Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 21 stycznia 2022 imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Gminny Turniej Mini piłki Nożnej Chłopców

Michał Maliszewski   
sobota, 08 czerwca 2019 06:00

Wspólne zdjęcieW poniedziałek 27 maja na boisku w Szkole Podstawowej w Sobolach odbył się Gminny Turniej Mini piłki Nożnej Chłopców, w którym udział wzięły reprezentacje chłopców z szkół w Zakrzewie, Domaszewnicy, Ulanie-Majoracie, Kępek i Sobolach.

Głównym celem turnieju było wyłonienie najlepszych drużyny z naszej gminy, lecz nie mniej istotne była popularyzacja piłki nożnej, propagowanie idei wychowania przez sport, możliwość rozwoju dla dzieci i młodzieży uzdolnionej ruchowo oraz wymiana doświadczeń szkoleniowych i organizacyjnych. Turniej został rozgrywany systemem "każdy z każdym", więc mogliśmy obejrzeć aż dziesięć meczów, odbywających się w duchu rywalizacji fair play. Turniej obfitował w dużą liczbę bramek, ładnych asyst i dynamiczną grę co wzbudzało u uczestników i kibiców dużo emocji.

 Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

  1. Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy
  2. Zespól Szkól im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
  3. Szkoła Podstawowa Zakrzew
  4. Szkoła Podstawowa w Sobolach
  5. Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Kępkach

Na zakończenie turnieju, pamiątkowe puchary i dyplomy wręczyli organizatorzy turnieju Mateusz Kazimierczak i dyrektor Szkoły Podstawowej w Sobolach Arkadiusz Cap.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.