Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 marca 2017 imieniny: Emanuela, Teodora

Za nami VI Międzynarodowy XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt I Chłopców

Michał Maliszewski   
czwartek, 09 marca 2017 07:00

Zdjęcie drużynUczniowski Klub Sportowy „Sprint” we współpracy z  Zespołem  Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie w dniach  03 – 05.03.2017r.  organizował  VI Międzynarodowy – XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

W turnieju wzięło udział:

-         43  zespoły

Turniej rozgrywano w 4 kategoriach:

-         Kategoria dzieci/dziewczęta – rocznik 2004/2005

-         Kategoria dzieci/chłopcy – rocznik 2004/2005

-         Kategoria młodziczka – rocznik 2002/2003

-         Kategoria młodzik – rocznik 2002/2003

Na trzech halach sportowych:

- Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie,

- I LO w Radzyniu Podlaskim

- ZSP w Radzyniu Podlaskim

Rozegrano:

129 meczy

Łączny czas gry:

         82 godz.

Wystąpiły drużyny z pięciu  województw:

 43  zespoły  z  22 klubów sportowych  

  • Mazowieckie: UKS „Wilanowia” Warszawa 1,  UMKS „Orlęta” Zwoleń 3, KS „Victoria” Piaseczno 1
  • Świętokrzyskie: KS „Vive Tauron” Kielce 4, KS „Korab” Staszów1
  • Podlaskie: UKS „Kangur”  Siemiatycze 2, UKS „49” Białystok 2,
  • Warmińsko – Mazurskie: MUKS „Omega” Mrągowo 4, MDK Bartoszyce 2,

MKS MOSIR Kętrzyn 1

  • Lubelskie: UKS  „Dwójka” Lublin 2, KS Azoty-Puławy 1, KS „Unia” Lublin 1,

UKS „Bursa” Puławy 3,  AZS UMCS  Lubin 2, UKS „Jutrzenka”  Zwierzyniec 1, MKS „Padwa” Zamość 3, UKS „Jedynka” Łuków 2,  SPR „Łukovia” Łuków 1, UKS „Piątka” Łuków 1,UKS „Sprint” Ulan- Majorat 4

oraz drużyna z  Ukrainy. 

Liczba uczestników  turnieju

589 ( 421 + 168 )

Liczba osób obsługujących zadanie

         - 50  (12+ 6 + 6 + 3  + 9 + 14 )

Liczba bramek  zdobytych

– 3548

Wszystkie zespoły otrzymały:

-          Puchary

-         dyplomy,

-         koszulki okolicznościowe,

Trzy pierwsze trzy zespoły w kategorii:

- medale

 

Wręczono nagrody indywidualne

dla najlepszego

-    strzelca

-         bramkarza

-         zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych

-         nagrody dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

Turniej miał na celu:

- popularyzację piłki ręcznej,

- zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu,

- promocja regionu,

- dostarczenie radości ze współzawodnictwa,

- wyłonienie najlepszych zespołów,

- integracja środowiska sportowego.

 

  • Kategoria dzieci – dziewczęta / rocznik 2004/2005

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

VIII miejsce-            UKS „KANGUR” SIEMIATYCZE

VII miejsce –           UKS „SPRINT” ULAN-MAJORAT

VI miejsce   -           UKS „49” BIAŁYSTOK

V miejsce   -            UKS „DWÓJKA” LUBLIN

IV miejsce   -           UKS „PIĄTKA” ŁUKÓW

III miejsce   -           UKS MDK BARTOSZYCE

II miejsce   -            UMKS „OMEGA” MRĄGOWO

I miejsce   -             UKS „JEDYNKA” ŁUKÓW

Najlepsze  zawodniczki z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci – rocznik 2004/2005

UKS „Piątka” Łuków  -          ULA SAK

UKS  „Jedynka” Łuków -       LAURA RUDZ

UKS „Dwójka” Lublin   -        WIKTORIA KAWA

UKS „49” Białystok  –             KAMILA KALINOWSKA

MUKS „Omega” Mrągowo  -  JULIA SADOWSKA

UKS Sprint  Ulan – Majorat – DOMINIKA OSTRZYŻEK

UKS “Kangur” Siemiatycze  -  JULIA CZARKOWSKA

UKS MDK “Jedynka” Bartoszyce – MAJA ZACHAREWICZ

    

