Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 grudnia 2019 imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

X MIstrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Radzyńskiego

Jacek Dębski   
środa, 30 października 2019 07:00

X Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Radzyńskiego

6 października 2019 na Pływalni MOSiR w Radzyniu Podlaskim odbyły się X Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Radzyńskiego rocznik 2002 – 2011 i młodsi”.

Po raz kolejny organizatorem imprezy był MULKS „Technik-Orion” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Celem imprezy była popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży naszego powiatu oraz umożliwienie sportowych zmagań zawodników spośród działających w Radzyniu klubów sportowych i szkółek pływackich.

Do zawodów zgłosiło się 88 zawodników i zawodniczek:

  • AQUA SCHOOL: 1 zawodnik
  • Niezrzeszony: 1 zawodnik
  • FITY Radzyń Podlaski: 1 zawodniczka
  • UKS „Horyzont” przy I LO w Radzyniu Podlaskim: 6 osób
  • Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim: 4 osoby
  • Szkoła Podstawoawa nr 2 w Radzyniu Podlaskim – klasy sportowe 2 i 3: 28 osób
  • MULKS „Technik-Orion” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim: 37 osób

Przeprowadzono łącznie 33 konkurencje, w tym: 100 m. st. zmiennym, 25 i 50 m st. dowolnym, 25 i 50 m st. grzbietowym, oraz najbardziej widowiskową i emocjonującą sztafetę mieszaną dziewcząt i chłopców 8 x 25 m st. dowolnym.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonali: pan Sławomir Lipski zastępca burmistrza miasta Radzyń Podlaski, pani Grażyna Dzida dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, pan Cezary Czarniak dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Radzyniu Podlaskim, pan Piotr Mackiewicz prezes klubu MULKS „Technik-Orion” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Wymienieni honorowi goście dokonywali dekoracji zwycięzców poszczególnych wyścigów.

Pomysłodawcami i głównymi organizatorami zawodów byli Joanna i Jacek Dębscy, trenerzy sekcji pływackiej MULKS „Technik - Orion” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

Sprawny przebieg zawodów zawdzięczamy pracy Zarządu Klubu, wolontariuszy i rodziców.

Zawodnicy otrzymali:

Za miejsca 1 - 3 medale w każdej konkurencji,

Za miejsca 1 statuetki w każdej konkurencji

Za miejsca 1 – 3 w sztafecie medale

Za miejsce 1 w sztafecie puchar

Dla każdego uczestnika dyplomy w każdej konkurencji

Każdy zawodnik otrzymał także pamiątkowy czepek z nadrukiem nazwy zawodów i logo klubu organizującego zawody, gumy do ćwiczeń oraz pamiątkowy gadżet.

 

Zawody zrealizowano:

  1. Ze środków Powiatu Radzyńskiego
  2. Ze środków własnych MULKS „Technik-Orion” przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

PARTNERZY:

  • Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim
  • Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  • Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim
  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim
  • Rodzice zawodników i wolontariusze

Szczegółowe wyniki:

1 Konkurencja

Miejsce

100 M ST. ZMIENNYM DZIEWCZĘTA 2006

1

Syta Julia

1;27,27

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

2

Muniowska Martyna

1;27,96

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

3

Musiejuk Laura

1;42,32

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

2 Konkurencja

Miejsce

100 M ST. ZMIENNYM DZIEWCZĘTA 2005

1

Niewęgłowska Natalia

1;22,29

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

2

Gomółka Eliza

1;24,91

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

3

Ilach Milena

1;33,93

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

3 Konkurencja

Miejsce

100 M ST. ZMIENNYM DZIEWCZĘTA 2002-03-04

1

Szczuchniak Agata

1;20,26

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

2

Pirogowicz Natalia

1;22,67

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

4 Konkurencja

Miejsce

100 M ST. ZMIENNYM CHŁOPCY 2006

1

Trykacz Mikołaj

1;14,42

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

2

Danilczuk Michał

1;18,25

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

3

Opolski Łukasz

1;25,13

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

5 Konkurencja

Miejsce

100 M ST. ZMIENNYM CHŁOPCY 2005

1

Kałuszyński Jakub

1;16,20

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

2

Dokudowiec Kacper

1;22,87

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

3

Gepner Franciszek

1;56,07

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

6 Konkurencja

Miejsce

100 M ST. ZMIENNYM CHŁOPCY 2002-03-04

1

Musiatowicz Rafał

1;10,04

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

2

Trykacz Bartosz

1;19,46

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

3

Niewęgłowski Michał

1;20,05

 

