Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 7 października 2022 imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz | 1939 - po bitwie kockiej do Radzynia zaczęły wchodzić pierwsze niemieckie oddziały zwiadowcze
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Po trzy punkty z nowym trenerem

Adam Kułak   
piątek, 23 kwietnia 2021 18:00

W oczekiwaniu na Siarkę...W sobotę Orlęta Radzyń na swoim boisku będą gościć Siarkę Tarnobrzeg. Po trzech kolejnych porażkach zarząd podziękował trenerowi Jackowi Fiedeniowi i zatrudnił nowego opiekuna drużyny seniorów Mikołaja Raczyńskiego.

Kolejny przeciwnik radzyńskich piłkarzy w obecnym sezonie jest ligowym średniakiem. Dotychczas piłkarze trenera Sławomira Majaka ugrali 43 punkty i zajmują dziesiąte miejsce. Wiosną Siarka zdobyła 12 punktów. W ostatnich meczach zespół z Tarnobrzega przegrał z Wiązownicą, remisował z Kraśnikiem i Łagowem oraz pokonał Sokoła Sieniawa. Najskuteczniejszymi zawodnikami Siarki są kolekcjoner kartek ( 10 żółtych i trzy czerwone )Mateusz Janeczko i Arkadiusz Gajewski, obaj po siedem razy trafiali do bramki rywali.

Jak wspomniałem na początku naszą drużynę w meczu z Siarką poprowadzi nowy trener dwudziestodziewięcioletni Mikołaj Raczyński. Obecny opiekun Orląt jako zawodnik grał w GLKS Płomień Nieledew ( powiat hrubieszowski ) i Okęciu Warszawa. Szlify trenerskie zdobywał min. w Hiszpanii, Portugalii, Niemczech oraz trenował grupy młodzieżowe w Drukarzu Warszawa i Podhalu Nowy Targ. Ostatnio był asystentem w drugoligowej Olimpii Grudziądz. Czy radzyńska drużyna w najbliższym meczu poczuje rękę nowego opiekuna i postara się o niezbędne do wydostania się ze strefy spadkowej trzy punktu? Przypomnę, że jesienią przegraliśmy w Tarnobrzegu 3:0, przydałby się skuteczny rewanż.

Mecz odbędzie się na boisku w Radzyniu 24 kwietnia o godzinie 17.oo bez udziału publiczności.

 

Komentarze  

 
#1 Stadionowystadionowy 2021-04-24 12:12
Czas na modernizacje stadionu miejskiego I budowę sztucznego boiska treningowego.
 
 
#2 OstryZenekOstryZenek 2021-04-24 12:41
Czas zaorac ten smietnik i wybudowac cos korzystnego dla miasta.
 
 
#3 Orlętapitlit 2021-04-24 18:43
Czas przyszedł, że upadł pomysł zadaszania trybun. W piękne słoneczne dni, gdy z boiska wieje beznadzieją i nudą, można się chociaż trochę poopalać.
 
 
#4 ostry zenekadrianboss11 2021-04-25 19:18
np. basen z którego nie można korzystać? ;)
 
 
#5 Stadion zaoraćkomentator1233 2021-04-27 11:47
Chcemy Zamknięcia Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim! Miejsce Po Stadionie Chcemy Przeznaczyć Na Bazar Z Naturalną Nawierzchnią.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.