Już niedługo

"Dworskie Opowieści" - Aukcja w Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, 10.05.2025, 18:00, PAŁAC POTOCKICH
Zobacz wszystkie
Reklama

Komentarze
- Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Fujarem albo ... jest ten kto go tam wysłał.
- pioter - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Wczoraj jakiś fujar albo .... zaczął ścinać trzciny na dużym stawie.Jak można w okresie lęgowym ptac...
- radzyniak0000001 - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
A gdyby tak odrestaurować te lochy albo rozbudować to może byłaby to atrakcja turystyczna?
- niepokorny - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
- niepokorny - Spacer po Radzyniu, jakiego nie znasz!
Ile masz lat, że jeszcze wierzysz w bajki? Podziemia wokół pałacu były niczym innym, jak sposobem od...
- kurka wodna
XI Zima w Mieście 2015

- Kiedy:
- 04.02.2015 10.00
- Kategoria:
- Inne
Ferie nie muszą być nudne!
Zostajesz w domu w ferie zimowe? Jeśli tak, to nie oznacza, że musisz się nudzić. Już po raz jedenasty przekonuje o tym Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK nr 21 przy I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim, które organizuje imprezę turystyczno-rekreacyjną pod nazwą „Zima w Mieście”. Partnerem przedsięwzięcia jest Zespół Szkół w Białce, natomiast swojego wsparcia udzieliły Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych oraz Szkoła Języków Obcych „Euroschool” w Radzyniu Podlaskim. Tegoroczna „Zima w Mieście” odbywa się pod patronatem wójta gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka oraz burmistrza Radzynia Podlaskiego Jerzego Rębka.
W 2015 roku ferie zimowe na Lubelszczyźnie zaczynają się 2 lutego. Na zorganizowanej 4 lutego przez radzyńskich turystów imprezie nie zabraknie dobrej zabawy, ruchu na świeżym powietrzu oraz poznawania historii, walorów przyrodniczych, krajoznawczych i turystycznych naszego kraju – poinformował nas Robert Mazurek, pomysłodawca a zarazem koordynator imprezy. Organizatorzy zapewniają, że przedsięwzięcie jest adresowane zarówno do starszych jak i młodszych uczniów. „Zima w mieście” jest alternatywą dla tych, którzy nigdzie nie wyjeżdżają w czasie ferii zimowych, a chcą fajnie i ciekawie spędzić czas wolny od szkoły – dodaje Mazurek.
Tegoroczna edycja „Zimy w Mieście” wyjątkowo rozpocznie się w Zespole Szkół w Białce (gmina Radzyń Podlaski). Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy przeprowadzony zostanie konkurs wiedzy o Polsce. Następnie wszyscy uczestnicy udadzą się w kierunku lasu na „Oprawach”, gdzie odbędzie się start na trasę podchodów turystycznych. Ich meta została zlokalizowana w radzyńskim I LO, gdzie po turystycznym posiłku podsumowana zostanie impreza. Najlepsi otrzymają medale i puchary oraz nagrody rzeczowe.
Wszyscy chętni do wzięcia udziału w imprezie powinni odwiedzić stronę internetową organizatorów – www.skkt21.radzynpodlaski.pttk.pl i zapoznać się z regulaminem. Zorganizowane grupy szkolne prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer 606-234-320.
Do zobaczenia na imprezie
Organizatorzy
Pliki
regulamin15.pdf |