Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 lipca 2019 imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 26.-30.07.2019, 26.07.2019
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Podsumowanie roku 2018 według MULKS Technik-Orion

Jacek Dębski   
wtorek, 12 lutego 2019 08:00

PływacyPoczątek roku to czas podsumowań i takich nie zabrakło również u nas.

W 2018 roku sekcja pływacka MULKS Technik-Orion przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaski brała udzieł w 29 startach na pływalniach w kraju i poza granicami. Zawodnicy meldowali sie 211 razy na podium z czego 76 razy na najwyższym stopniu.

Pływacy MULKS Technik- Orion rywalizowali w:

Lublin
Krasnystaw
Warszawa
Łuków
Biłgoraj
Radzyń Podlaski
Mińsk (Białoruś)
Mińsk Mazowiecki
Janów Lubelski
Ryki
Sandomierz
Zamość
Garwolin
Lubartów
Puławy

Poniżej zestawienie startów
1
Multi Liga 2018 – I runda Liga Wojewódzka Dzieci i Młodzików 11-12 lat
I runda Liga Wojewódzka Juniorów 13 lat i starszych
Termin: 27 stycznia 2018 r. (sobota)
Miejsce zawodów: pływalnia olimpijska AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4
Ranga zawodów: Okręgowe
26 klubów / 426 zawodników
punktacja drużynowa: 9 miejsce
najlepszy zawodnik 12 lat: 3 miejsce - Danilczuk Michał
5 miejsce - Trykacz Mikołaj
Chłopców, 50 m st. klasycznym 12 lat
4 miejsce - Danilczuk Michał
5 miejsce - Trykacz Mikołaj
Chłopców, 100 m st. dowolnym 12 lat
3 miejsce - Danilczuk Michał
5 miejsce - Trykacz Mikołaj
Mężczyzn, 200 m st. grzbietowym 12 lat
5 miejsce - Opolski Łukasz

2
Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek I Runda
13 klubów / 195 zawodników
Termin: 11.02.2018 r.
Miejsce zawodów: Kryta pływalnia MOSiR Krasnystaw ul. Piłsudskiego 52 a
Ranga zawodów: Okręgowe
Chłopców, 100 m st. dowolnym 12 lat
6 miejsce - Opolski Łukasz
Chłopców, 50 m st. klasycznym 12 lat
7 miejsce - Maciuk Mikołaj

3
I runda – Laur Lubelskiego Koziołka
23 klubów / 547 zawodników
Termin: 24.02.2018 r.
Miejsce zawodów: pływalnia olimpijska AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4
Ranga zawodów: Okręgowe
Mężczyzn, 200 m st. grzbietowym 15 lat
5 miejsce - Musiatowicz Rafał
6 miejsce - Trykacz Bartosz
Chłopców, 100 m st. dowolnym 12 lat
4 miejsce - Danilczuk Michał
5 miejsce - Trykacz Mikołaj
Chłopców, 100 m st. dowolnym 13 lat
3 miejsce - Kałuszyński Jakub
Mężczyzn, 100 m st. zmiennym 15 lat
5 miejsce - Musiatowicz Rafał
sztafeta Chłopców, 4 x 50 m st. dowolnym 12 - 13 lat
2 miejsce - Danilczuk Michał, Trykacz Mikołaj, Kałuszyński Jakub, Opolski Łukasz
sztafeta Mieszane, 4 x 100 m st. dowolnym 14 lat i starsi
4 miejsce - Szczuchniak Agata, Trykacz Bartosz, Pirogowicz Natalia, Musiatowicz Rafał

4
III eliminacje ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA w sezonie 2017/2018
Termin: 10.03.2018 r. (sobota) 
 Miejsce zawodów: 25 metrowy basen olimpijski Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul. Księcia Trojdena 2C
Ranga zawodów: Ogólnopolskie
75 klubów / 1016 zawodników
Chłopców, 100 m st. dowolnym 12 lat
9 miejsce - Trykacz Mikołaj
Dziwcząt, 100 m st. dowolnym 14 lat
9 miejsce – Pirogowicz Natalia
Chłopców, 200 m st. zmiennym 13 lat
5 miejsce – Kałuszyński Jakub

