Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 lipca 2022 imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Zapraszamy na X edycję Ligi Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Powiatu Radzyńskiego

Michał Maliszewski   
piątek, 07 marca 2014 08:00

Piłkarz kopie piłkęW najbliższą sobotę – 8 marca 2014 roku hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim będzie już po raz 10 areną zmagań młodych piłkarzy ze szkół powiatu radzyńskiego.

Stanie się tak za sprawą rozgrywek X edycji Ligi Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Powiatu Radzyńskiego. Na zawodach stawi się 12 drużyn ze szkół podstawowych w Radzyniu Podlaskim, Białej, Białce, Żabikowie, Suchowoli, Czemiernikach, Komarówce Podlaskiej, Borkach i Brzostówcu. Ekipy będą rywalizować w dwóch grupach. Tytułu z ubiegłego roku będą bronić piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Borkach.

Wielkim wydarzeniem towarzyszącym rozgrywkom będzie z pewnością wizyta CEZAREGO KUCHARSKIEGO – obecnie posła na Sejm Rzeczypospolitej, a wcześniej świetnego piłkarza, 17-krotnego reprezentanta Polski, strzelca 3 goli (w tym jednego wielkiej Brazylii), uczestnika Mistrzostw Świata w 2002 w Korei i Japonii. Obecnie jest menedżerem Roberta Lewandowskiego.

Organizatorem imprezy jest Grzegorz Szram – dyrektor MOSiR Radzyń Podlaski, Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” przy Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim. Impreza odbędzie się dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim oraz Krzysztofa Grochowskiego – właściciela firmy Kris-Auto.

Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę – 8 marca 2014 do hali sportowej przy ul. Sitkowskiego. Zawody rozpoczynają się o godzinie 9.00, a podsumowanie i wręczenie nagród zaplanowano na godzinę 13.30 – 14.00

Serdecznie zachęcamy!

 

Komentarze  

 
#1 Chojność Starostwagordon 2014-03-07 10:12
8500 złotych na parogodzinny turniej piłki nożnej to chyba przesada! O sponsoringu Pana Grochowskiego nie piszę.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.