UKS”Horyzont” I LO

4

Świć Karol

1;20,88

 

UKS”Horyzont” I LO

5

Różycki Jakub

1;20,97

 

UKS”Horyzont” I LO

7 Konkurencja

Miejsce

25 M ST. DOWOLNYM DZIEWCZĘTA 2011 i młodsi

1

Sidorowicz Hanna

0;34,16

 

FITY Radzyń Podlaski

8 Konkurencja

Miejsce

25 M ST. DOWOLNYM CHŁOPCY 2011 i młodsi

1

Myszkowiec Franciszek

0;27,95

 

SP 2 ( 2 Klasa sportowa )

2

Szymanek Robert

0;28,61

 

Niezrzeszony

3

Sobieszek Wojciech

0;28,85

 

SP 2 ( 2 Klasa sportowa )

4

Krasucki Patryk

0;29,63

 

SP 2 ( 2 Klasa sportowa )

5

Szram Michał

0;30,91

 

SP 2 ( 2 Klasa sportowa )

6

Łuczyński Bartosz

0;33,90

 

SP 2 ( 2 Klasa sportowa )

7

Struczyk Bartłomiej

0;37,25

 

SP 2 ( 2 Klasa sportowa )

8

Mitura Miłosz

0;47,06

 

SP 2 ( 2 Klasa sportowa )

 9 Konkurencja

Miejsce

25 M ST. DOWOLNYM DZIEWCZĘTA 2010

1

Borysiuk Laura

0;23,01

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

2

Witkowska Noemi

0;23,53

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

3

Reszko Wiktoria

0;24,58

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

4

Koczkodaj Anna

0;24,68

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

5

Korszniewicz Karolina

0;26,07

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

6

Kucewicz Kalina

0;28,64

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

7

Mazur Zuzanna

0;28,68

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

8

Chewdoruk Karolina

0;31,94

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

9

Sikorska Gabriela

0;35,60

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

10 Konkurencja

Miejsce

25 M ST. DOWOLNYM CHŁOPCY 2010

1

Kacprzak Sebastian

0;18,64

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

2

Sokół Oliwier

0;20,05

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

3

Niebrzegowski Bartosz

0;21,50

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

4

Ragus Szymon

0;21,90

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

5

Panek Mateusz

0;24,21

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

6

Kułak Jakub

0;25,94

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

11 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM DZIEWCZĘTA 2009

1

Brodacka Julia

0;39,20

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Obrębska Aleksandra

0;43,41

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Koncerewicz Weronika

0;47,39

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

4

Kałuszyńska Kinga

0;47,78

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

5

Kalicka Wiktoria

0;50,19

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

6

Trykacz Maria

0;51,07

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

7

Stelmach Natalia

1;04,41

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

12Konkurencja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM DZIEWCZĘTA 2008-2007

1

Gepner Urszula

0;35,90

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Syta Amelia

0;38,72

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Kałuszyńska Nadzieja

0;41,11

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

4

Szczygieł Agnieszka

0;41,79

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

13 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM DZIEWCZĘTA 2006

1

Muniowska Martyna

0;33,90

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Syta Julia

0;36,90

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Musiejuk Laura

0;42,18

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

14 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM DZIEWCZĘTA 2005

1

Gomółka Eliza

0;31,86

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Niewęgłowska Natalia

0;33,18

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Ilach Milena

0;36,33

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

 

15 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM DZIEWCZĘTA 2002-03-04

1

Pirogowicz Natalia

0;31,68

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Szczuchniak Agata

0;31,69

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Danilczuk Natalia

0;34,88

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

4

Górnik Dominika

0;37,12

 

UKS”Horyzont” I LO

5

Gumieniak Zuzanna

0;38,87

 

UKS”Horyzont” I LO

6

Zielińska Julia

0;47,40

 

