Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 lipca 2024 imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław

RADZYŃ PODLASKI 2

Mariusz Szczygieł   
środa, 17 listopada 2010 10:31

RADZYŃ PODLASKI 2

 

Drugi  numer pisma "RADZYŃ PODLASKI", w którym znajdziecie:

 

 

Odpowiedź burmistrza na ocenę jego programu wyborczego, zamieszczoną w 10 numerze pisma "RADZYŃ",

"Pozostanę przy prawdzie" - Witold Kowalczyk odpowiada Jerzemu Rębkowi

Plakaty wyborcze (w wersji drukowanej pisma)

 

 

 

Kliknij na poniższą gazetę, aby powiększyć ją i czytać na pełnym ekranie:

 

Komentarze  

 
#1 Prośba do "prawdomównych?"radzyniak.onet 2010-11-17 12:50
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego Radzyń po 8 latach rządów Pana Kowalczyka jest na szarym końcu woj. lubelskiego pod względem inwestycji i pozyskanych funduszy unijnych.
Proszę o poważne odpowiedzi.

Nadmienię tylko, że w latach gdy wójtem był Pan Jerzy Rębek gmina Radzyń była w czołówce całej Polski pod względem rozwoju i inwestycji. Ludzie szkoda tracić kolejnych 4 lat dla tego nieudacznika Kowalczyka.
 
 
#2 a czytałeś to?wujek_edek_mistrz_ciętej_riposty 2010-11-17 14:17
http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=84340

Tu piszą, ze powiat jest drugi w kraju pod względem zaangażowania w inwestycje w kulturę i sport. W Radzyniu jest piękna hala i kompleks boisk, dwa orliki - dodatkowe trzy w powiecie.
Ponadto rozpoczęta budowa basenu i zakładu zagospodarowania odpadów.

Argumenty są też takie, że Jerzy Rębek był wójtem wtedy kiedy kraj nasz nie był członkiem UE i wystarczyło wspomóc powstanie dwóch świetlic i to windowało pozycję. Dziś konkurencja jest ogromna. Zawsze może być lepiej, ale co to będzie za burmistrz z pana Rębka, który do celu jedzie po trupach. Własnych pomysłów brak.
 
 
#3 Do radzyniakaorleta123 2010-11-17 14:23
Z całym szacunkiem ala coś mi się wydaję,że z czytaniem masz kłopot albo czytasz między wierszami bądż klepiesz banały swojego idola uśmiechniętego szyderczo przed wyborami.Kochaniutki on przerósł nawet Dyzmę.
 
 
#4 do mistrza cienkiej ripostyradzyniak.onet 2010-11-17 16:06
Rozmawiamy o naszym mieście.
W granicach powiatu jest gmina Borki, tam są inwestycje. Głównym inwestorem pięknej hali w Radzyniu też był powiat - wszystko się zgadza.

Odnośnie argumentowania, że wszystkie miasta w tym czasie inwestują a nasze najmniej jest śmieszne. A skąd się wziął taki dług, może ktoś nie ma odpowiednich kompetencji by decydować o losach tego miasta.
 
 
#5 Jedyny słuszny rankingwodzunio 2010-11-17 18:46
Urząd Miasta Radzyń Podlaski
1 miejsce w rankingu wirtualnych inwestycji
wyróżnienie w kategorii pływanie synchroniczne na kamieniu węgielnym.
1 miejsce w rankingu przemyślanych inwestycji za budowę placów zabaw w listopadzie.
1 miejsce w wyścigu o jak największe zadłużenie miasta
1 miejsce w rankingu władcy pustostanów za administrację lokalami
wyróżnienie w kategorii kultura polityczna
1 miejsce w rankingu poprawności ideowej w duchu dialektyki marksistowsko-leninowskiej
1 miejsce w wyborach Miss Uniwersum dla przewodniczącego Rady Miasta
1 miejsce w rankingu zaangażowania w inwestycje w kulturę i sport w kategorii miasta do 30 tys. mieszkańców z terenu powiatu radzyńskiego.
1 miejsce w rankingu firma rodzinna.
 
 
#6 no takgustawxxx 2010-11-17 18:59
no właśnie..
 
 
#7 Do Radzyń 2010orleta123 2010-11-17 20:41
Taki ranking rzeczywiście tworzy Prawy i Sprawiedliwy.Szczyt hipokryzji i histerii
przed przegeaną .Prawi i Sprawiedliwi pokażcie swój program.
 
