Już niedługo

"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Swego czasu coś mówiono o podziemnych korytarzach wychodzących z pałacu. To jakaś bajka czy tajemnic...
- niepokorny - Fundusz szwajcarski: #6 Zielona Transformacja Radz...
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszoną główną trybunę wraz z szt...
- sportek - Świąteczne życzenia Burmistrza Jakuba Jakubowskieg...
Otrzeźwienie na szczęście przyszło po 9 latach rządów dawnego zespołu. Wesołych Świąt Radzyniacy!
- paznokieć - Świąteczne życzenia Burmistrza Jakuba Jakubowskieg...
Masz taki świąteczny odlot? To są prawdziwe życzenia uśmiechniętych. Ciesz się szybko swoim idolem d...
- zimny - Świąteczne życzenia Burmistrza Jakuba Jakubowskieg...
Nareszcie staje sie w mieście normalnie, brawo. bur=MISTRZ i tak trzymać. bardzo podoba mi się ten k...
- Bycy
Mundial 2018. Francja i Dania: przy pierwszej okazji WON! |
Wspólnemy siłamy: Smółko, Szczygielski, Szczygieł | |||
środa, 27 czerwca 2018 07:00 | |||
Ale, do cholery, jak w 2004 Dania i Szwecja remisem 2:2 eliminowały Włochów, to chociaż udawały, że grały w piłkę, jakieś gole były... A tu nic! Przyszło parędziesiąt tysięcy ludzi, a cwaniaczkom z Francji i Danii nawet się nie chciało poudawać. A jak już nawet poudawać się nie chce to... rozwód. Duńczyków załatwią Chorwaci, Francuzów Argentyna. Jak wspomnieni Szwedzi i Duńczycy zmówili się na Włochów to i wraz odpadli w następnej rundzie. Karma wraca. *** Peru wygrało i pewnie cały kraj baluje. Australijczycy chyba jednak mają to bardziej w nosie. Islandczycy znowu zaimponowali. Ich jest tylu, co mieszkańców Lublina. A ilu mają sportowców, pisarzy, muzyków... Porównywalnie zdolna nacja to chyba tylko Irlandczycy. Historia Argentyny to kolejny argument w dyskusji o tym, czy groźniejsza jest armia lwów dowodzona przez barana, czy armia baranów z lwem na czele. Na razie to im chyba tylko znajomości na Watykanie pomogły. ***
***
Zdaniem stopera Meksyk - Szwecja 2:1. Meksyk pokazał w dwóch meczach, że jest mocny i potwierdzi to w trzecim Niemcy – Korea Płd. 2:0. W końcu Niemcy wygrają w swoim stylu. Szwajcaria - Kostaryka 2:1. Po świetnej akcji Shaqiriego w poprzednim meczu stawiam na Szwajcarię. Brazylia - Serbia 2:0. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Zbyszek Meksyk – Szwecja 1:1. Boję się, naprawdę się boję, że Meksyk ten mecz może przegrać i narobić sobie biedy. A tego bym nie chciał. Niemcy – Korea Płd 5:1. Niemcy potrzebują takiego meczu bez historii, bez emocji, bez znaków zapytania. Okazję mają świetną. Szwajcaria – Kostaryka 1:1. Albo coś tam. Nie obchodzi mnie. Brazylia – Serbia 2:3. Będzie meczycho. A ta Brazylia nie taka straszna. Przy tych wynikach wychodzą z grupy Serbia i Szwajcaria, tak? Michał Meksyk - Szwecja 1:1. Szwedzi muszą rzucić na szalę wszystkie umiejętności i wygrać, aby awansować. Meksykanom wystarczy mądra obrona, żeby nie przegrać i obronić pierwsze miejsce w grupie. Czuję, że wyjdzie z tego remis premiujący Meksyk. Niemcy - Korea Południowa 3:0. Drużyna z Azji jest w tym nieszczęśliwym położeniu, że jeśli Niemcy myślą o awansie, to muszą zwycieżyć. Nie mam wątpliwości, że wygrają i to zdecydowanie. Szwajcaria - Kostaryka 1:0. Keylor Navas i spółka już odpadli z turnieju, ale na pewno nie odpuszczą do samego końca. Szwajcarzy wymęczą jednobramkową wygraną i nieco niespodziewanie wygrają grupę E. Brazylia - Serbia 1:1. Spodziewam się ogromnej determinacji ze strony Serbów i bardzo ciekawego meczu. To może być powtórka z pełnej pasji postawy Iranu, ponieważ ekipę z Bałkanów urządza wyłącznie zwycięstwo. Strata punktów Brazylii wydaje się calkiem możliwa, wygrana Serbii już nieco mniej.
Gdy Rosjanie zobaczą w Polsce "salon urody", to najpierw się zwijają ze śmiechu, a potem robią zdjęcia. "Urodliwyj" to też bardzo brzydki.
|
Komentarze