NAJLEPSZA  ZAWODNICZKA turnieju w kategorii dzieci/dziewczęta - Wolny Martyna z UKS Jedynka Łuków

NAJLEPSZA BRAMKARKA turnieju w kategorii dzieci- Zapadka Zuzanna  z  MUKS Omega Mrągowo

NAJLEPSZY  STRZELEC turnieju  w roczniku 2003/2004 i mł.  -  Aleksandra

Lewandowska z UKS MDK „Jedynka” Bartoszyce

  • Kategoria dzieci – chłopcy / rocznik 2004/2005

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

XII miejsce   -          UKS 49 BIAŁYSTOK

XI miejsce   -           SPR ŁUKOVIA ŁUKÓW

X miejsce   -            UKS BURSA PUŁAWY

IX miejsce   -           UKS SPRINT ULAN-MAJORAT

VIII miejsce   -         MUKS OMEGA MRĄGOWO

VII miejsce   -          MKS MOSIR KĘTRZYN

VI miejsce   -           MKS PADWA I ZAMOŚĆ

V miejsce   -            MKS PADWA II ZAMOŚĆ

IV miejsce   -           UKS JEDYNKA ŁUKÓW

III miejsce   -           MKS ORLĘTA ZWOLEŃ

II miejsce   -            KS VIVE TAURON KIELCE

I miejsce   -             KU AZS UMCS LUBLIN

Najlepsi  zawodnicy z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci / chłopcy – rocznik 2004/2005

MUKS „Omega” Mrągowo  -      WOJCIECH SAWICKI

AZS UMCS Lublin -                   MIKOŁAJ NIEŚCIOR, MAKSYMILIAN BOJAR

KS „Vive Tauron” Kielce -          KONRAD  RÓŻOWICZ

UKS „49” Białystok -                ŁUKASZ ŁUKASZUK

UMKS „Orlęta” Zwoleń -           MICHAŁ KORULCZYK

UKS  „Jedynka” Łuków -           MATEUSZ WASILEWSKI

UKS „Bursa” Puławy   –              PIOTR MIELCARSKI

MKS PADWA I ZAMOŚĆ           PATRYK KSIĄŻKA

MKS PADWA II ZAMOŚĆ          JAKUB PIELA

SPR ŁUKOVIA ŁUKÓW             BARTOSZ PASZKIEWICZ

MOSIR KĘTRZYN                    ŁUKASZ ŁUKASZUK

UKS Sprint  Ulan – Majorat –      KACPER ŚPIEWAK

NAJLEPSZY  ZAWODNIK turnieju w kategorii dzieci  - Tomasz Sadło z KU AZS UMCS Lublin

NAJLEPSZY BRAMKARZ  turnieju -  Błażejewski Nikodem z KS VIVE TAURON KIELCE

KRÓL STRZELCÓW turnieju w roczniku 2004/2005 - KACPER ROGOZIŃSKI z UKS SPRINT ULAN-MAJORAT

  • Kategoria młodziczka / rocznik 2002/2003

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA

 

VII miejsce –           UKS BURSA PUŁAWY

VI  miejsce   -          MUKS OMEGA MRĄGOWO

V miejsce   -            UKS DWÓJKA LUBLIN

IV miejsce   -           UKS JUTRZENKA ZWIERZYNIEC

III miejsce   -           UMKS ORLĘTA ZWOLEŃ

II miejsce   -            KS VICTORIA PIASECZNO

I miejsce   -             UKS SPRINT ULAN-MAJORAT

 