5
XXIII WIOSENNE OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA ŁUKÓW 
w PŁYWANIU PAMIĘCI ANDRZEJA ROGALIŃSKIEGO
21 klubów / 226 zawodników
Termin: 21.03.2018 r. 
Miejsce zawodów: pływalnia w Łukowie
Ranga zawodów: Okręgowe
Mężczyzn, 100 m st. motylkowym 2005, 2004
4 miejsce - Kałuszyński Jakub
Kobiet, 100 m st. grzbietowym 2005, 2004
2 miejsce - Pirogowicz Natalia
3 miejsce – Gomółka Eliza
Mężczyzn, 100 m st. grzbietowym 2007, 2006
2 miejsce - Opolski Łukasz
4 miejsce - Danilczuk Michał
Mężczyzn, 100 m st. grzbietowym 2003 i starsi
4 miejsce - Musiatowicz Rafał
Kobiet, 100 m st. klasycznym 2007, 2006
6 miejsce – Gepner Urszula
Kobiet, 100 m st. klasycznym 2005, 2004
3 miejsce – Ilach Milena
Mężczyzn, 100 m st. klasycznym 2007, 2006
2 miejsce - Trykacz Mikołaj
3 miejsce - Danilczuk Michał
5 miejsce - Maciuk Mikołaj
Mężczyzn, 100 m st. klasycznym 2005, 2004
3 miejsce - Kałuszyński Jakub
Kobiet, 100 m st. dowolnym 2007, 2006
3 miejsce – Muniowska Martyna
6 miejsce – Gepner Urszula
Kobiet, 100 m st. dowolnym 2005, 2004
3 miejsce – Gomółka Eliza
5 miejsce - Pirogowicz Natalia
Mężczyzn, 100 m st. dowolnym 2007, 2006
2 miejsce - Trykacz Mikołaj
6 miejsce - Opolski Łukasz
Mężczyzn, 100 m st. dowolnym 2005, 2004
1 miejsce – Denisiuk Nikodem
6 miejsce - Dokudowiec Kacper
Kobiet, 100 m st. zmiennym 2007, 2006
4 miejsce – Gepner Urszula
6 miejsce – Muniowska Martyna
Kobiet, 100 m st. zmiennym 2005, 2004
3 miejsce – Gomółka Eliza
Mężczyzn, 100 m st. zmiennym 2007, 2006
4 miejsce - Trykacz Mikołaj
6 miejsce - Danilczuk Michał
Mężczyzn, 100 m st. zmiennym 2005, 2004
4 miejsce - Kałuszyński Jakub
5 miejsce – Denisiuk Nikodem
Mężczyzn, 100 m st. zmiennym 2003 i starsi
6 miejsce - Musiatowicz Rafał
Sztafeta dziewcząt, 6 x 25m st. dowolnym 16 lat i młodsi
1 miejsce - Gepner Urszula, Gomółka Eliza, Musiejuk Laura, Syta Amelia, Muniowska Martyna, Ilach Milena
Sztafeta chłopców, 6 x 25m st. dowolnym 16 lat i młodsi
1 miejsce - Trykacz Mikołaj, Danilczuk Michał, Kałuszyński Jakub, Dokudowiec Kacper, Opolski Łukasz, Maciuk Mikołaj.

6
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12, 13 lat w PŁYWANIU – I RUNDA
Termin: 24-25 marca 2018 ( sobota i niedziela )
Miejsce zawodów: pływalnia olimpijska AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4

Ranga zawodów: Centralne

15 klubów/159 zawodników
Punktacja drużynowa:
6 miejsce - Technik-Orion Radzyń Podl
Mężczyzn, 100 m st. klasycznym 2006
5 miejsce - Danilczuk Michał
7 miejsce – Maciuk Mikołaj
Kobiet, 200 m st. grzbietowym 2006
6 miejsce – Syta Julia
Mężczyzn, 200 m st. grzbietowym 2006
2 miejsce - Opolski Łukasz
Mężczyzn, 400 m st. dowolnym 2006
4 miejsce - Opolski Łukasz
Mężczyzn, 400 m st. dowolnym 2005, 2004
6 miejsce - Kałuszyński Jakub
Sztafeta dziewcząt, 4 x 50m zmiennym 2006, 2005
5 miejsce - Kałuszyński Jakub, Gomółka Eliza, Dokudowiec Kacper, Niewęgłowska Natalia
Mężczyzn, 100 m st. dowolnym 2006
3 miejsce - Danilczuk Michał
Mężczyzn, 100 m st. dowolnym 2005
6 miejsce - Kałuszyński Jakub
Mężczyzn, 100 m st. grzbietowym 2006
2 miejsce - Opolski Łukasz
Mężczyzn, 200 m st. zmiennym 2006
6 miejsce - Danilczuk Michał
Mężczyzn, 200 m st. zmiennym 2005
6 miejsce - Kałuszyński Jakub
Sztafeta MIX, 4 x 50 m st. dowolnym 2006
6 miejsce – Syta Julia, Danilczuk Michał, Opolski Łukasz, Maciuk Mikołaj.
Sztafeta MIX, 4 x 50 m st. dowolnym 2005
6 miejsce – Kałuszyński Jakub, Dokudowiec Kacper, Gomółka Eliza, Niewęgłowska Natalia

7
Multi Liga 2018 – II runda Liga Wojewódzka
Dzieci i Młodzików 11-12 lat
Termin: 7. 04. 2018 r. 
Miejsce zawodów: Kryta pływalnia ZSBiO w Biłgoraju ul. Cegielniana 24
Ranga zawodów: Okręgowe
16 klubów/217 zawodników
Mężczyzn, 50 m st. dowolnym 12 lat
2 miejsce - Trykacz Mikołaj
7 miejsce - Danilczuk Michał
Mężczyzn, 100 m st. grzbietowym 12 lat
7 miejsce - Trykacz Mikołaj
Mężczyzn, 200 m st. dzmiennym 12 lat
6 miejsce - Danilczuk Michał

8
I Radzyński Maraton Pływacki
Termin: 14 kwietnia 2018 r.
Miejsce zawodów: pływalnia „Aqua-Miś” w Radzyniu Podlaskim
Ranga zawodów: Lokalne
Sztafety do 12 lat

2 miejsce MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski /trener Jacek Dębski/ - 2075 m.
(Laura Musiejuk, Urszula Gepner, Miłosz Trościańczyk, Amelia Syta)

Sztafety 13-16 lat

1 miejsce MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski /trener Jacek Dębski/ - 2625 m.
(Rafał Musiatowicz, Bartosz Trykacz, Mikołaj Trykacz, Jakub Kałuszyński)
3 miejsce MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski /trener Jacek Dębski/ - 2450 m.
(Michał Danilczuk, Mikołaj Maciuk, Łukasz Opolski, Nikodem Denisiuk)
5. miejsce MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski /trener Jacek Dębski/ - 2350 m.
(Agata Szczuchniak, Natalia Pirogowicz, Natalia Danilczuk, Julia Syta)
6 miejsce MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski /trener Jacek Dębski/ - 2300 m.
(Eliza Gomółka, Milena Ilach, Natalia Niewęgłowska, Martyna Muniowska)
9 miejsce MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski / trener Jacek Dębski/ - 2100 m.
(Michał Miedzik, Kacper Dokudowiec)

