Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2026 imieniny: Pauliny, Tomasza

Mistrzostwa ZSP w siatkarskich mikstach (parach mieszanych)

Marek Topyła   
wtorek, 01 marca 2011 01:00

Uczestnicy tegorocznych mistrzostw

Siatkówka w naszym mieście w sezonie zimowym bije rekordy popularności, a każdy turniej daje gwarancję dużej ilości zawodników i dużych emocji.

Tak też było w sobotę 26 lutego, gdy MULKS Technik Orion zorganizował siatkarskie mistrzostwa mikstów.

Do zawodów zgłosiło się 11 par a tytułu z ubiegłego roku broniła para Iza Smyl I Tomek Karpysz. Walka najpierw toczyła się w czterech grupach, a później najlepsza ósemka drużyn w nowej grupie walczyła o czołowe miejsca. Iza i Tomek nie pozwolili sobie na detronizację i po wygraniu wszystkich meczów i to bez straty seta, zapewnili sobie panowanie przez kolejny sezon. Kolejne miejsca zajęli: Agata Dymek i Arek Zaniewicz, Milena Mazurek i Kamil Rosiński, Karolina Kot i Łukasz Kwaśny, Monika Gruchoła i Marek Wierzbicki, Magda Gomoła i Krystian Myka, Dominika Gajda i Łukasz Witek, Katarzyna Posiadało i Jarosław Łuba, Marta Lipska i Kamil Lis, Joanna Gryta i Adrian Paszkowski, Iza Kornacka i Paweł Zabłocki.

Organizatorami imprezy z ramienia MULKS Technik Orion byli nauczyciele wf ZSP Zbigniew Zaniewicz i Sebastian Magier.

{morfeo 641}

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
działki rekreacyjne
wtorek, 09 czerwca 2026
noimage
kopaczka do ziemniaków
niedziela, 14 czerwca 2026
noimage
Glazurnik
środa, 17 czerwca 2026