Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 8 maja 2024 imieniny: Stanisława, Lizy

Nieślubne dziecko

Adam Świć   
poniedziałek, 14 czerwca 2021 16:00

TelegazetaEuro – póki co – jest dobre. Nudą z boiska wieje rzadko. Czyli nie tylko dramatyczną i szczęśliwie zakończoną walkę o życie Christiana Eriksena zapamiętamy z tego turnieju.

Stawiałem od miesięcy na Włochów (mam świadków), więc cieszę się, że chyba mam rację. Ale diabelnie mocna jest Belgia, a Lukaku – niech was nie myli kolor skóry – to nieślubne dziecko Lewandowskiego i Suareza. Anglia spoko. Chorwacja niech już zmienia wartę. Nie nabijajcie się z Finlandii, pseudofachowcy od okręgówki! Holandia – jednak nie, i długo nie. Ciekaw jestem młodej Hiszpanii i, mniej, Portugalii oraz oczywiście Francji i Niemców, którzy na pierwszy ogień zetrą się ze sobą.

Ale tak naprawdę w tym turnieju interesuje mnie tylko Polska.

Jeśli ze Słowacją wygramy zdecydowanie i ładnie, może nie być gorzej niż w 2016. Ale nie oczekuję niczego więcej niż wyjście z grupy. Tak, jestem minimalistą (dzisiejszy cytat dnia z najlepszego radzyńskiego portalu kozirynek.online: „Pesymista: optymista z praktyką życiową.”).

O meczu Polska-Słowacja napiszę dziś wieczorem, jutro rano, albo w ogóle nie napiszę.

PS. Na stronie 446 w Telegazecie TVP1 jest felieton Andrzeja Strejlaua o EURO. Polecam, bo jak dotąd Telegazetę czytamy z Trenerem tylko we dwóch.

 

Adam Świć

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Zapraszam na wymianę opon
niedziela, 05 maja 2024
noimage
Szukam pracy
sobota, 27 kwietnia 2024
noimage
Zaginął Kot
sobota, 04 maja 2024