Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 czerwca 2026 imieniny: Danuty, Jana | 1923 - ksiądz prałat Tadeusz Osiński wyświęcił byłą cerkiew prawosławną na kościół katolicki. Świątynia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa stała w miejscu obecnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 1

Kolejny wygrany mecz Orląt

Adam Winiarczyk   
piątek, 20 lipca 2018 07:00

DrużynaPrzed rokiem w trakcie turnieju Gothia Cup w aglomeracji szwedzkiego Goeteborga Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski dotarły do 1/8 finału.

W obecnej edycji podopiecznym Artura Idzikowskiego są już pośród 32 najlepszych ekip turnieju. W rozegranym w czwartek przed południem meczu 1/32 finału radzynianie po rzutach karnych ograli meksykańskie Intercups MX. W regulaminowym czasie gry Orlęta prowadziły od 52. do 57. minuty, a ostatecznie doszło do serii jedenastek. Próbę nerwów lepiej wytrzymali biało-zieloni, wygrywając dodatkową próbę 9:8. 

>Piłkarze Orląt-Spomlek Radzyń Podlaski zakończyli swój udział w szwedzkim turnieju Gothia Cup na 1/16 finału. W tej fazie zawodów podopieczni Artura Idzikowskiego ulegli szwedzkiemu Alingsas IF 0:1. Gola na wagę awansu strzelił w 22. minciei Johan Brandin. Radzynianie zajęli w zmaganiach miejsca od 17 do 32.

 

Komentarze  

 
#1 Orletamakutra 2018-07-20 15:53
Może jakiś remont na stadionie by się przydał? Brzydko to wygląda obecnie.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
USŁUGI BRUKARSKIE
niedziela, 14 czerwca 2026
KupiÄ obciÄżniki do MF255
Kupię obciążniki do MF255
czwartek, 11 czerwca 2026
Silnik elektryczny 7,5 kw
Silnik elektryczny 7,5 kw
wtorek, 16 czerwca 2026