Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 15 października 2018 imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Mikołajkowy zawrót głowy w Okularium! Przyjdź i odbierz swoją niespodziankę!

REKLAMA   
sobota, 02 grudnia 2017 07:00

Okularium

Salon optyczny Okularium w Radzyniu Podlaskim zaprasza wszystkich na dwudniowe mikołajkowe szaleństwo!

6-7 grudnia w Okularium czeka na Ciebie moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Będziesz mógł zadbać nie tylko o swój wzrok, ale także o cerę i modny makijaż. Salon optyczny Okularium oferuje dla każdego bezpłatne badanie wzroku, rabat 20% na profesjonalny dobór soczewek kontaktowych – uwaga, soczewki kolorowe gratis! W salonie znajdziesz także świąteczną choinkę z miłymi niespodziankami, m.in. oprawa Oxys w prezencie.

Partnerami tego wydarzenia są Drogeria Premium oraz Mary Kay, których pracownicy będą udzielać bezpłatnych konsultacji kosmetycznych (6 grudnia – Drogeria Premium, 7 grudnia – Mary Kay). Dowiesz się m.in. jak zadbać o cerę, aby w Sylwestra olśnić wszystkich swoim wyglądem i jak szybko wykonać makijaż podkreślający oko, nawet gdy nosisz okulary.

To nie wszystkie atrakcje, jakie zostały dla Ciebie przygotowane na Mikołajki przez załogę salonu Okularium w Radzyniu Podlaskim. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź Okularium 6 i 7 grudnia i przekonaj się sam, jak miło możesz spędzić ten magiczny dzień razem z sympatyczną załogą salonu optycznego Okularium w Radzyniu Podlaskim!

Zapraszamy

Salon optyczny Okularium

ul. Ostrowiecka 3

21-300 Radzyń Podlaski

Tel. (83) 352 02 81

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/