Już niedługo

"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Fundusz szwajcarski: #5 Rewaloryzacja i termomoder...
Czas na modernizację stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim!!! Zadaszoną główną trybunę wraz z szt...
- stadionowy - Jacek Dębski potrójnym medalistą Polski!
Złoto jedyny startujący,przy srebrze było dwóch startujących.
- leszek67 - Lucjan Kotwica nowym Dyrektorem Szkoły Podstawowej...
Miałem kiedyś informatykę z Lucjanem w I LO, potrafił zapanować nad klasą, nie było sztucznych probl...
- panter - Lucjan Kotwica nowym Dyrektorem Szkoły Podstawowej...
Ok. Pan Kotwica ma doświadczenie w szkolnictwie i nic do Szanownego Pana Lucjana nie mam, ale do eme...
- LomoZ - Lucjan Kotwica nowym Dyrektorem Szkoły Podstawowej...
lucjan nadaje sie na dyrektora, mialem z nim fizykę w 2ce własnie wieki temu. nie było słodkiego pie...
- winiek8
Spotkanie z 11-letnim podróżnikiem Szymonem Radzimierskim

- Kiedy:
- 03.06.2018 14.00
- Gdzie:
- Skwer Podróżników w Radzyniu Podlaskim -
- Kategoria:
- Inne
Spotkaj się z 11-letnim Szymonem i wyrusz w podróż do Etiopii
Kocha podróże, prowadzi własnego bloga, gra w filmach, pisze książki a liczby odwiedzonych miejsc może pozazdrościć mu niejeden dorosły. Szymon Radzimierski ma 11 lat i zwiedził już ponad 30 krajów, m.in: Nową Zelandię, Australię, Laos, Tajlandię, Borneo, Kubę, Filipiny, Etiopię, Argentynę czy Oman. Chcielibyście posłuchać o jego niezwykłych przygodach? Przyjdźcie na spotkanie w Radzyniu Podlaskim!
W niedzielę 3 czerwca o godzinie 14.00 Szymon Radzimierski odsłoni swoją tabliczkę na Skwerze Podróżników, a godzinę później w Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Jana Pawła II 25) opowie o swojej ostatniej książce pt. „Etiopia. U stóp góry ognia”. Uczestnicy spotkania będą mogli się dowiedzieć, jak wygląda nocna wspinaczka do krateru rozżarzonej lawy, co czuje młody podróżnik, gdy dzikie hieny jedzą mu z ręki, a hipopotam niemal wywraca łódź, którą płynie, albo dlaczego tajemnicze plemię Mursich pije krew oraz kim są nieustraszeni Hamerzy skaczący po grzbietach byków.
Po spotkaniu chętni będą mogli nabyć książkę z autografem podróżnika.
Spotkanie z Szymonem Radzimierskim będzie też okazją do podsumowania konkursu plastycznego pt. „Podróż moich marzeń”. Jego celem jest wyłonienie najlepszej pracy prezentującej podróż marzeń. Nieważne czy będzie to pokazanie wycieczki za miasto, wyjazdu do babci na wieś, objazdowej podróży po Polsce czy wielkiej wyprawy w egzotyczne kraje. Najważniejsze, aby w ciekawy sposób pokazać wymarzoną podróż. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na www.podroznik-radzyn.pl i www.facebook.com/radzyn.spotkania
Na 24. edycję „Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami” zaprasza Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek, a także organizatorzy: Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik”, Radzyński Ośrodek Kultury oraz Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim. Sponsorami wydarzenia są: firma drGerard, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu Podlaskim. Patronat nad wydarzeniem objął ogólnopolski miesięcznik „Poznaj Świat”.
Zabierzecie Wasze pociechy i razem z nami dajcie się ponieść niezwykłej przygodzie!
Pliki
plakat.jpg |