9
ZAWODY O LAUR LUBELSKIEGO KOZIOŁKA RUNDA II
Termin: 28.04.2018 r.
Miejsce zawodów: pływalnia olimpijska AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4
Ranga zawodów: Okręgowe
25 klubów / 471 zawodników
punktacja klubowa: 9 miejsce
najlepszy zawodnik 2006 r. : 3 miejsce - Trykacz Mikołaj
najlepszy zawodnik 2005 r. : 6 miejsce – Kałuszyński Jakub

Dziewcząt, 50 m st. motylkowym 13 lat
6 miejsce – Niewęgłowska Natalia 
Chłopców, 50 m st. motylkowym 12lat
1 miejsce –Trykacz Mikołaj
Mężczyzn, 50m st. grzbietowym 14 lat i starsi
5 miejsce – Musiatowicz Rafał
Dziewcząt, 50 m st. klasycznym 2007
5 miejsce – Gepner Urszula
Chłopców, 200 m st. dowolnym 12 lat
5 miejsce – Danilczuk Michał
Chłopców, 200 m st. dowolnym 13 lat
3 miejsce – Kałuszyński Jakub
Sztafety 12 - 13 lat, Chłopców, 4 x 50 m st. zmiennym
4 miejsce: Danilczuk Michał, Kałuszyński Jakub, Trykacz Mikołaj, Opolski Łukasz
Sztafety 14 lat i starsi, Mieszane, 4 x 50 m st. zmiennym
6 miejsce: Musiatowicz Rafał, Szczuchniak Agata, Pirogowicz Natalia, Trykacz Bartosz

10
Krasnostawska Liga Pływacka Szuwarek III Runda
Termin: 13.05.2018 r.
Miejsce zawodów: Kryta Pływalnia, Krasnystaw
Ranga zawodów: Okręgowe
13 klubów / 160 zawodników
Mężczyzn, 50 m st. grzbietowym 12 lat
6 miejsce - Danilczuk Michał
Chłopców, 100 m st. klasycznym 12 lat
5 miejsce - Danilczuk Michał

11
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego BGUFK w pływaniu wśród dzieci i młodzieży.
Termin: 19 - 20 maja 2018 r.
Miejsce zawodów: Mińsk - Kryta Pływalnia Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu 
Wychowania Fizycznego BGUFK
Ranga zawodów: międzynarodowe
2 złote medale: 
Mikołaj Trykacz, Michał Danilczuk
4 srebrne medale:
Łukasz Opolski, Mikołaj Trykacz (2 medale), Agata Szczuchniak, 
4 brązowe medale: 
Natalia Pirogowicz, Nikodem Denisiuk, Rafał Musiatowicz, Michał Danilczuk 
50 m st. motylkowy
dziewczęta 2006-2007
4. Urszula Gepner czas 00:46,87 
50 m st. motylkowy
chłopcy 2006-2007
1. Mikołaj Trykacz czas 00:33,62
dziewczęta 2004-2005
5. Agata Szczuchniak czas 00:40,16
6. Natalia Pirogowicz czas 00:40,34
chłopcy 2004-2005
5. Nikodem Denisiuk czas 00:34,20
8. Jakub Kałuszyński czas 00:35,47
chłopcy 2002-2003
4. Bartosz Trykacz czas 00:32,13
5. Rafał Musiatowicz czas 00:32,72
50 m st. grzbietowy
dziewczęta 2008 – 2009
8. Nadzieja Kałuszyńska czas 00:57,47
dziewczęta 2006 – 2007
5. Laura Musiejuk czas 00:46,06
chłopcy 2006-2007
1. Michał Danilczuk czas 00:38,31
2. Łukasz Opolski czas 00:38,62
10. Miłosz Trościańczyk czas 00:43,64
dziewczęta 2004– 2005
3. Natalia Pirogowicz czas 00:36,78 
 5. Milena Ilach czas 00:42,88
chłopcy 2004-2005
3. Nikodem Denisiuk czas 00:36,50
chłopcy 2002-2003
3. Rafał Musiatowicz czas 00:34,30
50 m st. klasyczny
dziewczęta 2006– 2007
4. Urszula Gepner czas 00:47,19
chłopcy 2006-2007
2. Mikołaj Trykacz czas 00:43,44
3. Michał Danilczuk czas 00:44,65
dziewczęta 2004– 2005
2. Agata Szczuchniak czas 00:42,56
5. Milena Ilach czas 00:49,78
chłopcy 2004-2005
10. Jakub Kałuszyński czas 00:42,28
20. Franciszek Gepner czas 00:56,22
50 m st. dowolny
dziewczęta 2008– 2009
9. Nadzieja Kałuszyńska czas 00:48,24
chłopcy 2006-2007
2. Mikołaj Trykacz czas 00:31,03
5. Michał Danilczuk czas 00:32,18
18. Miłosz Trościańczyk czas 00:35,85
dziewczęta 2004– 2005
8. Natalia Pirogowicz czas 00:33,94
9. Agata Szczuchniak czas 00:34,09
chłopcy 2004-2005
27. Franciszek Gepner czas 00:48,55
chłopcy 2002-2003
8. Bartosz Trykacz czas 00:29,22
100 m st. motylkowy
chłopcy 2006-2007
7. Łukasz Opolski czas 01:40,44
chłopcy 2004-2005
4. Jakub Kałuszyński czas 01:22,25
chłopcy 2002-2003
3. Bartosz Trykacz czas 01:16,86
5. Rafał Musiatowicz czas 01:21,81
100 m st. grzbietowy
dziewczęta 2008– 2009
4. Nadzieja Kałuszyńska czas 02:11,47
dziewczęta 2006– 2007
6. Laura Musiejuk czas 01:42,01
chłopcy 2006-2007
3. Łukasz Opolski czas 01:21,85
12. Miłosz Trościańczyk czas 01:34,47
dziewczęta 2004– 2005
2. Natalia Pirogowicz czas 01:19,19
3. Agata Szczuchniak czas 01:24,78
5. Milena Ilach czas 01:33,93
chłopcy 2004-2005
2. Nikodem Denisiuk czas 01:21,16
3. Jakub Kałuszyński czas 01:24,00
chłopcy 2002-2003
3. Rafał Musiatowicz czas 01:17,39
100 m st. klasyczny
dziewczęta 2006– 2007
5. Urszula Gepner czas 01:45,28
chłopcy 2006– 2007
7. Mikołaj Trykacz czas 01:36,88
8. Michał Danilczuk czas 01:39,44
dziewczęta 2004– 2005
2. Agata Szczuchniak czas 01:36,31
5. Milena Ilach czas 01:49,44
100 m st. dowolny
dziewczęta 2008– 2009
5. Nadzieja Kałuszyńska czas 01:54,95
dziewczęta 2006– 2007
8. Urszula Gepner czas 01:31,80
11. Laura Musiejuk czas 01:38,35
chłopcy 2006– 2007
3. Mikołaj Trykacz czas 01:09,94
5. Michał Danilczuk czas 01:11,77
11. Łukasz Opolski czas 01:18,94
19. Miłosz Trościańczyk czas 01:24,97
dziewczęta 2004– 2005
4. Natalia Pirogowicz czas 01:13,63
6. Agata Szczuchniak czas 01:19,53
8. Milena Ilach czas 01:22,47
chłopcy 2004– 2005
6. Nikodem Denisiuk czas 01:08,03
15. Franciszek Gepner czas 01:43,78
chłopcy 2002– 2003
7. Rafał Musiatowicz czas 01:06,81
9. Bartosz Trykacz czas 01:10,82
100 m st. klasyczny
dziewczęta 2006– 2007
5. Urszula Gepner czas 01:45,28
dziewczęta 2004– 2005
2. Agata Szczuchniak czas 01:36,31
5. Milena Ilach czas 01:49,44

