Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 listopada 2017 imieniny: Adela, Felicyta, Klemens
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

„Lepiej i łatwiej się uczę, bo szybko czytam”- Zaczynamy!

REKLAMA   
czwartek, 16 lutego 2017 08:00

KsiążkaW Radzyniu rozpoczyna się kilkumiesięczny kurs, podczas którego dzieci uczą się: jak czytać szybciej (i z większym zrozumieniem) oraz zapamiętywać informacje i twórczo myśleć.

Na zajęcia przyjmowane są zarówno dzieci, które chcą uczyć się jeszcze lepiej, jak i te, którym obecnie nauka sprawia trudności. Jedynym warunkiem jest znajomość liter i umiejętność czytania w stopniu podstawowym (tzn. dziecko nie powinno już sylabizować). Podczas kursu dzieci rozwijają się zarówno poznawczo, jak emocjonalnie oraz społecznie. Kurs organizuje Pracownia Magia Edukacji korzystając z licencji Edu Szkoły Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych.

Grupa pilotażowa (kl. 2-3) rozpoczęła zajęcia w grudniu ubiegłego roku. W związku z zainteresowaniem rozpoczynamy nabór do grup młodzszej (kl. 2-3) oraz starszej (kl. 4-6).

Uwaga! Jeśli będą zainteresowani możemy również utworzyć grupę w przedziale wiekowym „gimnazjum-liceum”. Taki kurs to fantastyczne rozwiązanie dla uczniów przygotowujących się do egzaminów lub matury.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.magiaedukacji.pl. Zapisów można również dokonać telefonicznie – 881 502 658 lub mailowo (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!"„Lepiej i łatwiej się uczę, bo szybko czytam”- Zaczynamy!"