Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 czerwca 2024 imieniny: Gerwazego, Protazego

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym? Skorzystaj w Okularium z nowej oferty – inteligentne okulary światłoczułe z oprawą Oxys już od 444 zł!

REKLAMA   
wtorek, 08 maja 2018 07:00

PlakatWiosna w pełni, a wraz z nią upragnione słońce.

U osób noszących okulary korekcyjne do dali pojawia się pytanie: co mogę zrobić, aby dobrze widzieć i jednocześnie chronić oczy przed bystrym słońcem? Na pewno każdy słyszał o okularach fotochromowych. Większości ta nazwa kojarzy się ze szkłami sprzed kilku dekad, które były tak samo ciemne w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz i miały nieładne kolory. Ta epoka już na szczęście minęła!

Salony optyczne Okularium oferują Tobie teraz nowoczesne soczewki okularowe światłoczułe Transitions VII. Są to inteligentne szkła, które automatycznie dopasowują się do każdych warunków oświetleniowych, w jakich przebywasz. W pomieszczeniach są zupełnie jasne, jak tradycyjne szkła okularowe. Na zewnątrz natomiast szybko staja się tak ciemne, jak okulary przeciwsłoneczne. Potrzebują tylko ok. 30 s., aby na zewnątrz uzyskać pełną aktywację w pełnym słońcu. Po wejściu do pomieszczenia w kilka minut stają się zupełnie przejrzyste.

To najnowsza generacja szkieł fotochromowych, polecana także młodym okularnikom i dzieciom. Aby zachęcić Cię do tego produktu, salony optyczne Okularium przygotowały ofertę specjalną. Teraz pakiet soczewek światłoczułych Transitions VII z oprawą marki Oxys możesz kupić w cenie już od 444 zł! Do wyboru masz trzy kultowe odcienie szkieł: szare, brązowe i grafitowozielone, a do tego kilka rodzajów powłok antyrefleksyjnych i aż kilkaset opraw marki Oxys. Sam wybierasz swój pakiet – kolor, antyrefleks i oprawę. Kombinacji jest naprawdę mnóstwo i każdy znajdzie coś dla siebie.

Plakat

Pamiętaj, że w indywidualnym doborze odcienia szkieł oraz powłoki antyrefleksyjnej i oprawy Oxys, pomogą Ci profesjonaliści z salonów optycznym Okularium – Doradcy Klienta. Oni także zapoznają Cię z wszystkimi wariantami aktualnej oferty, bo to nie wszystko, co Okularium przygotowało, aby zachęcić Cię do inteligentnych soczewek światłoczułych Transitions VII.

 Plakat

Decydując się na skorzystanie z tej wiosennej oferty, zyskujesz nie tylko modny wygląd w oprawie z najnowszej kolekcji marki Oxys, ale także 100% ochrony przeciwsłonecznej i przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Teraz możesz już zapomnieć o zwykłych okularach przeciwsłonecznych. Ciesz się idealnym widzeniem i ochroną przed słońcem w jednej parze okularów ze szkłami Transitions.

Zapraszamy do salonów!

Salon optycznym Okularium

ul. Ostrowiecka 3

21-300 Radzyń Podlaski

Tel. 83 352-02-81

 

Zapoznaj się z najnowszą ofertą Okularium na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco i polub profil Okularium na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 
noimage
Sprzedaż miodu z własnej pasieki
wtorek, 11 czerwca 2024
alarm wÄdkarski
alarm wędkarski
wtorek, 18 czerwca 2024
noimage
Szukam pracy/pracy dorywczej
piątek, 14 czerwca 2024