Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 kwietnia 2024 imieniny: Leona, Tymona

Radzyńska Liga Siatkówki - zgłoszenia na sezon 14/15

Michał Maliszewski   
środa, 08 października 2014 07:00

Siatkówka- Zgłoszenia do ligi przyjmujemy do 13 października, w następnym dniu zatwierdzamy składy poszczególnych lig i ustalamy terminarz pierwszych kolejek. Start ligi planujemy w niedzielę 19 października - na wstępie poinformował nas Marek Topyła.

Zgłoszenie obejmuje: nazwę drużyny, listę zawodników (max. 16 osób, w I lidze dodatkowo zdjęcie zawodników), oświadczenia uczestników i rodziców lub opiekunów prawnych zawodników niepełnoletnich oraz wpisowe 200 zł. Niekompletne zgłoszenia oraz te po terminie nie będą przyjmowane. Na stronie www mosir-radzyn.pl są do pobrania druki zgłoszeń i oświadczeń.

Zgłoszenia – Marek Topyła – MOSiR /tel. 698 651 505/ oraz w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzyniu. Wszystkich kapitanów prosimy o kontakt telefoniczny.

Ważne:

23 września powołano Radę Ligi w składzie: Łukasz Ostropolski, Bartłomiej Bojarczuk, Leszek Cholewa, Michał Bojarczuk i Leszek Gumieniak. Wspólnie z organizatorem określono zmiany w regulaminie, który w całości zostanie przedstawiony na spotkaniu organizacyjnym.

Przedstawiamy ważne zmiany, które potrzebne będą kapitanom do organizowania i zgłoszenia drużyny:

Oprócz zgłoszeń do I i II ligi przyjmujemy także zapisy do Ligi Dziewcząt i Ligi Relax (ligi mieszanej, gdzie na boisku musi grać co najmniej 2 dziewczyny i mogą tam grać zawodnicy naszej II ligi). W obu przypadkach ligi te powstaną, gdy zgłosi się co najmniej 6 drużyn.

Z kwoty wpisowego opłacone będzie także stworzenie i prowadzenie strony internetowej ligi oraz zakup wody dla zawodników na mecze.

Podobnie jak w poprzednim roku w lidze na boisku może przebywać max. dwóch zawodników III ligi.

Drużyny I ligi obowiązują jednolite stroje

W tym roku liga będzie bardzo „intensywna”. Organizatorzy planują zakończenie już w marcu. Wymaga to częstego grania meczów i dużego zdyscyplinowania drużyn. Regulamin będzie przestrzegany bardzo rygorystycznie.

Inne „ciekawostki” to minus 3 pkt za walkower czy też „okienko” transferowe. Ale o tym później....

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.