Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 kwietnia 2024 imieniny: Erwina, Horacego

W Woli Osowińskiej zwyciężyli weterani

Michał Maliszewski
poniedziałek, 28 lipca 2014 07:00

Zdjęcie grupoweCzwartym przystankiem cyklu turniejów rozgrywanych w różnych miejscach naszego powiatu była Wola Osowińska.

W niedzielnym turnieju (27 lipca) nie wystąpiło kilka czołowych ekip i dzięki temu swą szansę miały inne drużyny. I taką okazję wykorzystali weterani radzyńskiej siatkówki Michał Bojarczuk i Sławomir Bober, którzy w decydującym meczu pokonali 2:0 (21:13, 21;17) Pawła Karpińskiego i Piotra Sałatę. Ciekawostką jest to, ze gdyby grano tylko jednego seta, to pewnymi zwycięzcami zostałaby para „gospodarzy” Piotr Deleżuch i Natalia Mateusiak, którzy w każdym meczu wygrywali pierwsze sety. Niestety w dwóch spotkaniach przegrali 1:2 i musieli zadowolić się najniższym stopniem podium.

Organizacją turnieju jak zwykle zajął się Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej, a dyr. Danuta Kucio osobiście czuwała, by nikomu nie zabrakło napojów, lodów czy czegoś ciepłego do jedzenia. To już bardzo miły zwyczaj na wszystkich turniejach GP. Bardzo okazałe puchary najlepszym drużynom wręczył wójt Henryk Mateusiak, który podziękował wszystkim za grę i obiecał, że zawsze można liczyć na jego przychylność w ciekawych sportowych inicjatywach.

Już w najbliższą niedzielę rozgrywki cyklu GP Powiatu zawitają do Ustrzeszy.

140727-wola-01140727-wola-02140727-wola-03140727-wola-04140727-wola-05140727-wola-06140727-wola-07140727-wola-08140727-wola-09140727-wola-10140727-wola-11140727-wola-12