Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2018 imieniny: Pauliny, Tomasza
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

„Czas na miłość” w Radzyniu

Robert Mazurek   
poniedziałek, 11 września 2017 07:00

AktorzyRadzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik” we współpracy z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na spektakl teatralny pt. „Czas na miłość”.

Przedstawienie, organizowane w ramach 2. edycji „Radzyńskich Podróży Teatralnych”, odbędzie się 29 września 2017 r. (piątek) w sali kina „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim. Początek o godz. 18:00.

W rolach głównych wystąpią Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak, znani aktorzy teatralni, filmowi i telewizyjni.

Plakat

Dla dwóch osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe przygotowaliśmy zaproszenia na spektakl. Brzmi ono: W jaką rolę Aleksander Mikołajczak wcielił się w serialu „Ranczo”? Odpowiedzi należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W gronie osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie rozlosowane zostaną wejściówki. Wyniki podamy w poniedziałek 18 września wydaniu naszej gazety.

Bilety na spektakl „Czas na miłość” można nabyć w cenie 40 zł w Radzyńskim Ośrodku Kultury (ul. Jana Pawła II 4) w godz. od 10:00 do 15:00. Grupowe zamówienia biletów przyjmuje Robert Mazurek, tel. 606-234-320.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.