 
#8 RE: RADZYŃ PODLASKI 2Maciek_ 2010-11-18 03:38
Ośmieszacie się swoim bezwartościowym pluciem naokoło. Wicie co to palul? To kręcenie się dookoła bezsensu i tylko to wam dobrze wychodzi. Nie możecie się pochwalić żadną zrobioną inwestycją to szykanujecie innych. Oj jakim kołkiem w plecy było dla Was wmurowanie kamienia węgielnego. Boicie się. W Waszych ulotkach zawarliście, że wybudujecie basen, a tu niespodzianka, burmistrz dopiął swego i budowa już rozpoczęta. Teraz płaczecie i modlicie, aby przegrana była jak najmniej bolesna. Łapiecie się kompletnie wszystkiego, nawet jeżdżenia po mieście z wielkim banerem i tamowania ruchu. Boicie się burmistrza, stąd Wasza walka z nim gdzie się tylko da. Bo jak tym razem się nie dostaniecie do władzy to już nigdy Wam się to nie uda.
 
 
#9 wybory 2010cezary nowak 2010-11-18 19:27
Zbliżaja sie wybory i obstawiam ,ze burmistrz zostanie wybrany dopiero w drugiej turze.Myślę ,że bedzie to Pan Jerzy Rębek zdecydowanie mój faworyt.Obecny burmistrz to raczej lichy gospodarz, czego mamy przykład- brak sygnalizacji świetlnej w mieście ,gdy miasta Łuków i Międzyrzec mają ją od dawna, kolejna kwestia to park- parkan w opłakanym stanie a to przeciez wizytówka miasta, zatrudnianie osób o nieodpowiednich kompetencjach w placówkach podległyuch, np.PUK- prezes i jego zastępca( o Panu Tomaszu K chodziły pogłoski kiedy ochodził z ZSZ- nareszcie pozbyliśmy sie tego nawiedzonego człowieka- tak komentowali nauczyciele).Suma sumarum jestem za zmianami więc zagłosuje na Pan Rebka
 
 
#10 do czarekSkalar 2010-11-18 21:00
światła w Radzyniu -opanuj się chłopie wymyśl coś lepszego
 
 
#11 do Fredicezary nowak 2010-11-18 21:03
Sam sie opanuj- i jak nie wiesz o co chodzi to nie pisz- ŻYJEMY W XXI wieku
 
 
#12 cz.1anonim 2010-11-18 23:05
Aby nikt nie posądzał mnie o zdecydowane sympatie za pana Kowalczyka, muszę wytknąć "JEMU" parę rzeczy. Program 2006-2010 unika pan skomentowania punktu 8 i 9. Niby drobnostka, ale fakt. Następna sprawa - skrzyżowanie Zabielska-Wyszyńskiego, temat nie uregulowany do dzisiaj. Ktoś chciał rondo, ktoś światła, a jak zwykle nic nie zrobiono, a samochodziarze leją się jak dawniej, korki w szczycie jak (...). Zamydlono nam oczy jakimś świeżym asfaltem - brednie. Dzisiaj jadę Lubelską i widzę jak zdolni fachowcy rozkuwają asfalt i podnoszą studzienki kanalizacyjne - skandal to delikatne słowo. Dalej - brak odpowiedniej siły fachowej w PUK - nawiąż myślenie do poprzedniej myśli o studzienkach. W PUK myślą że tu Gomułka, może Gierek gdzieś w oddali lub któryś z naszych miejscowych sekretarzy KM PZPR władzę trzyma. Oni nie dorośli do obecnych czasów, a pan ich trzyma. Po co? Jestem przeciwny Pana poglądom na temat przyszłości zespołu pałacowego. Oczywiście, że w grę wchodzi wyłącznie kultura, to znaczy ROKiR!!! Ale należy utworzyć z nich spółkę (może nawet handlową) i niech się wykażą co potrafią. Jestem pewny że znajdzie się menadżer, który pokieruje domem kultury i zarobi jeszcze na utrzymanie pałacu. Nie widzę innych opcji dla tego zabytku.
Wracając do przeszłości. Jestem zbulwersowany nazewnictwem obu rond, to typowa prywata interesów, a tak przynajmniej pachnie. Nie widzę logicznego wytłumaczenia z nadanych nazw.
 
