Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 lipca 2022 imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Orlęta zagrają z Cosmosem Nowotaniec

Krzysztof Grochowski   
sobota, 29 października 2016 12:27

olrleta logoW najbliższą niedzielę, o 13 radzyńskie Orlęta podejmą na własnym stadionie beniaminka trzeciej ligi, drużynę Cosmosu Nowotaniec.

Zespół z niewielkiej podkarpackiej miejscowości do tej pory był nieznany nawet najbardziej zorientowanym kibicom. Po awansie wzmocnił się kilkoma doświadczonymi zawodnikami i jak na beniaminka przystało, rozpoczął rozgrywki z animuszem, wygrywając min. z Motorem Lublin. Tytuł jednej z lubelskich relacji z tego meczu „Agroporażka w Cosmosie” jest wyjątkowo wymowny. Później szlo już trochę gorzej i obecnie są na 15 miejscu w tabeli.

Ale mecz dla Orląt na pewno nie będzie łatwy, bowiem jak do tej pory Cosmos stracił tylko 14 bramek, strzelił 10.Z zespołami nastawiającymi się na obronę gra się u siebie wyjątkowo trudno. Orlętom także, zwłaszcza w sytuacji, gdy z powodu licznych kontuzji nie prezentują w ofensywie satysfakcjonującej siły rażenia. Gorący doping naszych kibiców na pewno się przyda. Jest to przedostatnia szansa obejrzenia Orląt w Radzyniu w tym roku. Za tydzień w sobotę derby z Motorem w Lublinie, a za dwa tygodnie (uwaga- termin meczu przeniesiony z niedzieli na sobotę 12 listopada o godzinie 13) ostatni mecz, także z beniaminkiem, Spartakusem Daleszyce.

 

Komentarze  

 
#1 Prośbaemeryt 2016-10-31 09:04
W ocenie drużyny i szefostwa Klubu, może więcej realizmu a mniej lukrowania
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.