Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 29 marca 2024 imieniny: Wiktoryny, Eustachego | Jutro zmiana czasu na letni

Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!

Zbigniew Smółko   
sobota, 21 czerwca 2014 10:08

Do lekarza czas??Kostaryka, Kostaryka, Kostaryka, Kostaryka, Kostaryka, Kostaryka!

Przecież im się jeszcze karny należał! Tam nie było żadnej partyzantki, fartownego gola po jedynej kontrze tylko po prostu świetna, przemyślana piłka nożna. Odpadną w 1/8 finału…

Francuzi jadą bez trzymanki, ciekawe, jak daleko dojadą…  Ogólnie nie ściskam za nich kciuków, może dlatego łatwiej mi bić brawo.

Ktoś oglądał mecz Hondurasu z Ekwadorem? Bramkę strzelił niejaki Costly. Chłop kiedyś kopał się w czoło w GKS Bełchatów. To ten sam ananas…

W loży ekspertów dzisiaj cała zgraja Musiatowiczów.

Naczelny bard (rzec można: „najbardziej”) Radzynia Jacek to postać powszechnie znana, więc nie ma co się silić.

Jego synalek, nieodrodny Michał, kiedyś próbował kariery piłkarskiej w Orlętach, ale najwidoczniej bardzo słusznie osądził, że pannice piszczą donośniej na widok gitarzysty niż lewego obrońcy i wziął się za muzykę. Niby jeszcze prawie gimbaza, ale z gitarką sobie radzi…

Do kompletu  Matka Wioletta od Artystów, czyli Żona Demona i Matka Gagatka - Wiola Musiatowicz. Czasami śpiewa. Ładnie śpiewa.

Typujemy

Wioletta i JacekNiemcy - Ghana

Michał: Niemcy - Ghana 2:0 - ponieważ Niemcy to drużyna zdecydowanie lepsza, gładkie zwycięstwo Niemiec.
Wiola: Niemcy - Ghana 4:0 - Niemcy zostaną mistrzami świata
Jacek: Niemcy - Ghana 1:2 - wygra Ghana ponieważ dostałem kiedyś pocztówkę z rejsu z Ghany i jeansy.Jestem za Ghaną duszą i sercem

Argentyna - Iran

Michał: Argentyna – Iran 3:0. Argentyna poniesie Iran, ponieważ zawodnicy Iranu nie mają większych atutów

Wiola :  Argentyna – Iran 0:2. Te mistrzostwa są nieprzewidywalne, ale wszystkie drużyny mają klasę 

Jacek: Ja tam jestem za Irakiem. 

Nigeria - Bośnia i Hercegowina

Michał: Nigeria – BiH 1:2. W związku z genialną postawą Bośni w meczu z Argentyną, uważam, że są w stanie nie tylko pokonać Nigerię, ale też być czarnym koniem mistrzostw

Wiola: Ja obstawiam tak jak syn, bo gramy w jednej drużynie przeciwko ojcu.
Jacek: Nigeria - BiH 1:0 Jestem za Nigerią , bo podobno wszyscy stamtąd pochodzimy.

Pogadajmy  o piłce

Michał MusiatowiczTo już wiadomo, kto wygra ten Mundial?
Michał: Zdecydowanie Włochy, ponieważ mają bardzo dojrzałą ekipę i są drużyna typowo turniejową ,która gra coraz lepiej (pisał przed Kostaryką…- dop. red.)
Wiola: Niemcy, bo to "maszyna do zabijania" , potrafią umiejętnie rozłożyć siły na cały turniej.
Jacek: Ja to bym chciał , by mistrzostwo świata wygrał kraj który nigdy w nich nie grał, jakieś plemie z Mozambiku czy cuś. A tak serio jestem za Holandią i Robbenem, który robi.

Wolicie mecze oglądać samotnie czy raczej większą zgrają?
Michał: Samotnie
Wiola: Rodzinnie we trójkę
Jacek: A ja tam nie wiem.

Czy jest jakaś muzyka (piosenka, płyta) która szczególnie kojarzy się Wam z piłką? 
Michał : Koko koko euro spoko
Wiola: Mundial 74- Futbol, futbol- Maryla Rodowicz
Jacek: Nie mieszajmy muzyki z piłką, bo to tak jakbyśmy pomieszali coś i nic - czarna dziura. 

 

Komentarze  

 
#1 typyperun86 2014-06-21 19:32
Po wejściu na stronę typowania pokazały mi się jedynie pozostałe dzisiaj mecze bez moich typów sprzed kilku godzin. Po wprowadzeniu ponownie wyników widzę już moje typy po wejściu w "Typuj". To jakiś błąd? Mam nadzieję że moje wcześniejsze typy na mecz Argentyna - Iran nie zostały utracone. :)
 
 
#2 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!Damian 2004 2014-06-21 19:46
mecz argentyna iran mozna bylo typowac po 18 bo pomylone byly godziny ropoczecia meczu dlatego moze byc anulowany tak mi sie wydaje a jak zrobią zobaczymy
 
 
#3 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!perun86 2014-06-21 20:02
Tego to nie wiedziałem. Jeśli było można typować mecz w trakcie to nie widzę innej możliwości niż anulowanie tego meczu.