ZSP im. Jana Pawła II

7

Jary Katarzyna

0;53,34

 

ZSP im. Jana Pawła II

 16 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM CHŁOPCY 2009

1

Stephan Jakub

0;52,51

 

Aqua School  

2

Mucharzewski Jacek

0;56,69

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

 ja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM CHŁOPCY 2008-2007

1

Trościańczyk Miłosz

0;34,54

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Jurkowski Paweł

0;52,37

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Pirogowicz Kacper

0;53,15

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

18 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM CHŁOPCY 2006

1

Trykacz Mikołaj

0;28,46

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Danilczuk Michał

0;29,81

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Opolski Łukasz

0;32,22

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

19 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM CHŁOPCY 2005

1

Kałuszyński Jakub

0;28,81

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Dokudowiec Kacper

0;29,23

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Jurkowski Wojciech

0;37,90

 

ZSP im. Jana Pawła II

4

Gepner Franciszek

0;38,21

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

20 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. DOWOLNYM CHŁOPCY 2002-03-04

1

Musiatowicz Rafał

0;27,06

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Trykacz Bartosz

0;28,60

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Niewęgłowski Michał

0;29,35

 

UKS”Horyzont” I LO

4

Krukowski Adam

0;29,47

 

UKS”Horyzont” I LO

5

Świć Karol

0;30,11

 

UKS”Horyzont” I LO

6

Różycki Jakub

0;31,81

 

UKS”Horyzont” I LO

7

Popławski Piotr

0;38,00

 

ZSP im. Jana Pawła II

21 Konkurencja

Miejsce

25 M ST. GRZBIETOWYM DZIEWCZĘTA 2010

1

Witkowska Noemi

0;24,37

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

2

Reszko Wiktoria

0;24,56

 

MULKS „Technik-Orion” ZSP

3

Borysiuk Laura

0;25,02

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

4

Koczkodaj Anna

0;26,00

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

5

Korszniewicz Maja

0;27,05

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

6

Kucewicz Kalina

0;29,00

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

7

Sikorska Gabriela

0;30,67

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

8

Mazur Zuzanna

0;31,20

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

9

Kowalik Nadia

0;33,65

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

10

Bazyluk Zuzanna

0;34,12

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

11

Chewdoruk Karolina

0;35,96

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

12

Sadowska Malwina

0;44,94

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

22 Konkurencja

Miejsce

25 M ST. GRZBIETOWYM CHŁOPCY 2010

1

Sokół Oliwier

0;22,49

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

2

Ragus Szymon

0;22,62

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

3

Niebrzegowski Bartosz

0;24,28

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

3

Kacprzak Sebastian

0;24,28

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

4

Panek Mateusz

0;25,88

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

5

Kułak Jakub

0;26,76

 

SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

23 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM DZIEWCZĘTA 2009

1

Brodacka Julia

0;46,04

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Obrębska Aleksandra

0;50,02

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Koncerewicz Weronika

0;53,34

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

4

Kalicka Wiktoria

0;54,86

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

5

Kałuszyńska Kinga

0;57,62

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

6

Trykacz Maria

1;00,90

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

7

Stelmach Natalia

1;06,97

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

24 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM DZIEWCZĘTA 2008-2007

1

Gepner Urszula

0;41,55

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Syta Amelia

0;44,06

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Szczygieł Agnieszka

0;47,56

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

4

Kałuszyńska Nadzieja

0;49,99

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

25 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM DZIEWCZĘTA 2006

1

Syta Julia

0;40,83

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Muniowska Martyna

0;42,59

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Musiejuk Laura

0;48,04

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

26 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM DZIEWCZĘTA 2005

1

Gomółka Eliza

0;36,30

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Niewęgłowska Natalia

0;37,43

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Ilach Milena

0;41,33

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

27 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM DZIEWCZĘTA 2002-03-04

1

Pirogowicz Natalia

0;35,80

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Szczuchniak Agata

0;37,56

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Danilczuk Natalia

0;40,47

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

4

Gumieniak Zuzanna

0;45,78

 

UKS”Horyzont” I LO

5

Jary Katarzyna

0;56,06

 

