Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 maja 2020 imieniny: Juliusza, Magdaleny, Jana
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Zapisz swoje dziecko na naukę pływania!

REKLAMA   
piątek, 23 sierpnia 2019 10:59

PlakatTrwają zapisy do Szkoły Pływania AQUA SCHOOL Bogucki & Denisiuk na rok szkolny 2019/2020.

Zajęcia rozpoczną się od września, będą odbywały się 2 razy w tygodniu (we wtorki i czwartki), a wszelkie informacje będą podane do wiadomości na zebraniu rodziców w środę 28 sierpnia o godz. 17:00 w holu pływalni.

Zajęcia będą prowadzili trenerzy pływania: Łukasz Bogucki i Mariusz Denisiuk, którzy mają następujące uprawnienia:

- ukończone podyplomowe studia trenerskie z pływania na AWF w Warszawie,

- licencje trenerów Polskiego Związku Pływackiego,

- sędziowie pływania klasy II Polskiego Związku Pływackiego,

- ukończone szkolenia i certyfikaty Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt (3 mies. - 4 rok życia),

- ratownicy WOPR, zawodowi ratownicy morscy, śródlądowi oraz pływalni,

- certyfikowani stażyści ratownictwa lodowego,

- przodownicy turystyki kajakowej st. III PTTK,

- instruktorzy Polskiego Związku Kajakowego,

- opiekunowie kolonii i organizatorzy turystyki.

Łukasz Bogucki ma uprawnienia ratownika medycznego oraz płetwonurka (techniczny ITDA, PADI AOWD). Mariusz Denisiuk natomiast jest sternikiem motorowodnym, ma uprawnienia kierownika kolonii oraz pedagogiczne. Od 3 lat uczestniczymy w konferencjach trenerów pływania Polskiego Związku Pływackiego.

Naszą szkołę pływania prowadzimy odkąd powstała pływalnia w Radzyniu Podlaskim. Nauczyliśmy pływać około 600 dzieci podczas lekcji grupowych i indywidualnych, które po rocznym szkoleniu przystępowały do egzaminu na kartę pływacką oraz specjalną kartę pływacką. Zdawały go z wynikiem pozytywnym. Nasi podopieczni uczestniczą również w prowadzonym przez nas szkoleniu kajakowym. Organizowaliśmy także 4 wyjazdy na obozy rekreacyjno-sportowe. Doświadczenie zdobywaliśmy prowadząc zajęcia z przedszkolakami, osobami niedowidzącymi oraz osobami niepełnosprawnymi.

Naszym niewątpliwym sukcesem oraz spełnieniem trenerskiej pasji jest fakt, że 2 naszych zawodników od 3 lat jest mistrzami Polski, dostali się do kadry narodowej i reprezentują nasz kraj na zawodach międzynarodowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z nami, zarówno w zajęciach grupowych oraz indywidualnych. Zapisując się do naszej szkoły, gwarantujemy na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, profesjonalizm przeprowadzanych zajęć oraz wykorzystanie odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i metod.

Na wszystkie pytania odpowiemy na zebraniu rodziców w środę 28 sierpnia o godz. 17:00 w holu pływalni. Można skontaktować się z nami telefonicznie:

Łukasz Bogucki 505 985 416

Mariusz Denisiuk 502 903 929

Do zobaczenia :-)