Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 20 kwietnia 2024 imieniny: Agnieszki, Czesława

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)

Mariusz Szczygieł
wtorek, 29 września 2009 14:18

Jacek Fijałek27 września 2009 - KS Młodzieżówka kontra Red Sielczyk 3:3

Oto relacja ze spotkania:

Red Sielczyk strzela w 20 minucie na 0:1 po błędzie stopera, który zamiast wybić piłkę, poturlał ją do napastnika przeciwników na 16 metr... Stoper rehabilituje się w 30 minucie strzelając z rzutu wolnego w okienko z około 28 metrów. W 40 minucie po kontrze i dwójkowej akcji Piotrowicz- Fijałek, ten ostatni z linii pola karnego mimo asysty obrońcy, tuż przy słupku umieszcza piłkę w lewym rogu bramki. 2:1... choć 2 minuty wcześniej mogło być to samo tylko Piocio nie zdecydował się podać koledze i mimo akcji dwóch na jednego dał sobie wybić piłkę...

Po przerwie trwa napór KS Młodzieżówka, a od czasu do czasu goście także groźnie atakują... 60 minuta. Po kontrze Damian Łazuga (pseudonim Baza), sam na sam z bramkarzem strzela prosto w niego... 65 minuta, popychany od tyłu Fijałek pada w polu karnym, wszyscy oprócz sędziego widzieli karnego... 70 minuta gry, Jakub Szymanek po przegraniu piłki z klepki i nieudanej pułapce offsajdowej podwyższa na 3:1...

Po stałym fragmencie gry, dośrodkowanie z bocznej strefy boiska, pada bramka z główki z najbliższej odległości, a w 90 minucie podanie wzdłuż linii bramkowej na samobója zamienia aktywny i wyróżniający się w tym meczu Jacek Fijałek.