Najlepsze zawodniczki  drużyny  w kategorii młodziczka – rocznik  2002/2003

UKS „Sprint” Ulan-Majorat   -        MAGDALENA GRODZICKA

UMKS „Orlęta”  Zwoleń –                WERONIKA PRZEPIÓRKA

MUKS „Omega” Mrągowo -             NIKOLA WIATR

UKS Bursa Puławy      -               LUIZA PRZYCHODZEŃ

UKS Jutrzenka Zwierzyniec –         WERONIKA GAŁAN

KS Victoria Piaseczno -                 OLA BOROWSKA

UKS Dwójka Lublin -                    WIKTORIA DRACZKA

NAJLEPSZA  ZAWODNICZKA turnieju w kategorii młodziczka - MARYSIA

SZCZEPANIAK  z   KS VICTORIA PIASECZNO

NAJLEPSZA BRAMKARKA  turnieju - MILENA ZIĘTARA z  UKS Sprint Ulan-Majorat

NAJLEPSZY STRZELEC   turnieju  - Wierzchowska Marta z UKS Sprint Ulan-Majorat (37 bramek)

 

  • Kategoria Młodzik -  rocznik 2002/2003

 

KATEGORIA DRUŻYNOWA

XVI miejsce   -       UKS KANGUR SIEMIATYCZE

XV  miejsce   -        KS UNIA LUBLIN

XIV miejsce   -       UMKS ORLĘTA ZWOLEŃ

XIII  miejsce   -     MUKS OMEGA MRAGOWO

XII  miejsce   -       KS KORAB STASZÓW

XI miejsce   -          KU AZS UMCS LUBLIN

X  miejsce   -           UKS WILANOWIA WARSZAWA

IX  miejsce   -         HC WOŁYŃ

VIII  miejsce   -     UKS SPRINT ULAN-MAJORAT

VII miejsce   -        KS VIVE TAURON II KIELCE

VI  miejsce   -         UKS BURSA PUŁAWY

V  miejsce   -           KS AZOTY PUŁAWY

IV miejsce   -          MKS PADWA ZAMOŚĆ

III miejsce   -          MDK BARTOSZYCE

II miejsce   -           KS VIVE TAURON KIELCE I

I miejsce   -             KS VIVE TAURON KIELCE III

 

          Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn w kategorii młodzik – rocznik  2002/2003

KS „Vive Tauron” Kielce I -        JAUB BANDROWSKI

KS „Vive Tauron” Kielce II -       SEBASTIAN ŚWIT

KS „Vive Tauron” Kielce III -      PIOTR RĘKAS

UMKS „Orlęta” Zwoleń -            BARTOSZ BORS

MDK Bartoszyce -                    TYMOTEUSZ BORYSIUK

MKS PADWA ZAMOŚĆ -            DAWID SZEWCZAK

UKS „Bursa” Puławy   –            MIŁOSZ ŁODZIŃSKI

UKS Sprint  Ulan – Majorat –     JAKUB  ROZWADOWSKI

UKS “Wilanowia” Warszawa -    PIOTR MATOSZKA

MUKS „Omega” Mrągowo -       BARTOSZ POLONIS

KS Azoty-Puławy -                   JAKUB PIETRAS

UKS Korab Staszów -               MIKOŁAJ KRÓL

KS Unia Lublin -                      MACIEJ WISOWSKI

Hc VOŁYŃ -                           ALEKSANDER MEKHEDOK

UKS „Kangur Siemiatycze -        HUBERT FILIPIUK

NAJLEPSZY ZAWODNIK  turnieju w kategorii młodzik - Świąder Mikołaj z KS

 Vive Tauron Kielce I

 NAJLEPSZY  BRAMKARZ  turnieju  w kategorii młodzik-  Pierzyk Mikołaj  z KS Vive Tauron Kielce I

      KRÓL STRZELCÓW  turnieju  w  roczniku 2002/2003 –  Szymon Kanclerz z MDK Bartoszyce

   

Sponsorzy i instytucje wspierające:

VI Międzynarodowy – XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt  i Chłopców organizowany  przez Uczniowski Klub Sportowy „Sprint „ przy współpracy Zespołu Szkół w Ulanie-Majoracie wspierany był ze środków :

- Gmina Ulan-Majorat

- Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim

- Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

- Fundacja PKO Banku Polskiego

- PGE Dystrybucja S.A.

