zawodników Victorii, gdzie już w drugiej minucie zdobyli bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kolejne minuty należały już do ekipy Artura Dadasiewicza, gdzie w ciągu zaledwie sześciu minut zdobyli cztery bramki. Do przerwy Unia dorzuciła jeszcze jedną bramkę i schodząc na przerwę prowadziła 5 do 1.

Po przerwie trener Dadasiewicz dokonał kilku zmian w składzie i tempo spotkania trochę spadło,ale zawodnicy Unii dorzucili jeszcze trzy bramki i spotkanie zakończyło dość wysokim zwycięstwem piłkarzy z Żabikowa.

Za tydzień, 2 kwietnia zawodnicy Unii spotkają się z jednym z kandydatów do awansu zespołem Gromu Kąkolewnica. Ten mecz odbędzie się w Kąkolewnicy o godz. 16.00.

Skład w jakim wystąpiła Unia:

Dąbkowski - Michalski (46 Zgrajka) Kępa (46 Frączek) Palica, Niewęgłowski, Pliszka P (46 Mitura) Pieńko (46 Paskudzki) Ptaszyński (46 Pliszka D) Kot, Koczkodaj (46 Wołek) Lecyk (46 Mazurek).

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.