ZSP im. Jana Pawła II

6

Zielińska Julia

1;05,29

 

ZSP im. Jana Pawła II

28 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM CHŁOPCY 2009

1

Mucharzewski Jacek

1;01,88

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

29 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM CHŁOPCY 2008-2007

1

Trościańczyk Miłosz

0;41,79

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Jurkowski Paweł

0;48,36

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Pirogowicz Kacper

0;54,05

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

30 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM CHŁOPCY 2006

1

Trykacz Mikołaj

0;34,93

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Danilczuk Michał

0;35,55

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Opolski Łukasz

0;36,13

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

31 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM CHŁOPCY 2005

1

Kałuszyński Jakub

0;37,94

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Dokudowiec Kacper

0;39,95

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

3

Gepner Franciszek

0;47,21

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

4

Jurkowski Wojciech

0;50,28

 

ZSP im. Jana Pawła II

32 Konkurencja

Miejsce

50 M ST. GRZBIETOWYM CHŁOPCY 2002-03-04

1

Musiatowicz Rafał

0;31,79

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

2

Świć Karol

0;37,09

 

UKS”Horyzont” I LO

3

Trykacz Bartosz

0;37,99

 

MULKS „TechnikOrion” ZSP

4

Różycki Jakub

0;39,16

 

UKS”Horyzont” I LO

 

33 Konkurencja SZTAFETA MIX 8 x 25 m st. dowolnym

 

1 MIEJSCE 1;58,18

SZTAFETA I MULKS „Technik-Orion” ZSP

1. Danilczuk Michał

2. Danilczuk Natalia

3. Kałuszyński Jakub

4. Musiatowicz Rafał

5. Gomółka Eliza

6. Niewęgłowska Natalia

7. Pirogowicz Natalia

8. Dokudowiec Kacper

 

2 MIEJSCE 2;04,59

SZTAFETA II MULKS „Technik-Orion” ZSP

1. Opolski Łukasz

2. Szczuchniak Agata

3. Gepner Urszula

4. Ilach Milena

5. Syta Julia

6. Trościańczyk Miłosz

7. Trykacz Mikołaj

8. Trykacz Bartosz

 

3 MIEJSCE 2;13,21

SZTAFETA III

MULKS „Technik-Orion” ZSP, UKS”Horyzont” I LO, ZSP im. Jana Pawła II

1. Różycki Jakub UKS”Horyzont” I LO

2. Popławski Piotr ZSP im. Jana Pawła II

3. Niewęgłowski Michał MULKS „Technik-Orion” ZSP

4. Krukowski Adam UKS”Horyzont” I LO

5. Syta Amelia MULKS „Technik-Orion” ZSP

6. Musiejuk Laura MULKS „Technik-Orion” ZSP

7. Muniowska Martyna MULKS „Technik-Orion” ZSP

8. Kałuszyńska Nadzieja MULKS „Technik-Orion” ZSP

 

4 MIEJSCE 2;40,68

SZTAFETA IV MULKS „Technik-Orion” ZSP , SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

1. Szczygieł Agnieszka MULKS „Technik-Orion” ZSP

2. Gepner Franciszek MULKS „Technik-Orion” ZSP

3. Brodacka Julia MULKS „Technik-Orion” ZSP

4. Kacprzak Sebastian SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

5. Sokół Olwier SP 2 ( 3 Klasa sportowa )

6. Kalicka Wiktoria MULKS „Technik-Orion” ZSP

7. Jurkowski Paweł MULKS „Technik-Orion” ZSP

8. Obrębska Aleksandra

 

5 MIEJSCE 3;13,94

SZTAFETA V MULKS „Technik-Orion” ZSP , SP 2 (3 Klasa sportowa)

1.Koncerewicz Weronika MULKS „Technik-Orion” ZSP

2.Reszko Wiktoria MULKS „Technik-Orion” ZSP

3.Kałuszyńska Kinga MULKS „Technik-Orion” ZSP

4.Ragus Szymon SP 2 (3 Klasa sportowa)

5.Kułak Jakub SP 2 (3 Klasa sportowa)

