Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 września 2023 imieniny: Tomasza, Maurycego
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Po trzy punkty z nowym trenerem

Adam Kułak   
piątek, 23 kwietnia 2021 18:00

W oczekiwaniu na Siarkę...W sobotę Orlęta Radzyń na swoim boisku będą gościć Siarkę Tarnobrzeg. Po trzech kolejnych porażkach zarząd podziękował trenerowi Jackowi Fiedeniowi i zatrudnił nowego opiekuna drużyny seniorów Mikołaja Raczyńskiego.

Kolejny przeciwnik radzyńskich piłkarzy w obecnym sezonie jest ligowym średniakiem. Dotychczas piłkarze trenera Sławomira Majaka ugrali 43 punkty i zajmują dziesiąte miejsce. Wiosną Siarka zdobyła 12 punktów. W ostatnich meczach zespół z Tarnobrzega przegrał z Wiązownicą, remisował z Kraśnikiem i Łagowem oraz pokonał Sokoła Sieniawa. Najskuteczniejszymi zawodnikami Siarki są kolekcjoner kartek ( 10 żółtych i trzy czerwone )Mateusz Janeczko i Arkadiusz Gajewski, obaj po siedem razy trafiali do bramki rywali.

Jak wspomniałem na początku naszą drużynę w meczu z Siarką poprowadzi nowy trener dwudziestodziewięcioletni Mikołaj Raczyński. Obecny opiekun Orląt jako zawodnik grał w GLKS Płomień Nieledew ( powiat hrubieszowski ) i Okęciu Warszawa. Szlify trenerskie zdobywał min. w Hiszpanii, Portugalii, Niemczech oraz trenował grupy młodzieżowe w Drukarzu Warszawa i Podhalu Nowy Targ. Ostatnio był asystentem w drugoligowej Olimpii Grudziądz. Czy radzyńska drużyna w najbliższym meczu poczuje rękę nowego opiekuna i postara się o niezbędne do wydostania się ze strefy spadkowej trzy punktu? Przypomnę, że jesienią przegraliśmy w Tarnobrzegu 3:0, przydałby się skuteczny rewanż.

Mecz odbędzie się na boisku w Radzyniu 24 kwietnia o godzinie 17.oo bez udziału publiczności.

 

Komentarze  

 
#1 Stadionowystadionowy 2021-04-24 12:12
Czas na modernizacje stadionu miejskiego I budowę sztucznego boiska treningowego.
 
 
#2 OstryZenekOstryZenek 2021-04-24 12:41
Czas zaorac ten smietnik i wybudowac cos korzystnego dla miasta.
 
 
#3 Orlętapitlit 2021-04-24 18:43
Czas przyszedł, że upadł pomysł zadaszania trybun. W piękne słoneczne dni, gdy z boiska wieje beznadzieją i nudą, można się chociaż trochę poopalać.
 
 
#4 ostry zenekadrianboss11 2021-04-25 19:18
np. basen z którego nie można korzystać? ;)
 
 
#5 Stadion zaoraćkomentator1233 2021-04-27 11:47
Chcemy Zamknięcia Stadionu Miejskiego w Radzyniu Podlaskim! Miejsce Po Stadionie Chcemy Przeznaczyć Na Bazar Z Naturalną Nawierzchnią.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

SEAT LEON II 1.9 TDI
SEAT LEON II 1.9 TDI
wtorek, 19 września 2023
Stolik
Stolik
czwartek, 14 września 2023
noimage
Siano
sobota, 09 września 2023