Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 lipca 2022 imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Nowi zawodnicy w drużynie Orlęta Radzyń!

Michał Maliszewski   
środa, 19 marca 2014 08:00

Podczas konferencji prasowejPrzedwczoraj w kawiarni sportowej radzyńskiego klubu piłkarskiego Orlęta odbyła się prezentacja nowych zawodników wraz z konferencją prasową przed rundą wiosenną 2014.

Na wydarzenie przybył prezes Krzysztof Grochowski, trener Damian Panek oraz pokaźna liczba kibiców. Konferencję poprowadził Michał Szczygielski, naczelny redaktor strony www.orleta-spomlek.pl, który przywitał gości następującymi słowami: - Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jest to pierwsze spotkanie, ale na pewno nie ostatnie. To nasz krok w przód pod względem budowy marki naszego klubu, a także uatrakcyjnienia całej otoczki klubowej specjalnie dla Was – dla kibiców – po tych słowach Michał Szczygielski wraz z prezesem Grochowskim rozpoczęli prezentację nowych zawodników.

Prezes klubu uroczyście przywitał się z zawodnikami oraz przekazywał stroje klubowe nowym graczom. Następnie trener drużyny, Damian Panek powiedział kilka słów o przygotowaniu do rundy wiosennej: – Zrealizowaliśmy wszystko to, co sobie założyliśmy – mówił trener. - Cieszę się z kadry, którą udało się utrzymać, jestem również zadowolony, co do nowych zawodników. Myślę, że każdy z nich dostanie szansę zaprezentowania swoich umiejętności, może nie w pierwszym meczu, ale kolejnych. Cel jaki sobie założyliśmy to utrzymanie się w III lidze i nadal się tego trzymamy. Przed nami bardzo ważny mecz, już w niedzielę – oznajmił Damian Panek. Zaraz po trenerze w kolejności otrzymywania koszulek przedstawili się nowi zawodnicy. Z widowni padło kilka pytań w stronę gospodarzy. Goście pytali trenera, czy nie obawia się pierwszego meczu, zawodników jak się czują w Radzyniu, a także prezesa klubu o sprawy finansowe.

Klub Sportowy Orlęta Radzyń zasilił swoje szeregi następującymi zawodnikami: bramkarz: Adam Wasiluk, atak: Kamil Oziemczuk, obrona: Jewhenij Chorolski i grający dotychczas w juniorach starszych - Marek Nowacki.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z prezentacji nowych graczy i materiału filmowego autorstwa Mirosława Piasko. Nowym zawodnikom życzymy sukcesów na boisku oraz poza nim.

140318-orleta-01140318-orleta-02140318-orleta-03140318-orleta-04140318-orleta-05140318-orleta-06140318-orleta-07140318-orleta-08140318-orleta-09140318-orleta-10140318-orleta-11140318-orleta-12

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.