Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mistrzostwa Gimnazjum Zespołu Szkół w Białce w strzelaniu z łuku sportowego

Marek Wojtyczka   
piątek, 05 października 2012 07:42

Od lewej: Kamila Michaluk, Justyna Gil, Natalia Jędruszczak, Dominik Bednarczyk, Dominik Steć, Patryk Basak40 uczniów uczestniczyło w mistrzostwach w strzelaniu z łuku sportowego, jakie odbyły się 2 października w Zespole Szkół w Białce.

W kategorii dziewcząt tryumfowała Natalia Jędruszczak wynikiem 29 pkt. Drugie miejsce zdobyła Kamila Michaluk wynikiem 27 pkt., a trzecie miejsce zdobyła Justyna Gil wynikiem 22 pkt. W kategorii chłopców pierwsze miejsce uzyskał Patryk Basak wynikiem 37 pkt, drugi był Dominik Steć wynikiem 37 pkt, a trzeci Dominik Bednarczyk, który uzyskał 36 pkt.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Peugeot 407 3W 2.0 HDI automat
Peugeot 407 3W 2.0 HDI automat
wtorek, 16 czerwca 2026
czapka z daszkiem
czapka z daszkiem
poniedziałek, 15 czerwca 2026
noimage
Meble kalwaryskie
czwartek, 11 czerwca 2026