Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 czerwca 2026 imieniny: Danuty, Jana | 1923 - ksiądz prałat Tadeusz Osiński wyświęcił byłą cerkiew prawosławną na kościół katolicki. Świątynia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa stała w miejscu obecnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 1

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mistrzostwa Domu Samopomocy w strzelaniu z łuku sportowego

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 07 grudnia 2015 08:00

Uczestnicy zawodów3 listopada 2015 r. na boisku przy osiedlu Bulwary odbyły się Mistrzostwa Domu Samopomocy w strzelaniu z łuku sportowego zorganizowane przez Zarząd KS Grot i Dyrekcję Domu Samopomocy w Radzyniu Podlaskim przy wsparciu finansowym Burmistrza Radzynia Podlaskiego.

Rolę sędziego pełnił Marek Wojtyczka, a sekretariat zawodów prowadziła Aleksandra Sałata. Zawodnicy strzelali z bezpiecznych strzał zakończonych piankowa osłoną do tarczy rozmiaru 60 cm.

Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody, a najlepsi dodatkowo medale za miejsca 1 - 3. W wyniku sportowej rywalizacji  I miejsce uzyskał Bogusław Bącik, II Marcin Gregorczuk, a III  Agnieszka Kot.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Bizon
poniedziałek, 22 czerwca 2026
MebloÅcianka
Meblościanka
poniedziałek, 15 czerwca 2026
noimage
Mieszkanie na sprzedaż
czwartek, 18 czerwca 2026