Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 marca 2024 imieniny: Anieli, Jana

Mecz życia bramkarza Młodzieżówki nie wystarczył na vice lidera drużynę ULKS Dębowica

Patryk Śmieciński
poniedziałek, 13 maja 2019 06:00

Piłkarze w grzeMecz w Dębowicy rozpoczął się równo o 16:00. Była  słoneczna pogoda, a przy tym wielka nadzieja na dobry mecz.

Pierwsze 20 minut to wyrównana gra obu drużyn, ataki gospodarzy i dobrze spisujący się bramkarz gości to częsty obrazek pierwszej połowy meczu. Bardzo dobrze ustawiona drużyna gospodarzy nie pozwalała przebić się Michalskiemu i Mazurkowi. Już na początku meczu ten drugi mógł otworzyć wynik spotkania, lecz piłka została przeniesiona nad poprzeczką. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0.

Druga połowa to ułożona gra gospodarzy ale i defensywa Młodzieżówki była bez zarzutu. W 65 minucie gospodarze podwyższyli wynik na 3-0 i zostało tak już do 90 minuty. Drużyna z Dębowicy była zdecydowanie lepsza ale Młodzieżówka nie była daleko w tyle. Za tydzień drużyna z Radzynia zmierzy się z liderem tabeli, a mianowicie drużyną Bór Dąbie na własnym boisku.

ULKS Dębowica - Młodzieżowka Radzyń Podlaski 3-0 (2-0)