12
Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w Pływaniu
Termin: 2 czerwca 2018 r.
8 klubów/100 zawodników
Miejsce zawodów:Kryta Pływalnia Aqua-Miś w Radzyniu Podlaskim
Ranga zawodów: lokalne
Dziewczęta 2009-2008 / styl dowolny / dystans 25 m.
2.Nadzieja Kałuszyńska 
3.Maria Trykacz 
4.Aleksandra Brzozowska 
Chłopcy 2010 i młodsi / styl dowolny / dystans 25 m
. 1.Bartosz Niebrzegowski 
Dziewczęta 2009-2008 / styl grzbietowy / dystans 25
3.Aleksandra Brzozowska 
4.Nadzieja Kałuszyńska 
5.Maria Trykacz 
Dziewczęta 2007-2006 / styl dowolny / dystans 50 m.
1.Julia Syta 
3.Amelia Syta 
Chłopcy 2007-2006 / styl dowolny / dystans 50 m.
1.Mikołaj Trykacz 
3.Mikołaj Maciuk 
6.Miłosz Trościańczyk 
Dziewczęta 2005-2004 / styl dowolny / dystans 50 m.
1.Agata Szczuchniak 
2.Natalia Pirogowicz 
4.Milena Ilach 
Chłopcy 2005-2004 / styl dowolny / dystans 50 m.
1.Jakub Kałuszyński 
2.Kacper Dokudowiec 
Chłopcy 2003-2002 styl dowolny / dystan 50 m. 
3.Rafał Musiatowicz 
5.Bartosz Trykacz 
Dziewczęta 2007-2006 / styl grzbietowy / dystans 50m. 
1. Julia Syta 
2.Laura Musiejuk 
Chłopcy 2007-2006 / styl grzbietowy / dystans 50 m.
2.Mikołaj Trykacz 
4.Mikołaj Maciuk 
Dziewczęta 2005-2004 / styl grzbietowy / dystans 50m
1.Natalia Pirogowicz 
2.Agata Szczuchniak 
4.Milena Ilach 
Chłopcy 2005-2004 / styl grzbietowy / dystans 50 m.
1.Jakub Kałuszyński 
Chłopcy 2003-2002 / styl grzbietowy / dystans 50 m. 
3.Rafał Musiatowicz 
Dziewczęta 2007-2006 /styl klasyczny /dystans 50 m.
2.Laura Musiejuk 
Chłopcy 2007-2006 / styl klasyczny / dystans 50 m.
1.Mikołaj Trykacz 
2.Mikołaj Maciuk 
Dziewczęta 2005-2004 / styl klasyczny / dystans 50 m.
1.Agata Szczuchniak 
4.Milena Ilach 
Chłopcy 2005-2004 / styl klasyczny / dystans 50 m.
1.Jakub Kałuszyński 
2.Kacper Dokudowiec 
Chłopcy 2003-2002 / styl klasyczny / dystans 50 m.
4.Rafał Musiatowicz

