Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 października 2019 imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Już niedługo

Koncert Jacka i Michała Musiatowiczów w Bello! image
Koncert Jacka i Michała Musiatowiczów w Bello!, 25.10.2019, 19:30, Bello Horizonte
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Szkolenie na temat promocji zdrowia w profilaktyce chorób nowotworowych kobiet. Przyjdź!

Piotr Sławecki - Urząd Miasta Radzyń Podlaski   
środa, 13 maja 2015 07:00

WstążkaBurmistrz Miasta Radzyń Podlaski, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Radzyniu Podlaskim, Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radzyniu Podlaskim zapraszają Mieszkanki Miasta Radzyń Podlaski i Gminy Radzyń do wzięcia udziału w szkoleniu na temat promocji zdrowia w profilaktyce chorób nowotworowych kobiet (rak szyjki macicy, rak piersi).

Spotkanie odbędzie się 15.05.2015 r. (piątek) o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Radzyń Podlaski (parter), ul. Warszawska 32.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjny Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Lublinie.

Zachęcamy!

 

Komentarze  

 
#1 Rębek uzdrowiciel?JB 2015-05-13 17:03
Weź się pan za prawdziwą robotę! Unia iBredzisław karmi nas gmo, wszędzie sypią konserwanty i ulepszacze,ludzie żyją w stresie,do specjalisty czeka się latami, a tu "pier..e kotka za pomocą młotka" jak mówi przysłowie!
Radzyńskie centrum wygląda jak sioło, a tzw. dworzec autobusowy to szczyt idiotyzmu odpowiedzialnych za wygląd Radzynia!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.