- DANONE Polska Sp. z o.o. Warszawa

- Lubelski Związek Piłki Ręcznej

- Dr Gerard Fabryka Ciastek w Radzyniu

- VOBOS Paweł Olejniczak

- NESTLE WATERS POLSKA Warszawa

- EKOLIDER Jarosław Wyglądała Garwolin

- JANPOL Hurtownia Mięsno – Spożywcza w Garwolinie

- USŁUGI TRANSPORTOWE Henryk Niewęgłowski

- STACJA KONTROLI POJAZDÓW „IZDEBSCY” S.C. Krystyna i Mirosław Izdebscy

- PRZEDSIĘBIORSTWO „ZEMAR” Bożena i Marek Hornowscy

- WODMAR Sławomir Kiewel

- OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW „ZIELANT” Cezary Zielant

- ZAKŁAD STOLARSKI „KULENTY” Jacek i Andrzej Kulenty

- RADNY RADY POWIATU Szczepan Niebrzegowski

- RADNY RADY POWIATU Grzegorz Kowalczyk

- PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY ULAN-MAJORAT Leszek Lipiński

- RADNY GMINY ULAN MAJORAT Bogdan Maliszewski

- RADNY GMINY ULAN MAJORAT Krzysztof Zienkiewicz

- RADNY GMINY ULAN MAJORAT Ryszard Nieśmiałek

- RADNY GMINY ULAN MAJORAT Tadeusz Wielgosz

- RADNY GMINY ULAN MAJORAT Sławomir Mazurek

- RADNY GMINY ULAN MAJORAT Sławomir Bartochowski

- RADNY GMINY ULAN MAJORAT Mariusz Zalewski

- BANK SPÓŁDZIELCZY w Radzyniu Podlaskim

- PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „LANIER” Agnieszka Kowalska

- „SOBOLEX” S.C. Urszula i Daniel Król

- GABINET WETERYNARYJNY „LEVET” Grzegorz Lenard

- AZ-BUD Andrzej Zieniuk

- „MIŚTRANS” Usługi Transportowe Krzysztof i Mateusz Bogusz

- „PETRANS AUTOHANDEL TRANSPORT” Elżbieta i Leszek Białucha

- Simena – Spółdzielnia Zakład Pracy Chronionej

- Marek Janiszek – Usługi inwestycyjne, projektowanie i nadzory budowlane - Łuków

- INVEST Jarosław Ciołek - Stara Wróblina

- Firma Handlowo-Usługowa Jerzy Gajownik - Krzywda

- Usługi Transportowe „AGATRANS” Agnieszka i Kazimierz Grochowscy - Gąsiory

- Serwis Opon „GRYF” Justyna i Jarosław Cieślak - Dminin

- Tomasz Niebrzegowski

- Zbigniew Dąbrowski

- Krzysztof Rogoziński

- Dorota Bogusz

- Stanisław Mazur

- Krzysztof Pietrzak – Poddębice

- Marek Madejski

Zarząd klubu UKS „SPINT” Ulan – Majorat  serdecznie dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli, instytucjom, sponsorom i indywidualnym ofiarodawcom, rodzicom i sympatykom klubu,

którzy wsparli nasze działania  przy organizacji

VI Międzynarodowego -

XVI Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej  Dziewcząt i Chłopców.

170308-reczna-001170308-reczna-002170308-reczna-003170308-reczna-004170308-reczna-005170308-reczna-006170308-reczna-007170308-reczna-008DSC_0507DSC_0549DSC_0550DSC_0611DSC_0612DSC_0615DSC_0657DSC_0658DSC_0659DSC_0685DSC_0775DSC_0776

 

Komentarze  

 
+2 #1 RE: Za nami VI Międzynarodowy XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt I ChłopcówKrzys16 2017-03-10 17:40
Ogromne brawa dla pana Zienkiewicza za super promocję szczypiorniaka i naszego miasta! Brawa za sukces dziewcząt z Uks Sprint! oby tak dalej :)
Żałować tylko, że przyjeżdżają i grają zespoły z Mrągowa, Kielc itd., a radzyńskiego tu nie ma ani jednego !!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.