 
#13 P. Kowalczykowi i jego ludziom już dziękujemyapollo_24 2010-11-19 17:03
Burmistrz Kowalczyk broni Obszczymurka G...
http://www.youtube.com/watch?v=skqyZyKCIf8


Burmistrz Kowalczyk łamie prawa Polskie i Europejskie

http://www.youtube.com/watch?v=lMtNrnxq9Aw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=llTDloIRS4w&feature=related

Prezes Skomra odchodzi wygwizdany (powodem zamieszania jest szczucie i poniżanie pracowników spółdzielni mleczarskie - czy dopiero teraz "po pierwsze człowiek") ??

http://www.youtube.com/watch?v=gI9no4SMnq0&feature=related


PANOM JUŻ DZIĘKUJEMY !!!!
 
 
#14 do apolloSkorpion 2010-11-19 17:53
Mizerny Neronie Podlasia.Do tych ludzi których wymieniłeś to brakuje ci tyle co Gołocie do Adamka.Co ty sam zrobiłeś dobrego dla naszego miasta,społeczeństwa itd.Pana G obszczymurkiem być może sam uczyniłeś lub twoi przyjaciele.A co do Skomry ---to stul swego pysia i nie wychylaj go bo ci przytną.Drogi Apollo zrzuć z siebie tunikę,a może będziesz bardziej zauważalny.
 
 
#15 Podziękowaniewodzunio 2010-11-19 18:44
Właśnie kończy się kampania samorządowa w naszym mieście, od północy obowiązywać będzie cisza wyborcza. Korzystając z okazji chciałbym, w imieniu Komitetu Wyborczego PiS, serdecznie podziękować wszystkim radzynianom. Bez względu na Państwa sympatie polityczne i preferencje wyborcze dziękujemy za cierpliwość i zainteresowanie przyszłością naszego miasta. Przez te dni wielokrotnie spotykaliśmy się z Wami drodzy radzynianie, korzystaliśmy z Waszej gościnności i życzliwości. Zdecydowana większość z Państwa przejawia troskę o wspólne dobro, jakim jest dla Nas Radzyń. Teraz polegamy na Państwa mądrości i dojrzałości. Wybór, jakiego dokonacie, określi losy naszej wspólnoty na co najmniej kilka następnych lat, ...oby nie był to czas stracony. Jeśli byliście obserwatorami lub uczestnikami kończącej się kampanii, z pewnością macie Państwo ogląd skali problemów jakie dotykają Nas mieszkańców i Nasze Miasto każdego dnia po rządami obecnej administracji. Mamy nadzieję, że kampania kłamstw, dyskredytowania, obrażania naszego ugrupowania, jaką prowadzili zwolennicy naszych adwersarzy, nie wpłynie na Państwa ocenę prezentowanego przez nas programu. Solidaryzujemy się ze wszystkimi z Was, którzy przez ostatnich osiem lat, nie czuli się gospodarzami własnego domu – Radzynia. Pamiętajcie Drodzy Państwo, że razem możemy to zmienić! Bez względu na wynik wyborczy jeszcze raz pragniemy Wam podziękować. Do zobaczenia 21 listopada przy urnach wyborczych.
 
 
#16 Oto cały PiSwujek_edek_mistrz_ciętej_riposty 2010-11-19 19:10
Kampanię przejechali na oczernianiu innych, olewaniu wyborców, a teraz dziękują za zainteresowanie przyszłością - którego sami nie przejawiają. Ludzie myślcie! Zagłosujecie na Rembeka i PiS to wszyscy będziemy mieć przerębane.
 
 
#17 Re do podziękowańorleta123 2010-11-19 20:27
Dlaczego Państwo zachowywaliście się brutalnie przez ten okres a teraz chyba w imię własnej sprawiedliwości na kolanach prosicie o głosy,Nie tą drogą Szanowni Państwo to właśnie wy manipulujecie faktami,zawłaszczacie cudze dokonania i pomysły.
 
 
#18 Uwagarysiek 2010-11-19 22:50
Kret od R zamówił na niedzielę tajniaków z polsatu, chcą nakręcic "koszary głosują". Bierzcie tylko zaufanych żeby nie było smrodu w Wydarzeniach.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.