6.Trykacz Maria MULKS „Technik-Orion” ZSP

7. Niebrzegowski Bartosz MULKS „Technik-Orion” ZSP

8. Pirogowicz Kacper MULKS „Technik-Orion” ZSP

191026-zawody-001191026-zawody-002191026-zawody-003191026-zawody-004191026-zawody-005191026-zawody-006191026-zawody-007191026-zawody-008191026-zawody-009191026-zawody-010191026-zawody-011191026-zawody-012191026-zawody-013191026-zawody-014191026-zawody-015191026-zawody-016191026-zawody-017191026-zawody-018191026-zawody-019191026-zawody-020191026-zawody-021191026-zawody-022191026-zawody-023191026-zawody-024191026-zawody-025191026-zawody-026191026-zawody-027191026-zawody-028191026-zawody-029191026-zawody-030191026-zawody-031191026-zawody-032191026-zawody-033191026-zawody-034191026-zawody-035191026-zawody-036191026-zawody-037191026-zawody-038191026-zawody-039191026-zawody-040191026-zawody-041191026-zawody-042191026-zawody-043191026-zawody-044191026-zawody-045191026-zawody-046191026-zawody-047191026-zawody-048191026-zawody-049191026-zawody-050191026-zawody-051191026-zawody-052191026-zawody-053191026-zawody-054191026-zawody-055191026-zawody-056191026-zawody-057191026-zawody-058191026-zawody-059191026-zawody-060191026-zawody-061191026-zawody-062191026-zawody-063191026-zawody-064191026-zawody-065191026-zawody-066191026-zawody-067191026-zawody-068191026-zawody-069191026-zawody-070191026-zawody-071191026-zawody-072191026-zawody-073191026-zawody-074191026-zawody-075191026-zawody-076191026-zawody-077191026-zawody-078191026-zawody-079191026-zawody-080191026-zawody-081191026-zawody-082191026-zawody-083191026-zawody-084191026-zawody-085191026-zawody-086191026-zawody-087191026-zawody-088191026-zawody-089191026-zawody-090191026-zawody-091191026-zawody-092191026-zawody-093191026-zawody-094191026-zawody-095191026-zawody-096191026-zawody-097191026-zawody-098191026-zawody-099191026-zawody-100191026-zawody-101191026-zawody-102191026-zawody-103191026-zawody-104191026-zawody-105191026-zawody-106191026-zawody-107191026-zawody-108191026-zawody-109191026-zawody-110191026-zawody-111191026-zawody-112191026-zawody-113191026-zawody-114191026-zawody-115191026-zawody-116191026-zawody-117191026-zawody-118191026-zawody-119191026-zawody-120191026-zawody-121191026-zawody-122191026-zawody-123191026-zawody-124191026-zawody-125191026-zawody-126191026-zawody-127191026-zawody-128191026-zawody-129191026-zawody-130191026-zawody-131191026-zawody-132191026-zawody-133191026-zawody-134191026-zawody-135191026-zawody-136191026-zawody-137191026-zawody-138191026-zawody-139191026-zawody-140191026-zawody-141191026-zawody-142191026-zawody-143191026-zawody-144191026-zawody-145191026-zawody-146191026-zawody-147191026-zawody-148191026-zawody-149191026-zawody-150191026-zawody-151191026-zawody-152191026-zawody-153191026-zawody-154191026-zawody-155191026-zawody-156191026-zawody-157191026-zawody-158191026-zawody-159191026-zawody-160191026-zawody-161191026-zawody-162191026-zawody-163191026-zawody-164191026-zawody-165191026-zawody-166191026-zawody-167191026-zawody-168191026-zawody-169191026-zawody-170191026-zawody-171191026-zawody-172191026-zawody-173191026-zawody-174191026-zawody-175191026-zawody-176191026-zawody-177191026-zawody-178191026-zawody-179191026-zawody-180191026-zawody-181191026-zawody-182191026-zawody-183191026-zawody-184191026-zawody-185191026-zawody-186191026-zawody-187191026-zawody-188191026-zawody-189191026-zawody-190191026-zawody-191191026-zawody-192191026-zawody-193191026-zawody-194191026-zawody-195191026-zawody-196191026-zawody-197191026-zawody-198191026-zawody-199191026-zawody-200

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.