Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Mistrzostwa Gimnazjum ZS w Białce w strzelaniu z karabinu pneumatycznego

Marek Wojtyczka   
poniedziałek, 24 września 2012 09:20

Uczestnicy zawodów11 września 2012 r. na strzelnicy w Białce odbyły się Mistrzostwa Gimnazjum ZS w Białce w strzelaniu z karabinu pneumatycznego.

Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd LOK w Radzyniu Podlaskim, Zarząd KS Grot i Dyrekcję ZS w Białce. Wzięło w nich udział 40 zawodników. W kategorii chłopców zwyciężył Dominik Steć wynikiem 80 pkt., 2 miejsce uzyskał Dominik Gil 58 pkt, a trzeci był Patryk Basak 43 pkt. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Natalia Jędruszczak wynikiem 24 pkt. 2 miejsce zdobyła Milena Bednarczyk wynikiem 20 pkt., 3 miejsce uzyskała Kamila Michaluk zdobywając 13 pkt.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
USŁUGI BRUKARSKIE
niedziela, 14 czerwca 2026
noimage
Sprzedam działki budowlane w Radzyniu podl
poniedziałek, 15 czerwca 2026