13
DRUŻYNOWY WIELOBÓJ PŁYWACKI DZIECI 10 I 11 LAT DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12 LAT – II RUNDA
Termin: Dnia 9 i 10 czerwca 2018 r. (sobota, niedziela) 
Miejsce zawodów: Kryta Pływalnia H2O w Lublinie
Ranga zawodów: Okręgowe
16 klubów / 288 zawodników
punktacja drużynowa: 8 miejsce
najlepszy zawodnik 12 lat: 3 miejsce – Danilczuk Michał
Mężczyzn, 200 m st. grzbietowym 12 lat
3 miejsce - Opolski Łukasz
Mężczyzn, 400 m st. dowolnym 12 lat
5 miejsce – Danilczuk Michał
6 miejsce - Opolski Łukasz
Sztafeta 12 lat, Chłopców, 4 x 50 m st. dowolnym 
4 miejsce: Danilczuk Michał, Maciuk Mikołaj, Trykacz Mikołaj, Opolski Łukasz
Mężczyzn, 100 m st. dowolnym 12 lat
2 miejsce - Trykacz Mikołaj 
4 miejsce - Danilczuk Michał
Kobiet, 100 m st. klasycznym 11 lat
6 miejsce – Gepner Urszula
Mężczyzn, 100 m st. grzbietowym 12 lat
5 miejsce - Danilczuk Michał
6 miejsce - Trykacz Mikołaj
Sztafeta 12 lat, Mieszana, 4 x 50 m st. zmiennym 12 lat
6 miejsce: Danilczuk Michał, Maciuk Mikołaj, Trykacz Mikołaj, Syta Julia

14
VIII GRAND PRIX MIŃSKA MAZOWIECKIEGO W PŁYWANIU
Termin: Dnia 9 i 10 czerwca 2018 r. 
Miejsce zawodów: AQUAPARK MIEJSKI, ul. Wyszyńskiego 56, Mińsk Mazowiecki
Ranga zawodów: Okręgowe
22 klubów / 262 zawodników
Kobiet, 100 m st. dowolnym 13 - 14 lat
4 miejsce - Pirogowicz Natalia 
Kobiet, 100 m st. grzbietowym 13 - 14 lat
1 miejsce - Pirogowicz Natalia

15
GŁÓWNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO 
W PŁYWANIU
Termin: 16.06.2018 r. i 17.06.2018 r. ( sobota i niedziela )
Miejsce zawodów: pływalnia olimpijska AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4
Ranga zawodów: Okręgowe
26 klubów / 286 zawodników
Mężczyzn, 100 m st. dowolnym 12 lat i starsi
4 miejsce - Trykacz Mikołaj 
Mężczyzn, 200 m st. dowolnym 12 lat i starsi
5 miejsce – Kałuszyński Jakub
Mężczyzn, 50 m st. motylkowym 12 lat i starsi
5 miejsce - Trykacz Mikołaj 
Mężczyzn, 100 m st. klasycznym 12 lat i starsi
6 miejsce – Kałuszyński Jakub

16
III runda – Laur Lubelskiego Koziołka
Termin: 23.06.2018 r.
Miejsce zawodów: pływalnia olimpijska AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4
Ranga zawodów: Okręgowe
19 klubów / 236 zawodników
Mężczyzn, 50 m st. dowolnym 12 lat 
6 miejsce - Danilczuk Michał

17
Zawody pływackie: 3 Runda Ligi Wojewódzkiej w Pływaniu
w Kategorii Dzieci i Młodzików
Termin: sobota 29.09.2018 r. 
Miejsce zawodów: Kryta pływalnia MOSiR w Janowie Lubelskim ul. ks. Skorupki 9
Ranga zawodów: Okręgowe
14 klubów / 161 zawodników
ranking medalowy: 5 miejsce
najlepszy zawodnik 12 lat: 3 miejsce – Trykacz Mikołaj
Mężczyzn, 200 m st. dowolnym 12 
2 miejsce - Trykacz Mikołaj 
Mężczyzn, 50 m st. motylkowym 12 lat 
1 miejsce - Trykacz Mikołaj 
Sztafety 12 lat, Mieszane, 4 x 50 m st. zmiennym 
6 miejsce: Danilczuk Michał, Muniowska Martyna, Trykacz Mikołaj, Syta Julia

18
Regionalny Miting Pływacki
o Puchar Marszałka województwa Lubelskiego w Rykach
Termin: 06.10.2018 r. 
Miejsce zawodów: Pływalnia Powiatowa w Rykach ul. Janiszewska 2 
 Ranga zawodów: Lokalne
W konkurencjach indywidualnych zdobyliśmy 17 złotych medali, 9 srebrnych medali i 7 brązowych medali.
Obrębska Aleksandra – 1 srebrny, 1 brązowy - 2 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2009
Brodacka Julia - 1 srebrny, - 3 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2009
Jurkowski Paweł - 1 brązowy
Kałuszyńska Nadzieja – 1 srebrny, 1 brązowy - 2 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2008
Gepner Urszula – 1 złoty, 1 brązowy - 2 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2007
Syta Amelia – 1 złoty, 1 brązowy - 2 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2007
Trościańczyk Miłosz - 1 złoty, 1 srebrny - 2 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2007
Syta Julia – 2 srebrne - 3 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2006
Trykacz Mikołaj - 2 złote - 1 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2006
Gomółka Eliza - 2 złote - 1 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2005
Niewęgłowska Natalia – 1 złoty, 1 brązowy - 3 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2005
Kałuszyński Jakub - 1 złoty, 1 srebrny - 2 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2005
Dokudowiec Kacper - 1 brązowy 
 Sczuchniak Agata - 1 złoty, 1 srebrny - 2 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2004
Pirogowicz Natalia - 2 złote - 1 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2004
Denisiuk Nikodem - 2 złote - 1 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2004
Trykacz Bartosz - 2 złote - 1 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2003
Musiatowicz Rafał - 1 złoty, 1 srebrny - 2 miejsce w kat. najle. zaw. w roczniku 2003
W konkurencji sztafet zdobyliśmy 2 złote medale i 1 brązowy medal.

