Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 11 lipca 2020 imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Hiszpania - Holandia 1:0; iledzisiaj.pl - Mozajka 127:50

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 12 lipca 2010 20:30

Nasza nagroda główna

Koniec. Koniec meczów, gwizdków, fauli, bramek, łez radości i rozpaczy. Koniec Mundialu w RPA...

Hiszpanie zostali odznaczeni i nagrodzeni, kolejne mistrzostwa przeszły do historii. Koniec MUNDIAL TYPERA na iledzisiaj.pl. W naszej zabawie wzięło udział 127 osób! To naprawdę sukces! Przez cały miesiąc, dzień po dniu, analizowaliśmy wspólnie wyniki, by wytypować w końcu zwycięzcę. I stało się! W barze "Mozajka" obejrzeliśmy wczoraj mecz i wręczyliśmy nagrody. 50 osób zjawiło się wieczorem przy ul. Bohaterów, by w klimatyzowanym pomieszczeniu, na dużym ekranie i plazmowym telewizorze obejrzeć ostatni mecz mistrzostw.

Pierwsze 45 minut minęło szybko. W przerwie p. Dariusz Wierzchowski wręczył ufundowaną przez siebie nagrodę wylosowanemu typerowi. Co ciekawe, zwycięzcą okazał się Michał Szczygielski- doskonale znany radzyńskim kibicom, od wielu lat komentujący zmagania naszych Orląt na stronie orleta-spomlek.pl. Druga połowa, pełna wrażeń i emocji, upłynęła równie szybko jak pierwsza. 0:0. Wszyscy czekaliśmy na upragnioną bramkę. Jedni kibicowali Holendrom, inni Hiszpanom. Czy ośmiornica znów będzie miała rację? Hiszpania! Gol! 1:0. Miała rację...

Polak921 został zwycięzcą MUNDIAL TYPERA. Piotr Frączek- dzisiaj już wiem jak nazywa się typer, który prowadził w rankingu przez większą część naszych zmagań. Nie miał sobie równych. JABULANI wręczyła mu p. Anna Kosmala- przedstawicielka Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim- wyłącznego sponsora naszej zabawy. Przy okazji wydało się, że Piotrek podczas odbierania swojej pierwszej nagrody- pendriva, powiedział, że piłka będzie jego. Czyżby kontaktował się wcześniej z ośmiornicą?

Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Radzyniu Podlaskim za ufundowanie cennych nagród, dziękujemy właścicielom baru "Mozajka" za kolejne już, gościnne przyjęcie i zorganizowanie wspaniałej imprezy. Dziękujemy typerom za udział w zabawie! Dziękujemy ekspertom za poświęcony czas i codzienną dawkę cennych wskazówek. Ja dziękuję Zbyszkowi Smółko za pomysł i prowadzenie typera, a Wam wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość podczas mojej nierównej walki z "maszyną liczącą". Wypada podziękować też twórcom Excela- przez pierwsze dni naszej zabawy to tylko dzięki temu programowi byłem w stanie ogarnąć wyniki meczów.

Do następnych mistrzostw!- należałoby teraz napisać, ale... NIE! Zainteresowanie zabawą było na tyle duże, że chcemy kontynuować ją w trakcie rozgrywek ligowych. Może mecze europejskie, może krajowe, może tylko 4 liga, a może mix? To zależy od Was. Napiszcie w komentarzach jak ma wyglądać nasz nowy typer, a my postaramy się o resztę :)

{morfeo 404}