Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 sierpnia 2020 imieniny: Dominika, Jan, Protazy
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

LETNIA ODSŁONA LUBELSKIEJ AKCJI BEZPŁATNYCH BADAŃ WZROKU W RADZYNIU PODLASKIM!

REKLAMA   
środa, 14 czerwca 2017 07:00

Oxys zapraszaW przyszłą środę, 21 czerwca w godz. 9:00-15:30, zapraszamy wszystkich mieszkańców Radzynia i okolic na parking przy Parafii pw. Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim.

Po raz kolejny znajdziecie tam duży czerwony namiot, w którym będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego komputerowego badania wzroku. To wyjątkowa okazja, aby całkowicie za darmo sprawdzić swój wzrok i otrzymać fachową poradę z zakresu profilaktyki wad wzroku od specjalistów z salonów Okularium. W namiocie otrzymacie zaproszenia na kompleksowe badanie wzroku i kupony rabatowe o wartości 100 i 200 zł na zakup okularów.

Badanie kompleksowe, w warunkach gabinetowych, można będzie wykonać nawet tego samego dnia lub umówić się na przyszły, dogodny dla Ciebie termin. Badanie w gabinecie będzie przeprowadzone przez specjalistę korekcji wad wzroku – optometrystę i obejmie określenie wymaganej korekcji okularowej wzroku. Po takim badaniu będzie można wykorzystać specjalne rabaty na zakup okularów, które znajdują się na odwrocie zaproszenia – przypominamy, że mają one wartość 100 i 200 zł!

W fachowym doborze opraw pomogą Wam doradcy klienta. Salon Okularium zapewnia wybór wielu marek opraw okularowych – od atrakcyjnych cenowo opraw Nature, przez sztandarowy już produkt sieci salonów Okularium – oprawy Oxys, po światowych liderów rynku okularowego, czyli oprawy RayBan i Vogue. Przekonaliśmy się, że w Okularium znajdziemy kolekcję zawsze dopasowaną do aktualnych trendów.

Oxys

To nie wszystko, co na Was czeka w namiocie Okularium. Znajdziecie tam także stoisko kosmetyczne Mary Kay, gdzie profesjonalna konsultantka podzieli się z Wami swoją wiedzą o kosmetykach i pielęgnacji cery. Na chętne i odważne osoby czekają drobne zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz dłonie. Konsultantka Mary Kay zaprezentuje także triki makijażowe, które pozwolą wydobyć i podkreślić piękno oczu, niezależnie od tego, czy jesteś krótko- czy dalekowidzem. Każdy będzie mógł zapoznać się z najnowszą ofertą kosmetyczną Mary Kay i znaleźć w niej coś dla siebie.

Mary Kay

Bezpłatne badanie wzroku, kupony rabatowe, mnóstwo nowinek ze świata optyki oraz pokazy makijażu i doradztwo kosmetyczne – to wszystko czeka na Was już 21 czerwca na parkingu przy Parafii pw. Świętej Trójcy. Bądźcie tam razem z nami i nie przegapcie okazji, aby zadbać o swój wzrok razem z Okularium!

Serdecznie zapraszamy!

Okularium

ul. Ostrowiecka 3

21-300 Radzyń Podlaski

Tel. 83 352 02 81