19
III Memoriał Pływacki im. Grzegorza Kuczyńskiego
Termin: 06.10.2018 r. 
Miejsce zawodów: Kryta Pływalnia, Sandomierz
Ranga zawodów: Okręgowe
16 klubów / 194 zawodników
Mężczyzn, 50 m st. klasycznym 12 lat i starsi
3 miejsce – Maciuk Mikołaj
Mężczyzn, 100 m st. zmiennym 12 lat i starsi
2 miejsce – Maciuk Mikołaj

20
IV RUNDA ZAWODY O LAUR LUBELSKIEGO KOZIOŁKA
Termin: sobota 13.10.2018 r. Lublin
Miejsce zawodów: pływalnia olimpijska AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4
Ranga zawodów: Okręgowe
Kobiet, 50 m st. grzbietowym 12 lat 
5 miejsce – Syta Julia 
Kobiet, 50 m st. grzbietowym 13 lat 
5 miejsce – Ilach Milena 
Mężczyzn, 50 m st. grzbietowym 13 lat 
6 miejsce – Kałuszyński Jakub 
Mężczyzn, 50 m st. grzbietowym 15 lat 
3 miejsce – Musiatowicz Rafał 
Mężczyzn, 50 m st. grzbietowym 16 lat i starsi
5 miejsce – Krukowski Adam 
Kobiet, 200 m st. zmiennym 12 lat 
5 miejsce – Syta Julia 
Kobiet, 200 m st. zmiennym 13 lat 
5 miejsce – Ilach Milena 
Mężczyzn, 200 m st. zmiennym 13 lat 
3 miejsce – Kałuszyński Jakub
Mężczyzn, 200 m st. zmiennym 15 lat 
4 miejsce – Musiatowicz Rafał
Mężczyzn, 200 m st. zmiennym 16 lat i starsi
5 miejsce – Krukowski Adam 
Sztafeta 12 i 13 lat, Mieszana, 4 x 100 m st. zmiennym 
4 miejsce: Kałuszyński Jakub, Syta Julia, Ilach Milena, Opolski Łukasz

21
Zawody pływackie: 4 Runda Ligi Wojewódzkiej w Pływaniu
w Kategorii Dzieci i Młodzików
Termin: sobota 20.10.2018 r. Zamość
Miejsce zawodów: Kryta pływalnia OSiR w Zamościu ul. Zamoyskiego 62 A, 
Ranga zawodów: Okręgowe
14 klubów / 170 zawodników
Mężczyzn, 50 m st. grzbietowym 12 lat 
2 miejsce - Trykacz Mikołaj 
Mężczyzn, 100 m st. zmiennym 12 lat 
3 miejsce – Trykacz Mikołaj
Sztafety 12 lat, Mężczyzn, 4 x 50 m st. zmiennym 
2 miejsce: Danilczuk Michał, Maciuk Mikołaj, Trykacz Mikołaj, Opolski Łukasz

22
XVI Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Garwolin 
Termin: 28.10.2018r.
Miejsce zawodów: Pływalnia Miejska ,, Garwolanka ”
Ranga zawodów: lokalne
Mężczyzn, 50 m st. dowolnym 10-11 lat
4 miejsce – Trościańczyk Miłosz
Mężczyzn, 50 m st. grzbietowym 12-13 lat
3 miejsce – Opolski Łukasz
Mężczyzn, 50 m st. motylkowym 10-11 lat
4 miejsce – Trościańczyk Miłosz

23
Zawody pływackie „VI Mistrzostwa w pływaniu
o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa” 
Termin: 29.10.2018 r. 
Miejsce zawodów: Kryta Pływalnia, Lubartów
Ranga zawodów: lokalne
8 klubów / 170 zawodników
ranking medalowy: 4 miejsce

2006 chłopcy – 50m styl grzbietowy
1 miejsce – Opolski Łukasz
2005-2004 dziewczęta – 50m styl grzbietowy
1 miejsce – Pirogowicz Natalia
2003-2001 chłopcy – 100m styl grzbietowy
2 miejsce – Musiatowicz Rafał
2006 chłopcy – 50m styl dowolny
1 miejsce – Opolski Łukasz
2005-2004 dziewczęta – 50m styl dowolny
1 miejsce – Pirogowicz Natalia
2003-2001 chłopcy – 100m styl dowolny
1 miejsce – Musiatowicz Rafał