Wygląda to trochę tak jakby chcieli go anulować i anulowały się wszystkie mecze. :)Czyżby dlatego nie pokazały się moje typy mimo że na pewno już raz je dzisiaj zapisałem? Widzisz swoje typy po wejściu w "Typuj"?
 
 
#4 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!robix73 2014-06-21 20:08
ten mecz gdzies do 18.05 byl nie zblokowany pozniej zadzwonilem i poprawili godzinę teraz ja wejede na typyj to widze tylko mecz bosni
 
 
#5 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!perun86 2014-06-21 20:29
No ja też ale czy widzisz swoje typy pod meczem Bośni? Zawsze były podane.
Po meczu Argentyny zastanawiałem się nad zmianami w meczu Bośni i po wejściu w typy nie było typów jakie wcześniej zapisałem na mecze Niemców i Bośni!
 
 
#6 Parę słówAdmin iledzisiaj.pl 2014-06-21 20:52
Mecz Argentyny nie będzie anulowany, bo 5 po 18 wynik był jeszcze 0:0, a więc tak naprawdę "Nic się nie stało...". Faktycznie, godziny były dzisiaj wymienione, ale od 18:05 jest wszystko ok.
 
 
#7 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!perun86 2014-06-21 21:20
Nie będzie anulowany ale ja nie mam 2pkt. za ten mecz! Moje przypuszczenia odnośnie moich typów za ten mecz okazały się słuszne. Zróbcie z tym porządek bo jak tam ma wyglądać ten konkurs...
 
 
#8 TakAdmin iledzisiaj.pl 2014-06-21 21:52
A dlaczego masz mieć 2 punkty? Czy obstawiłeś w ogóle ten mecz dzisiaj? Ten mecz można było typować jeszcze po 18, więc Twoja reklamacja wydaje się bezzasadna...
 
 
#9 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!perun86 2014-06-21 22:03
Przeczytaj powyższe komentarze. Typowałem 1:0 dla Argentyny do przerwy, 2:0 dla Argentyny wynik końcowy i Toto 1 czyli zw. Argentyny. Typy znikają i się pojawiają, 2 godziny temu były nawet przez jakiś czas mecze z kolejnych dni a teraz tylko Bośni do typowania. Ogarnijcie ten konkurs.
 
 
#10 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!Admin iledzisiaj.pl 2014-06-21 22:09
Konkurs jest ogarnięty. Godzina meczu nie ma nic wspólnego z wynikami, a na pewno nie zostały usunięte żadne typy. 2 godziny temu były widoczne mecze z następnych dni, bo przygotowywałem je do typowania. Gdybyś przed 18:05 wytypował wynik dla Argentyny, to teraz miałbyś 2 punkty. Przestań insynuować nam kłamstwo!
 
 
#11 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!perun86 2014-06-21 22:48
Ale jakie kłamstwo? Chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. Przeczytaj i zrozum to co napisałem wcześniej. Typy podawałem jak każdego dnia ok godziny 12-13 na 3 spotkania. Dobrze że wszedłem jeszcze raz po meczu Argentyny bo okazałoby się że we wszystkich 3 meczach nie ma typów które podałem.
Musicie mieć jakąś historię typowania, logowania użytkowników. Może nie tylko ja straciłem jakieś punkty przez błędy wasze lub niezależne od was.
 
 
#12 Nie wiem...Admin iledzisiaj.pl 2014-06-21 23:11
Nie wiem, dlaczego w meczu Argentyny nie masz wytypowanego wyniku. Nie wiem, o której typowałeś. Tłumaczę jeszcze raz - zmiana godziny nie ma żadnego wpływu na wyniki. Jak dla mnie, w ogóle nie wytypowałeś tego meczu. To tyle.
P.S. Kiedy mecz się rozpoczyna, przestaje już być widoczny w "Typuj". Dlatego nie widziałeś poprzedniego meczu o 20.
 
 
#13 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!perun86 2014-06-22 00:35
No trudno. Trzeba będzie sprawdzać przed każdym meczem czy zapisanych wcześniej typów gdzieś nie wcięło. Na wygranie konkursu i tak pewnie miałbym małe szanse więc te 2 pkt nic nie zmienią (oby). Polecam jednak na przyszłość różne gotowe skrypty do lig typerów aby uniknąć takich problemów jak tutaj.
 
 
#14 ZwyciężaAdmin iledzisiaj.pl 2014-06-22 07:33
W wyniku losowania zwycięża galka03, który(a) zdobywa 10 punktów i pendrive'a ufundowanego przez Media System. Gratulacje!
 
 
#15 RE: Dzień dziesiąty: KOSTA – BRYKA!!!galka03 2014-06-23 12:08
nie dostalem maila z haslem do odbioru nagrody
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Sprzedam pszenżyto
środa, 27 marca 2024
noimage
Tuja szmaragd 27szt 2m- 3.5m
niedziela, 17 marca 2024
noimage
Praca
poniedziałek, 25 marca 2024