Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2024 imieniny: Pauliny, Tomasza

Hiszpania - Holandia 1:0; iledzisiaj.pl - Mozajka 127:50

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 12 lipca 2010 20:30

Nasza nagroda główna

Koniec. Koniec meczów, gwizdków, fauli, bramek, łez radości i rozpaczy. Koniec Mundialu w RPA...

Hiszpanie zostali odznaczeni i nagrodzeni, kolejne mistrzostwa przeszły do historii. Koniec MUNDIAL TYPERA na iledzisiaj.pl. W naszej zabawie wzięło udział 127 osób! To naprawdę sukces! Przez cały miesiąc, dzień po dniu, analizowaliśmy wspólnie wyniki, by wytypować w końcu zwycięzcę. I stało się! W barze "Mozajka" obejrzeliśmy wczoraj mecz i wręczyliśmy nagrody. 50 osób zjawiło się wieczorem przy ul. Bohaterów, by w klimatyzowanym pomieszczeniu, na dużym ekranie i plazmowym telewizorze obejrzeć ostatni mecz mistrzostw.

Pierwsze 45 minut minęło szybko. W przerwie p. Dariusz Wierzchowski wręczył ufundowaną przez siebie nagrodę wylosowanemu typerowi. Co ciekawe, zwycięzcą okazał się Michał Szczygielski- doskonale znany radzyńskim kibicom, od wielu lat komentujący zmagania naszych Orląt na stronie orleta-spomlek.pl. Druga połowa, pełna wrażeń i emocji, upłynęła równie szybko jak pierwsza. 0:0. Wszyscy czekaliśmy na upragnioną bramkę. Jedni kibicowali Holendrom, inni Hiszpanom. Czy ośmiornica znów będzie miała rację? Hiszpania! Gol! 1:0. Miała rację...

Polak921 został zwycięzcą MUNDIAL TYPERA. Piotr Frączek- dzisiaj już wiem jak nazywa się typer, który prowadził w rankingu przez większą część naszych zmagań. Nie miał sobie równych. JABULANI wręczyła mu p. Anna Kosmala- przedstawicielka Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim- wyłącznego sponsora naszej zabawy. Przy okazji wydało się, że Piotrek podczas odbierania swojej pierwszej nagrody- pendriva, powiedział, że piłka będzie jego. Czyżby kontaktował się wcześniej z ośmiornicą?

Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Radzyniu Podlaskim za ufundowanie cennych nagród, dziękujemy właścicielom baru "Mozajka" za kolejne już, gościnne przyjęcie i zorganizowanie wspaniałej imprezy. Dziękujemy typerom za udział w zabawie! Dziękujemy ekspertom za poświęcony czas i codzienną dawkę cennych wskazówek. Ja dziękuję Zbyszkowi Smółko za pomysł i prowadzenie typera, a Wam wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość podczas mojej nierównej walki z "maszyną liczącą". Wypada podziękować też twórcom Excela- przez pierwsze dni naszej zabawy to tylko dzięki temu programowi byłem w stanie ogarnąć wyniki meczów.

Do następnych mistrzostw!- należałoby teraz napisać, ale... NIE! Zainteresowanie zabawą było na tyle duże, że chcemy kontynuować ją w trakcie rozgrywek ligowych. Może mecze europejskie, może krajowe, może tylko 4 liga, a może mix? To zależy od Was. Napiszcie w komentarzach jak ma wyglądać nasz nowy typer, a my postaramy się o resztę :)

{morfeo 404}

 

Komentarze  

 
#1 Zdziwko!drawer 2010-07-13 00:02
Ale się Szaranowicz zdziwił - jaką to ładną tabliczkę dostał ojciec dyrektor ID. (vide fot. 12)
 
 
#2 typerCzesio 2010-07-13 19:43
Typowanie na przyszłość to świetny pomysł. Proponuję 3 lub 4 mecze, w tym Orlęta, jakiś mecz z polskiej ekstraklasy, LM i coś ciekawszego z czołowych lig europejskich. To będzie jesienny hit naszych radzyńskich portali. Proponuję też , żeby nie było sumy bramek jako jednej liczby, tylko jakieś przedziały ilości bramek. A dla zwycięzcy fotel Prezesa Orląt w zimowych wyborach.
 
 
#3 roxrobix73 2010-07-19 22:10
witam czekam na kolejna edycje typera
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

RÄkawice kucharskie
Rękawice kucharskie
wtorek, 18 czerwca 2024
noimage
szukamy pracowników
niedziela, 09 czerwca 2024