24
1 URODZINOWE ZAWODY PŁYWACKIE WATER ZONE
Termin: 30.10.2018 r. 
 Miejsce zawodów: Kryta pływalnia MOSiR RADZYŃ PODLASKI
Ranga zawodów: lokalne
25m dowolny, KW 2010 i młodsi:
1 miejsce – Niebrzegowski Bartosz 
2 miejsce – Kacprzak Sebastian
Kobiet, 25m dowolny, KW 2008 – 2009:
1 miejsce – Kałuszyńska Nadzieja 
2 miejsce –Trykacz Maria 
Kobiet, 50m dowolny, KW 2006 – 2007:
1 miejsce – Syta Julia 
2 miejsce – Gepner Urszula 
3 miejsce – Syta Amelia 
Mężczyzn, 50m dowolny, KW 2006 – 2007:
1 miejsce – Trykacz Mikołaj 
2 miejsce – Maciuk Mikołaj 
3 miejsce – Trościańczyk Miłosz 
Kobiet, 50m dowolny, KW 2003 – 2005:
1 miejsce – Gomółka Eliza 
2 miejsce – Niewęgłowska Natalia 
3 miejsce – Szczuchniak Agata 
4 miejsce – Ilach Milena 
5 miejsce – Pirogowicz Natalia 
Mężczyzn, 50m dowolny, KW 2003 – 2005:
1 miejsce – Kałuszyński Jakub 
2 miejsce – Dokudowiec Kacper 
Mężczyzn, 50m dowolny, KW 2002 i starsi:
1 miejsce – Krukowski Adam
Kobiet, 100m zmienny, OPEN:
1 miejsce – Szczuchniak Agata 
2 miejsce – Gomółka Eliza 
3 miejsce – Pirogowicz Natalia 
4 miejsce – Niewęgłowska Natalia 
5 miejsce – Syta Julia 
6 miejsce – Ilach Milena 
Mężczyzn, 100m zmienny, OPEN:
1 miejsce – Trykacz Mikołaj 
2 miejsce – Kałuszyński Jakub 
3 miejsce – Maciuk Mikołaj 
4 miejsce – Dokudowiec Kacper 
5 miejsce – Trościańczyk Miłosz 
Sztafety Mieszane, 4 x 25m dowolny, 2008 i młodsi:
1 miejsce – MULKS Technik – Orion 
Sztafety Mieszane, 4 x 25m dowolny, 2005 – 2007:
1 miejsce – MULKS Technik – Orion I 
2 miejsce – MULKS Technik – Orion II 
Sztafety Mieszane, 4 x 50m dowolny, 2003 i starsi:
1 miejsce – MULKS Technik – Orion

25
ORGANIZACJA - „IX Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców
o Puchar Starosty Radzyńskiego” 
rocznik 2003 – 2009 i młodsi
Termin: 10.11.2018 r.
Miejsce zawodów: Kryta pływalnia MOSiR RADZYŃ PODLASKI
Ranga zawodów: lokalne
8 klubów / 108 zawodników
punktacja klubowa: 1 miejsce MULKS „Technik – Orion”
statystyka medalowa: 1 miejsce MULKS „Technik – Orion”

Brodacka Julia 2009: 3 miejsce - 25m grzbietowy, 1 miejsce - 25m dowolny
Brzozowska Aleksandra 2009: 5 miejsce - 25m grzbietowy, 7 miejsce - 25m dowolny
Dokudowiec Kacper 2005: 1 miejsce - 50m grzbietowy, 3 miejsce - 50m klasyczny, 
3 miejsce - 50m dowolny
Gepner Franciszek 2005: 9 miejsce - 50m dowolny
Gepner Urszula 2007: 2 miejsce - 50m grzbietowy, 1 miejsce - 50m klasyczny, 
1 miejsce - 25m motylkowy
Gomółka Eliza 2005: 1 miejsce - 50m grzbietowy, 2 miejsce - 50m klasyczny, 
1 miejsce - 50m dowolny
Ilach Milena 2005: 5 miejsce - 50m grzbietowy, 3 miejsce - 50m klasyczny, 
5 miejsce - 50m dowolny
Jurkowski Paweł 2008: 3 miejsce - 25m grzbietowy, 4 miejsce - 25m dowolny
Kacprzak Sebastian 2010: 3 miejsce - 25m dowolny
Kalicka Wiktoria 2009: 17 miejsce - 25m grzbietowy, 13 miejsce - 25m dowolny
Kałuszyńska Kinga 2009: 10 miejsce - 25m grzbietowy, 6 miejsce - 25m dowolny
Kałuszyńska Nadzieja 2008: 3 miejsce - 25m grzbietowy, 3 miejsce - 25m dowolny
Kałuszyński Jakub 2005: 2 miejsce - 50m klasyczny, 2 miejsce - 50m motylkowy, 
2 miejsce - 50m dowolny
Koncerewicz Weronika 2009: 7 miejsce - 25m grzbietowy, 8 miejsce - 25m dowolny
Krukowski Adam 2002: PK
Maciuk Mikołaj 2006: 1 miejsce - 50m grzbietowy, 2 miejsce - 50m klasyczny, 
2 miejsce - 50m motylkowy
Magier Maksymilian 2007: 3 miejsce - 50m dowolny
Muniowska Martyna 2006: 2 miejsce - 50m grzbietowy, 2 miejsce - 50m motylkowy, 
3 miejsce - 50m dowolny
Musiatowicz Rafał 2003: 2 miejsce - 50m grzbietowy, 2 miejsce - 50m klasyczny, 
2 miejsce - 50m dowolny
Niebrzegowski Bartosz 2010: 7 miejsce - 25m grzbietowy, 8 miejsce - 25m dowolny
Niewęgłowska Natalia 2005: 2 miejsce - 50m grzbietowy, 1 miejsce - 50m motylkowy, 
4 miejsce - 50m dowolny
Obrębska Aleksandra 2009: 4 miejsce - 25m grzbietowy, 3 miejsce - 25m dowolny
Pirogowicz Natalia 2004: 1 miejsce - 50m grzbietowy, 2 miejsce - 50m motylkowy, 
1 miejsce - 50m dowolny
Reszko Wiktoria2010: 15 miejsce - 25m grzbietowy, 11 miejsce - 25m dowolny
Syta Amelia 2007: 4 miejsce - 50m grzbietowy, 2 miejsce - 25m motylkowy, 
2 miejsce - 50m dowolny
Syta Julia 2006: 1 miejsce - 50m grzbietowy, 3 miejsce - 50m klasyczny, 
2 miejsce - 50m dowolny
Szczuchniak Agata 2004: 1 miejsce - 50m klasyczny, 1 miejsce - 50m motylkowy, 
3 miejsce - 50m dowolny
Trościańczyk Miłosz 2007: 1 miejsce - 50m grzbietowy, 1 miejsce - 25m motylkowy, 
1 miejsce - 50m dowolny
Trykacz Bartosz 2003: 3 miejsce - 50m klasyczny, 1 miejsce - 50m motylkowy, 
4 miejsce - 50m dowolny
Trykacz Maria 2009: 8 miejsce - 25m grzbietowy, 4 miejsce - 25m dowolny
Trykacz Mikołaj 2006: 1 miejsce - 50m klasyczny, 1 miejsce - 50m motylkowy, 
1 miejsce - 50m dowolny

