
Komentarze
- Spotkania z Historią u Potockich
Dziękuję Bogu że jeszcze mówimy i myślimy tak jak nauczyli nas nasi ojcowie i dziadowie zgodnie z tr...
- niepokorny - Strategia Rozwoju Miasta
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszoną główną trybunę wraz z szt...
- tofik - Strategia Rozwoju Miasta
Czy w tym mieście, od czasów wyboru nowych władz, cokolwiek się odbywa oprócz konsultacji i zaimplem...
- zimny - W Radzyniu powstaną mieszkania treningowe
A mieszkań na wynajem w ramach SIM możemy się spodziewać?
- empa - W Radzyniu powstaną mieszkania treningowe
To teraz tak się to nazywa? Oby tam zaraz nie wylądowali inżyniery.
- Radzyniak79
Radzyń Podlaski 16:00 - Tour de Pologne |
Mariusz Szczygieł | |||
wtorek, 04 sierpnia 2009 19:45 | |||
Tuż przed godz. 16.00 na ulicę Międzyrzecką w Radzyniu Podlaskim wjechała trójka najszybszych kolarzy 66. Tour de Pologne. Kilka minut później, poprzedzony kolumną policji i samochodów serwisowych pojawił się w naszym mieście peleton wyścigu. Pół minuty później, po wyścigu pozostały już tylko wspomnienia i zdjęcia... Ale warto było- takie widowiska do tej pory oglądaliśmy jedynie w telewizji.
Oto wybrane zdjęcia z imprezy: {morfeo 96} {morfeo 97} Peleton wjeżdża do Radzynia Podlaskiego: http://www.youtube.com/watch?v=5-m2lCHRlOM
Peleton w Radzyniu- ul. Ostrowiecka (autor: redbul888) http://www.youtube.com/watch?v=gepoEKK2P1c
|
Komentarze
Napięcie rosło wraz ze zblizaniem się godziny "W". I cóz najpierw pojawiały się samochody marki Fiat, później co chwila przemykali na swoich stalowych rumakach motocykliści. Napiecie rosło z kazda chwilą. Az tu nagle niespodzianka. Prosto z pojazdu mozna było za jedyne 30 złotych kupić 3 pamiatkowe gadzety (miedzy innymi koszulka z napisem "Tour de Polonge". Nad głowami licznie zgromadzonych fanów kolarstwa pojawił się żółty chelikopter RMF FM, który najbardziej wzbudzał sensacje wśród najmłodszych kibiców. Brawom i owacjom nie było końca. Najwiecej radości sprawiły kolorowe auta mknace ulicami naszego miasteczka.
A sami bohaterowie? Cóż pojawili się bardzo szybko i niestety szybko przemknęli po wytyczonej trasie, aby dotrzeć do premii lotnej i finiszować na ulicach Lublina.
Taka impreza, to dopiero ogromna sensacja. I niech nikt głośno nie mówi, że Radzyń Podlaski to wielka dziura i nic sie tutaj nie dzieje.
Żadna to zasługa władz miasta że Tour jechał przez Radzyń. Za to wielki wstyd że WSZĘDZIE były premie tylko nie tu. Wymagało to WKŁADU FINANSOWEGO samorządu (niewielkiego) a nie odgórnych decyzji. I żadnych imprez towarzyszacych. WSTYD!!!
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/kolarstwo/kolarstwo-szosowe/tour-de-pologne/wideo/tour-de-pologne-3-etap
nie popisali się włodzrze,bo im nie zależy-byleby napchać sowje kieszenie i przesiedzieć kadencję. myślą już jak omamić Ludków na następnych wyborach...
to było Cur de Pologne,a nie Tour ... - Tu w R-A-D-Z-Y-N-K-U...