26
Multi Liga 2018 - FINAŁ V runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 11 - 12 lat V runda Ligi Wojewódzkiej Open – 13 lat i starsi 1
Termin: 18 XI 2018 r. 
Miejsce zawodów: pływalnia AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4
Ranga zawodów: Okręgowe
28 klubów / 372 zawodników
najlepszy zawodnik 12 letni: Trykacz Mikołaj
punktacja klubowa: 9 miejsce MULKS „Technik – Orion”
ranking medalowy: 10 miejsce MULKS „Technik – Orion”
50 m st. dowolnym kategoria 12 lat 
1 miejsce - Trykacz Mikołaj
100 m st. motylkowym kategoria 12 lat 
3 miejsce - Trykacz Mikołaj

27
ZIMOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
Termin: 24 listopada 2018 r. 
Miejsce zawodów: pływalnia olimpijska AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4
Ranga zawodów: Okręgowe
Ranga zawodów: Okręgowe
27 klubów / 300 zawodników

50 m st. dowolnym kategoria 12 i 13 lat
4 miejsce - Trykacz Mikołaj
100 m st. motylkowym kategoria 12 i 13 lat
3 miejsce - Trykacz Mikołaj
200 m st. dowolnym kategoria 12 i 13 lat
6 miejsce – Kałuszyński Jakub

28
Zawody o Laur Lubelskiego Koziołka VI runda
Termin: 1 grudnia 2018r 
Miejsce zawodów: pływalnia olimpijska AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4
Ranga zawodów: Okręgowe
18 klubów / 329 zawodników
najlepszy zawodnik 12 letni: 1 miejsce Trykacz Mikołaj
najlepszy zawodnik 13 letni: 6 miejsce Kałuszyński Jakub
50 m st. dowolnym kategoria 12 lat
1 miejsce - Trykacz Mikołaj
50 m st. dowolnym kategoria 13 lat
5 miejsce Kałuszyński Jakub
kobiet, 100 m st. grzbietowym 14 lat 
5 miejsce – Pirogowicz Natalia
6 miejsce – Szczuchniak Agata
Mężczyzn, 100 m st. grzbietowym 14 lat 
5 miejsce – Musiatowicz Rafał
Mężczyzn, 100 m st. klasycznym 13 lat 
6 miejsce - Kałuszyński Jakub
Sztafety Mieszane, 4 x 100 m st. dowolny, 14 lat i starsi
4 miejsce – MULKS Technik – Orion

29
Ogólnopolskie Młodzieżowe Zawody Pływackie o
„Puchar Sprintu” - PUŁAWY
Termin: 8 grudnia 2018 r.
Miejsce zawodów: kryta pływalnia MOSiR w Puławach 
Ranga zawodów: ogólnopolskie
20 klubów / 232 zawodników
Nasi zawodnicy zdobyli 14 medali, w tym 3 złote, 5 srebrnych i 6 brązowych medali.
Ranking medalowy: 6 miejsce
Najlepszy zawodnik 12 letni: TRYKACZ Mikołaj
50 m st. motylkowym:
kategoria 13 lat
1 miejsce - NIEWĘGŁOWSKA Natalia 
kategoria 14 lat i starsi
2 miejsce - PIROGOWICZ Natalia
kategoria 12 lat
2 miejsce - TRYKACZ Mikołaj
kategoria 14 lat i starsi
3 miejsce - TRYKACZ Bartosz
50 m st. grzbietowym:
kategoria 13 lat
2 miejsce - NIEWĘGŁOWSKA Natalia 
3 miejsce - ILACH Milena 
kategoria 14 lat i starsi
1 miejsce - PIROGOWICZ Natalia
kategoria 14 lat i starsi
2 miejsce - MUSIATOWICZ Rafał
50 m st. klasycznym:
kategoria 13 lat
4 miejsce - ILACH Milena 
kategoria 14 lat i starsi
2 miejsce - SZCZUCHNIAK Agata
50 m st. dowolnym:
kategoria 14 lat i starsi
3 miejsce - PIROGOWICZ Natalia
4 miejsce - SZCZUCHNIAK Agata
kategoria 12 lat
1 miejsce - TRYKACZ Mikołaj
kategoria 14 lat i starsi
4 miejsce - MUSIATOWICZ Rafał
6 miejsce - TRYKACZ Bartosz
100 m st. zmiennym:
kategoria 13 lat
3 miejsce - NIEWĘGŁOWSKA Natalia 
6 miejsce - ILACH Milena 
kategoria 14 lat i starsi
2 miejsce - SZCZUCHNIAK Agata
kategoria 12 lat
3 miejsce - TRYKACZ Mikołaj
kategoria 14 lat i starsi
5 miejsce - MUSIATOWICZ Rafał

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.